Rand Paul rems M. Romney

Kaip W. Tarpley pranešė, Ron Paul sunus Rand Paul išreiškė paramą savo tėvo politiniam konkurentui. Teigiama, kad tai yra siekis Ron Paul delegatus (antivyriausybinius) perleisti M. Romney dėl Rand Paul paramos jam. Tai įgyvendins jau suplanuotą tikslą, kad  Rand Paul būtu paskirtas vice prezidentu, M.Romeny kandidatuojant į prezidento postą.

 1. Jo šį šeštadienio rytą pradėjau šia keista žinia.. Jo tėvukas lyg ir fainas žmogus, tas Randy silpnokas ir matyt buvo anksčiau įtakojamas, naudojamas tėvo planams pakenkti.. ar neakivaizdžiai jo pozicijas silpninti kovoje iki rinkimų, dabar kaip matom, dermokratai kels greičiausiai Kenijos pilietį Obamą, o respublikonai mormoną Romney… Bet kokių atveju iš šių dvieju “kandidatų“ laimės tik globalistai(zionistų organizacijos, bankų-farmacijos ir chemijos mafija).

   • docentas
   • 9 birželio, 2012

   Kaip keista, bet W.Tarpley kalbėjo apie tai su Alex Jones. Teigė, kad visa Ron Paul kampanija buvo skirta nutiesti kelią jo sūnui Rand Paul. Taip M.Romney gautu vos ne visus Ron Paul delegatus.

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: