Libijos diktatorius Gaddafi negyvas?

Negi Libijos sukilėliai kartu su NATO pajėgomis pagaliau nukovė Muammar Gaddafi?

Jei taip, dabar Libijos laukia tamsūs laikai, kurių metu NATO šalys išspaus kiekvieną naudos ir pelno lašą iš kiekvieno Libijos gyventojo.

Aišku Muammar Gaddafi buvo ne švelnus šalies valdovas, tačiau Libijos žmonės jį mylėjo. Šis žmogus plėtojo nepriklausomos Libijos viziją, tobulino šalies infrastruktūrą ir kovojo prieš pasaulio bankų elitą.  Dabar Libijos gyventojai nenutuokia kas jų laukia ir gali tik  tikėtis bent kokios malonės iš naujųjų savo valdovų, kurie jau aiškiai parodė esantys masiniai žmogžudžiai ir teroristai.

Laisvės skonis buvo jaučiamas ir Egipte, kuriame dabar valdžią laiko  karinis režimas sudarytas iš  Hosni Mubarak  rėmėjų, kurie pasikeitus diktatoriui išlaikė valdžią. Taip veidai keičiasi, o  virvutes toliau  tampo tie patys lėlininkai. Šis likimas ištiks ir Libijos gyventojus, kurių diktatorius buvo nuverstas vien dėl  to, kad priešinosi  NATO  šalims.

Bet…….o gal tai netiesa? Viskas įmanoma………

Galimai kova dar nesibaigė,  kadangi Gaddafi šalininkai nelinkę atiduoti savo laisvės. Faktas tas, kad tai kovą, kuri parodys NATO šalims šalių  norą išsaugoti savo nepriklausomybę.

 1. Kepa čia tą vaizdinę propogandą, kaip ir OBL atveju. Manoma, kad taip norima priversti M. Gaddafi ir jo giminės narius pasirodyti gyventojams sudarant paneigimus, tačiau tokiu būdu išduotų savo buvimo vietą.

  Kurį laiką tikslios info manau nebus kadangi stambesnius, mums žinomus tinklalapius apie Libiją, atakuoja Nato šalių elektroninės erdvės padaliniai.

   • docentas
   • 20 spalio, 2011

   Su Gaddafi reikalas neaiškus, kadangi mažai kas tikrai gali patikslinti.
   Aišku gandai, kad jo sūnus buvo sučiuptas buvo paneigti gana greitai.
   Gaila, kad nežinoma ar Gaddafi pajėgos dar yra pajėgios iškovoti pergalę, nebent tik ištęsti partizaninį karą arba siekti derybų, o NATO tai nepatiks.

   Tai tik dar vienas žmogus, kuris priešinosi ‘Elitui’ visomis savo jėgomis. Tai parodo, kad mažai gali jaustis saugus, kadangi net jei tu esi šalies vadovas- elitas norės ir nuvers bet kurį valdovą.

 2. Su Gaddafi reikalas neaiškus, bet su sia holivudo produkcija viskas aisku.
  jei ir buvo Pulkininkas nukautas, tai galimas tik Dudajevo variantas. ziurkiu rankos per trumpos pasiekt Pulkininka su videokamerom net ir negyva.

 3. Pritariu, neaiškus ir netgi labai.

  Vieną dieną Klintonienės vizitas – “Get him dead or alive“. Kita diena išaušo – bam!
  Nebus bandymas įsiteikti? Infowars sako, kad čia Blair’ą ir Bušą išsuka nuo atsakomybės ir karinio tribunolo,nes “Nato atliko savo darbą“.

  Vakar skaičiau, kad ant dienų turėjo Obama arba Anders Fogh Rasmussen pranešt apie nato pasitraukima iš libijos operacijos.

  Per daug čia tų bajerių visokių yra privelta.
  O Dudajevo scenarijus galimas atvejis.

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: