Durnių teatras

Yra didelis skirtumas tarp žydų ir  žydų sionistų. Šie vaizdai, keli iš tūkstančių klipų, parodo kaip Izraelio sionistinė dauguma (main stream jews) suvokia savo identitetą.

 

Kita perspektyva:

  • Transform
  • 11 gegužės, 2012

  Labai įkvėpė paskutinis video ir tokių pavyzdžių galima daug pririnkt.
  Didi imperija pati sugriauna save iš vidaus arba pačioje problemoje jau užkoduotas jos sprendimas. Štai kodėl jei Izraelyje yra sionistai tai juos realiai stabdanti jėga irgi… bus iš izraelio. Prisiminkime Kristų- jis irgi buvo žydas, bet kokia rakštis sub… buvo likusiems žydų “šlėktoms“. Pavyzdžiui Rusija turi didžiulių bėdų su alkoholizmu- bet geriausi profesoriai tiriantys alkoholizmą yra kur? ogi pačioje Rusijoje- pvz prof. Uglovas. Rusija turi bėdų su visuomenės degradavimu, kone didžiausių, bet iš pačios Rusijos kyla ir… Anastasijos judėjimas- tikras sveiko gyvenimo kultas arba odė pačiam žmogiškiausiam gyvenimui.
  JAV prisiveisė demonų norinčių užkariauti visą pasaulį, tai spėkite kas juos sustabdys- ogi patys amerikiečiai. Afrika yra skurdžiausias ir karingiausias žemynas, spėkite kas su juo nutiks… Skamba fantastiškai? Bet pasižiūrėkime į Švedijos pavyzdį, kokia ji buvo prieš 200 metų- kone vargingiausia ir labiausiai vagių apsėsta šalis, o kokia ji yra dabar? Taigi klausimas- kas sužlugdys naująją pasaulio tvarką?
  O kad ji žlugs nėra abejones, ir kuo ilgiau ji bus puoselėjama tuo trankesnis bus jos griuvimas. Todėl kad demonai nėra stipriausia jėga pasaulyje, nors kartais taip gali ir atrodyti.

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: