Ar tai maža pergalė OWS protestuotojams?

OWS  (Occupy Wall Street) protestuotojai skelbia iškovoję mažą pergalę Zucotti parke,  kuriame New York’o miesto policija planavo išvaikyti parke esančius protestuotojus.Daugelis tai tikrai pavadintu pergale, tačiau faktas, kad daugelis protestuotojų nežino už ką protestuoja, neprisideda prie tikro tikslo: nubausti pasaulio elitą.

Policijos atsitraukimas šioje situacijoje galimai buvo priežastis to, kad per pastarąsias savaites, kada pranešta apie dažną policijos brutalumą elgiantis su protestuotojais, vietos valdžia nenorėjo “pilti benzino į ugnį“. Jei protestuotojų išvaikymas būtu įvykęs, tai tik būtu sukurstę JAV piliečius labiau atkreipti dėmesį į šių akcijų keliamus klausimus.

Dėl šios priežasties JAV žiniasklaida siekia naudotis tik dezinformacijos priemonėmis, kad nuslopintu vadinamą “Amerikos rudenį“.  Tai yra kartu puikiai suplanuota ir JAV veikianti strategija  kovoti su protestais, tačiau ji ilgai gali neišlikti toks veiksminga.

Pagaliau, ilgai lauktas nacionaliniu masto sukilimas  Jungtinėse Amerikos Valstijose pradeda įsibėgėti.  Išlieka tik viena problema, kuri trukdo tai paversti į tikrą revoliuciją. Tai- protestuotojų vieningo tikslo nebuvimas. Vieni kovoja už kapitalizmo pabaigą, kiti prieš valdžią, dar kiti prieš turčius. Mažai kam rūpi JAV Federalinis rezervas, kuris pirmas turi būti pastatytas prieš giljotiną.

Reklama
 1. Tiesa (konspyracytheory) metosi po kojom (inete), bet mase praeina pro saly…
  tikekimes, kad tas mazas sniego kamuoliukas dar issiridens y lavina.

   • docentas
   • spalio 15, 2011

   Keista, kad tiesa paaiškėja po daug metų, bet tada tai jau mažai kam nuostabą kelia.

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

Reklama
%d bloggers like this: