V.Putinas gauna D.Medvedev palaikymą 2012 prezidento postui

Buvęs Rusijos prezidentas V.Putin gavo esamo Rusijos Federacijos prezidento palaikymą siekiant tapti sekančiu šalies vadovu. Galime matyti, kad V.Putinas išlieka įtakingas asmuo net užimantis ministro pirmininko postą, tokiu būdu efektyviai vykdantis Rusijos plėtros politiką.

Matomai V.Putinas greitai gali sugrįžti  į šalies vadovo kėdę, ją užleidęs trumpam esamam prezidentui D. Medvedev tik, kad galėtu prailginti savo ateities užimamos pozicijos tęstinumą, kas jam atitinkamai palengvintu toliau kelti Rusijos padėti pasaulio akyse.

V.Putin daugelio akyse yra stiprus vadovas, kuris sugeba “ sutvarkyti reikalus“. Taip jo atsitraukimas į MP postą galimą pavadinti tik trumpomis atostogomis nuo pagrindinio visuomenės dėmesio.

Pasunkėjus pasaulinei ekonominei ir galimo karinio konflikto  padėčiai atsirado  būtinybė jam vėl perimti vadžias į savo rankas. Nors Rusijos demokratija yra besivystanti, galima sakyti, kad Putino valdžiai to užtenką kovai prieš kitų šalių grobikiškumą.

  1. ydomu.
    bet ziurint y vykstanty Rusijos nepaliaujama griovima, yra labai daug klausimu Putinui.
    pagrindinis klausimas – ar jis negali sustabdyti to griovimo, ar jis pestininkas zydomasonu lentoj, dengiantis satanistu uzmacias?

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: