10 priežasčių, dėl kurių reikia atsisakyti alkoholio. via ŽinokTiesą.net


 

Visų pirma išsiaiškinkime, kas gi tai yra alkoholis. Alkoholis – spiritas (etanolis, etilo spiritas), kurio formulė C2H5OH – lakioji, narkotinė, psichotropinė medžiaga, su kuria dirbant reikia užsimauti gumines pirštines ir kaukę ant veido, priskiriama prie stipriai veikiančių narkotiku, sukeliančių pradžioje nervų sistemos sužadinimą, o vėliau jos paralyžių. Kitaip sakant – tai nuodai!  Dėl to jis maskuojamas kaip įvairūs alkoholiniai gėrimai.

Visų alkoholinių gėrimų sudėtyje yra nuodai vadinami etilo spiritu:

degtinė = etilo spiritas + vanduo;

konjakas = etilo spiritas + vanduo + ąžuolo statinė(žievė) ir kt..

alus = etilo spiritas + vanduo + anglies dioksidas + salyklas, apyniai ir kt.;

vynas = etilo spiritas + vynuogių ar obuolių sultys + aromatizatoriai, dažikliai ir kt.;

šampanas, kokteiliai = etilo spiritas + vanduo + anglies dioksidas + aromatizatoriai, saldikliai, dažikliai.

Taigi, 10 priežasčių dėl kurių reikia VISIŠKAI atsisakyti alkoholio:

1. Fuck mano smegenis! Vienkartinis nuodų, vadinamų alkoholiu, pavartojimas, netgi nedideliais kiekiais, negrįžtamai sunaikina tūkstančius galvos smegenų ląstelių – neuronų. Veikiant nuodams, raudonieji kraujo kūneliai sulimpa, užkemša mikrokapiliarus, ir neuronai žūsta dėl deguonies stokos  – hipoksijos. Žuvusieji neuronai su šlapimu išplaunami iš organizmo.

2. „O vietoje širdies liepsningas motoras…“ Alkoholio nuodų vartojimas suduoda triuškinamą smūgį širdies ir kraujagyslių sistemai. Veikiant šiems nuodams širdis padidėja, ypač vartojant alų – taip vadinama „alaus širdis“. Širdies audiniuose atsiranda mikrorandai, kurie priveda prie infarkto ir mirties.

3. Kas liks po manęs? Alkoholio nuodai pažeidžia jūsų (ir jūsų busimų vaikų (jei jie apskritai gims)) deoksiribonukleorūgšties (DNR) genetinio kodo struktūrą. Virš 90% vaikų invalidų (neįgaliųjų), vaikų daunų, arba protiškai atsilikusių vaikų, gimsta nuo tėvų vartojusių alkoholį.

4. Kas yr..?  Ką? Kaip ir bet koks kitas narkotikas, alkoholio nuodai pasižymi euforiniu poveikiu psichikai, trunkančiu valandą – dvi, vėliau ateina depresinė būsena, besikaitaliojanti su paniškos baimės arba agresijos priepuoliais. Sumažėja reakcija. Blaivus ir sveikas mąstymas tokioje būsenoje neįmanomas.

5. Čakros. Ryšium su tuo, kad žmogus – tai ne tik fizinė, bet ir dvasinė esybė, alkoholis (psichotropiniai nuodai) taip pat veikia ir dvasinę (informacinę) žmogaus būklę.  Čakros – taip vadinami energetiniai kanalai, per kuriuos mes bendraujame su esančiu aplink mus pasauliu per energijos (informacijos) mainus. Šie kanalai atsako už intuiciją, kūrybą, valią ir t.t. Vienkartinis psichotropinių nuodų, vadinamų alkoholiu, pavartojimas, uždaro pagrindinį kanalą (indų kultūroje vadinamą viršutinę čakrą Sahasrara) kuris yra dieviškosios energijos (informacijos) versmė (šaltinėlis). Taip mes prarandame sąryšį (sąsają) su Dievu. Vien tikėjimo Juo – maža.

6. Jei nupiepęs esi – iškart į karstą! Kadangi alkoholis yra nuodai, jo poveikis organizmui yra pražūtingas. Jo skaidymosi produktai pasižymi dar labiau žudančiu poveikiu. Be abejo, fizinė „žmogaus“ būsena prastėja. Mažėja fizinis ir protinis aktyvumas. Atsiranda apatija. Palaipsniui išsivysto chroninės ligos, tokios kaip kasos vėžys, cirozė, pankreatitas, infarktas ir kt. Ar jums to reikia?

7. Kur pinigai, Zina? Alkoholio nuodai kainuoja nepigiai. O sistemingas jų vartojimas stipriai muša per kišenę. Alkoholikas nesustoja išgėręs vieną butelį, jis geria toliau, kol pasisotina. O krepšinis prie alučio? O gimtadieniai ir begalė kitų švenčių? Tai pinigai, kuriuos būtų galima panaudoti vaikų labui, sveikam maitinimuisi, sveikai gyvensenai ir sportui. Alkoholio atsisakymas – tai reali ekonomija.

8. Kam tai naudinga? Ši priežastis išplaukia iš prieš tai įvardintos. Už alkonuodus mes mokame didžiulius pinigus, kurie nusėda „parazitų“ kišenėse. Jie pelnosi iš mūsų nelaimės, nieko neduodami mainais, išskyrus, dažniausiai, dar didesnę nelaimę. Visuotinė alkoholio reklama neša jiems neregėtus pelnus. O tarp kitko nė viena iš didesnių alaus daryklų nėra nacionalinė, jos visos priklauso užsienio kapitalui.

9.O jus, tėtuši, kiaulė esate! Atkreipkite dėmesį į girto „žmogaus“ elgesį. Alkoholiui veikiant už žmogaus dorovę atsakingus smegenų centrus, jo dorovės lygis krenta žemiau grindjuostės. Senovės Spartoje tyčia nugirdydavo vergus tam, kad karių vaikai matytų, ir neitų vergų keliu.

10.Link kur mes krentame? Per pastaruosius keliolika metų mirtingumas išaugo dešimtis kartų, o alkoholio gamyba – šimtus. Mus nugirdo. Mes degraduojame ir išmirštame. Šitaip sunaikino šiaurės Amerikos indėnus ir užgrobė (okupavo) jų žemes. Apsidairykite. Mūsų jaunimas visiškai atitrauktas nuo valstybės ir prilipęs prie alaus butelio. Žodžiai „garbė“, „sąžinė“, „patriotiškumas“ tapo keiksmažodžiais. Padaugėjo nusikaltimų alkoholio pagrindu (virš 90% baisiausių nusikaltimų padaroma apsvaigus nuo alkoholio). Susimąstyk, ar teisinga linkme tu eini? Kas bus su mūsų palikuoniais? Ar jie turės ateitį? Ar mes turime ateitį? Vienintelis problemos sprendimas – visiškas alkoholio vartojimo atsisakymas, bet kokiame jo pavidale. BLAIVYBĖ – TAI GYVENIMO NORMA!

Ir, pagaliau, viena priežastis tam, kad vartoti alkoholį!

Tu taip ir nesupratai nieko?

Jei esi silpnas, kompleksuotas, neįdomus ir bailus elementas, kuris neįsivaizduoja bendravimo be alaus ir cigaretės, tuomet tu tiesiog PRIVALAI gerti alkoholį tam, kad išvaduotum planetą nuo savęs! Tokiems kaip tu – laisvė nereikalinga!

Via Žinok Tiesą.net

  • Anonimas
  • 30 rugsėjo, 2012

  KAS NETEPS TAS NEVAZIUOS>>>>>LIETUVIAI GERE IR GERS KOL ZEMELE APSIVERS?PATARKYT ZMONES KAIP SUSTOTI VARAU 4SAWITES BE SUSTOJIMU…….ACIU TAUTA ,,,,,

  • Anonimas
  • 19 lapkričio, 2012

  taip alkholis nodai,geriau jo nevartuoti

  • Anonimas
  • 25 lapkričio, 2012

  norek sustoti ir sustok

  • Anonimas
  • 10 kovo, 2014

  as jums pasakysiu taip , cia tikra teisybe….. as pats katik is jo issikapsciau… esu 27 metu jaunuolis, dirbu uzsieni ir vos neprageriau visko seimos karjeros pavadinkim taip , sveikatos , o viskas prasidejo nuo nekalto vieno alucio po darbo ,,,, baigesi 5 6 dienu komos maratonu… buvau sveikas viras pajekdavau dirbti dvejuose darbuose , o dabar 5 valandu nepajegiu , todel atsisakiau visiskai alkoholio ir viskas pasitaise, ne as neuzsikodavau , tiesiog pasakiau sau tai nuodai , ir niekada nebeimsiu i rankas , alkoholis nuodija ir kuna ir siela , tik gaila kad mes ta per velai suprantame …..

 1. 3 balandžio, 2011

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: