JAV plečia savo įtaką

JAV jau yra įsitvirtinusi Europos kontinente. Jos valdomas  raketų skydas  efektyviai blokuoja šalių kaip Rusija karinį pajėgumą.

Dabar atėjo laikas savo įtaką plėsti kitame regione- Kinijos regione. JAV akivaizdžiai tvirtai tiki, kad dislokavus papildomas karines pajėgas bus išsaugota jos įtaka.

  • mikalojus
  • 18 balandžio, 2012

  Neklaidinkit ir negasdinkit zmoniu. Pepe Escobaras yra uzsimaskaves aktorius, itakos agentas, kurio pagrindinis tikslas ibauginti zmones.

  Jis turi daug vaidmenu, kiti jo vaidmenys:

  O visas reportazas yra propogandinio lygio, sitaip populiarindami si irasa – prisidedat prie iliuminaciu plano igyvendinimo. Ar tikrai sito norit???

   • docentas
   • 18 balandžio, 2012

   Atsakykite man į klausimą: ar fakto iškėlimas yra bauginimas? Nemanau, kad esamą situaciją pasaulyje, JAV karinės (pabrėžiu žodį ‘karinės) įtakos plėtimą, galima klasivikuoti kaip propagandą. Nereikia tikėti Pepe, kad pamatyti tiesą.
   Vienas protingas žmogus pasakė: kritikai, kurie negali pulti faktų, puola žmones. Todėl nereikia stengis paneigti informacijos skleidėją, o pirma pažvelgti į realybę.

  • mikalojus
  • 19 balandžio, 2012

  “Fakto“, kuri pateike CZV finansuojama TV stotis, o ispudi pastiprino uzsimaskaves itakos agentas, tariamai esantis bankoke :))))))) ?

  Maziau skleiskit propoganda, nes priesingu atveju – tampat tos propogandos dalimi.

  Jei tai rodo per TV (ypac per sia TV) – tai tikrai nereiskia, jog tai absoliuti tiesa, ir besalygiskai reikia ja tiketi ir visiems skelbti, just to let you know 😉

  Niekas jusu nepuola, maziau paranojos. O geriau – atsirinkite patikrintus informacijos saltinius.

   • docentas
   • 19 balandžio, 2012

   CZV finansuojama TV stotis- labai įdomus teiginys. Suprantu, kad žmonės yra liknę viską nesutinkanti su jų tiesa vadinti propaganda. Taip labai lengva apsiginti.
   Reiškiasi, kad faktai, kurie matomi ne tik per šia TV, ber it realiame pasaulyje (kiekviename informacijos šaltinije) yra klaidingi? Jūsų logika nelabai stipri jei pateikiate tokia įvykius pateisinančią teoriją: “ Tai rodo propagandinė TV. Visi įvykiai, kurie joje parodyti, tik išsigalvojimas ir propaganda.“ Čia ne George Orwell’s 1984 novelė, kur propaganda pateikiama kaip tiesa.

   Man net sunku atsakyti. Jei įdėmiai perskaitytumėte, suprastumėte, kad kalbu ne apie save. Puolamas kaip informacijos šaltinis yra Pepe, ne aš. Kam man būti puolamam?

   Toliau kalbant. Tai jums vis dar atrodo, kad JAV karinė įtaka pasaulyje bei jos stiprinimas naujuose geopolitiškai svarbiuose regionuose yra “išsigalvojimas ir propaganda“ ?

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: