ICBM karantinas

JAV anti-balistinių raketų skydas Europoje daugeliui atrodo esantis tik “apsisaugoti“ nuo Irano ir Šiaurės Korėjos.

Tiesa yra ta, kad šis skydas niekada nebuvo planuotas naudoti prieš Irano ir Šiaurės Korėjos įsivaizduojamai keliamą pavojų. Š. Korėja neturi tarpkontinentinių balistinių raketų, kurios galėtu  efektyviai pasiekti Europos šalis arba pačias Jungtines Valstijas. Iranas tuo tarpu yra tik žiniasklaidos iškeltas baubas, kuris net neturi branduolinio ginklo, o ką dar kalbėti apie tarpkontinentines balistines raketas.

Šis skydas yra aiškiai nutaikytas prieš Rusiją ir Kiniją, kadangi šios valstybės vienintelės iš JAV konkurenčių, kurios turi galimybę smogti branduolinį smūgį Europos ir JAV teritorijoje. Pats skydas yra skirtas numušti balistines raketas, kurios gali būti rastos Kinijos ar Rusijos arsenaluose. Čia ne kokios 3-čiojo pasaulio šalys, kurios gali didžiuotis tik mažo nuotolio branduolinėmis raketomis, jeigu jos jas išvis turi ar kada nors turės.

Tai yra akivaizdus JAV/NATO dominavimo pasaulyje užtikrinimas, kadangi Rusija, greitai ir Kinija, yra vienintelės šalys, kurios gali prilygti JAV savo branduolinio arsenalo galimybėmis. Nors Kinija dar reikia laiko, Rusija yra efektyvi konkurentė JAV, taip neleidžiant plėstis absoliučiam JAV demagogiškumui.

Žmonės gali sakyti ką nori, bet faktas-  jokios šalys nefinansuotu gynybinių priemonių, kurios yra skirtos atlaikyti aukšto lygio branduolinį puolimą, prieš šalis, kurios pagal branduolinio arsenalo pažangumą yra tik viduramžiuose.

  1. sugriauti visuomet lengviau, negu apsaugoti. jei kas ka panores sunaikinti, niekas neapsisaugos. vienintelis dalykas, kas laiko zmonija nuo susinaikinimo – griovejas irgi turi buti savizudis – maniakas. o buratinai, kaip matom, vis durneja, apakinti savo valdzios.
    taip, kad Kinijai gali nelikti kitos iseities, kaip susprogdinti vandeniliny fugasa prie statu pakrantes ir kilometro aukscio banga nuplauti puse statu. tsakant, meteoritas… nesciastnyj sluciaj…
    http://douktris.wordpress.com/2011/08/11/kaip-sakoma-viena-beda-ne-beda-todel-ji-vaiksto-uz-parankes-su-kita-rusu-k/

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: