About

Aš esu mąstytojas, domiuosi viskuo ir visada. Dabar studijuoju politiką, tačiau tai netrukdo man pažinti ir kitką. Prieš penkis metus buvau kaip daugelis iš jūsų. Rūpinausi tik savo reikalais, neklausiau kas, kodėl, dėl ko? Galvojau, kad viskas pasaulyje yra tvarkoje ir mes gyvename laimingi ir saugūs.

Tačiau pažiūrėjau pirmą kartą dokumentinį filmą “Zeitgeist“ ir supratau, kad iki tol aš nežinojau nieko, kad tiesa yra paslėpta ir mes visi gyvename patogaus gyvenimo iliuzijoje. Bandėte sau užduoti klausimą: Ar pasaulis tikrai toks tylus ir nuobodus?

Vėliau susipažinau su tokių žmonių kaip Lloyd Pye, Zacharija Sitchin, Alex Jones, Peter Josef, Jacques Fresco ir daugelio kitų tiesos ieškančių žmonių darbais. Supratau, kad pasaulis yra visiškai kitos, o mes gyvename tik mums pateiktame burbule. Nepeikite jei su manimi nesutinkate, visada raginu ieškoti informacijos. Svarbu atkreipti dėmesį į tai kas yra svarbu, išklausyti abi puses.

Pasaulio esmė tai ne kokios šokančios žvaigždės, blizgantys automobiliai ar LCD televizoriai. Tai yra pasaulis ir visų mūsų ateitis.

Nors esu kritikuojamas, nepasiduodu. Kadangi aršiai mane kritikuoja žmonės, kurie yra per daug įklimpę į jiems pateiktą realybę. Kritika yra sveika, nes ji leidžia atidžiau pažvelgti į tai kas yra kritikuojama.  Svarbu nemėtyti žodžių kur palanku.

Ati Me Peta Babka  Ma  Tapputu Namlugallu 
Reklama
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

Reklama
%d bloggers like this: