Tik paskutiniai DAUNAI keikia CCCP arba Sovietų Sąjungą.

Reklama
 1. Idėjos jų geros buvo, bet deja CCCP tai buvo laboratorija naujajai pasaulio tvarkai- tarsi išbandymas. Taip vakarai nupuvę kaip pimpis nuo alaus siurbimo, bet kai gyvavo sovietų sąjunga ir vakarai dar buvo visai normalūs, o ypač privačios valdos teisė- kur žmogus turėjo visas privatumo laisves ir t.t. O ir holivudo filmai iki 80-90 metų buvo visai padorūs ir keliantys moralines vertybes į viršų (kaip ir CCCP beje) (tokie filmai kaip extra-terestrial (1982) apie vaiko ir ateivio draugystę mokė tik gero, kaip ir rusiški multikai beje (ypač įdomu nagrinėti senąsias pasakas nes jų ezoterinės reikšmės kartais neįkerta net suaugusieji). Beje komunizmo įdėja juk kilo bavarijoje- iliuminatų gimtinėje. Leninas buvo žydas, Trockis buvo žydas, Stalino tėvas buvo Rotšildas žydas. Man ypač įdomu kodėl tokios atrodytų aršios priešininkės kaip USA ir CCCP kai kuriose srityse pernelyg šiltai draugavo (kosmosas, masių smegenų plovimo technologijos ir t.t.). O juk ponas Marxas dabar laikomas nebe komunizmo o jau demokratijos tėvu, kaip tai suprast. Leisiu sau pafantazuot- ponai iliuminatai iš bavarijos nusprendė sukurt du valdymo modelius ir pasižiūrėt, kuris gersnis naujajai pasaulio tvarkai komunizmas ar demokratija- bet jie dabar sujungė abi įdėjas socialistini komunizmą (niekas nepriklauso tau- viskas banko) ir demokratiją (kas stipresnis tas išlieka).
  Žinai turiu tau smarkiai paprieštaraut Visaginas ir naujoji akmenė tapo skauduliu Lietuvai, Gal Elektrėnai ne tiek, o skauduliu tapo kad ten žmonės buvo suvežti iš kitur ir padėti, o kai gyveni ne savo mieste ar kaime tai tau pochui ant jo tu geri, vagiliauji ir t.t. Ir koks idiotizmas buvo statyt daugiabučius kaimuose- dabar tai didžiausias asocialų lizdas patapęs yra tie daugiabučiai kaimuose. Na žinai kelius jie statę ir geležinkelius, amerikėnai beje irgi planuoja tokį transamerikinį bamą per teksasa iš meksikos tiest kelių raizgalyną ir suvaryt visus į megapolius, kur galetų ganyt kaip avis.
  Nereikia lygint moralė tiek pas sovietus tiek už atlanto tais laikais buvo aukštesnė. Bet juokinga yra save šlieti prie vienų ar kitų, kai turime tokią istoriją (sarmatija), kalbą kone unikaliausią pasaulyje, kai turėjome geriausią valdymo modelį kapos teisę, o dabar sau svajojam apie american dream arba sovietų saulutę, ar mes idijotai po velnių?

  • Lauris
  • sausio 14, 2012

  Nekeikiu Sovietu Sajungos, bet manau rektu paminet ir neigiama jos puse, kad galetum opbjektyvia nuomone suisdaryt.

   • docentas
   • sausio 14, 2012

   Teisingai, bet autoriaus paminėta geroji. SSRS blogoji pusė (Lietuvos atžvilgiu) turėtu būti aiškiau priimta, kadangi egzistuoja skirtinga nuomonė kalbant apie sąjungos blogą pusę. Kas vieniems buvo nepriimtina, dažnai pasirodo tik nacionalistinių jausmų protrūkis, kuris geidžia nepriklausomybės, o ją gavęs, keikia demokratiją.

  • Dome
  • sausio 16, 2012

  Aš norėčiau padėkoti, kad komentuojate ir komentuojate plačiai (zzDream). Gaila, kad sunku gerai apčiuopti mintimi ir suprasti koks tai buvo gyvenimas SSRS laikais. Dažniausiai kalbu su draugų tėvais ir seneliais, kad pastatyt save į tą situaciją isivaizduojant.

  Idomu paklausyti versijų apie valdymo formų tikrinimą (zzDream). Labai šaunu jog yra blogger’ių informacininkų. Šūdas, kad mokykloje istorija nesidomedavau, dabar tenka vytis buksuojant.

   • docentas
   • sausio 16, 2012

   Naujai kartai tikrai sunku puikiai suprasti SSRS laikus, dėl to mes klausiame savo tėvų ir senelių. Ką galiu paminėti- kiek klausiau, vos ne visi prisimena SSRS laikus kaip laikus, kur dominavo tvarka. Aišku daugelis paminėtu savivaliavimą, diktatūrą (kuri vėliau demokratizavos) ir daug kitų totalitarinio režimo bruožų. Tačiau, ar žmonės dabar yra laimingi? Turi daug partijų ir vadinamą laisvę, tačiau tapo skurdesni nei prieš tai buvo. Čia iškyla priešiški klausimai: nori, kad šalis gerai gyvuotu? AR nori, kad šalies piliečiai gerai gyventu?

   Istorija aprašyta knygose, todėl niekur nepasimes. Nebent bus perrašyta. Laiko yra daug, nes istorija taip pat nuolatos rašoma.

  • Tomas
  • vasario 10, 2012

  TIk IDIOTAM ir patiko ta sajunga. Lietuva buvo tarybu sajungai kaip koks plumpenai – investuoti i lietuva centus kainavo, tad nereikia sureiksminti tu rusu darbu, kurie buvo daromi SAU, ne zmonem.

  Jei tie ruskiai butu tokie geri ir tik gero noreje Lietuvai-jie db visom isgalem nemegintu sunaikinti tos Lietuvos.

  • Anonimas
  • lapkričio 22, 2013

  Tomai tu asilas su didelem ausim ir mazom smegenim.

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama
%d bloggers like this: