Pasaulio laikia siurprizas, kuris padės išbristi iš ekonominės krizės

Kaip išbristi iš pasaulinės ekonominės krizės? Atsakymas- karas. Tai padėjo po ‘Didžiosios depresijos’, dėl šios priežasties naujas  didžiulis karinis konfliktas arba naujo ekonominio “burbulo“sukūrimas yra lengviausiai prieinama išeitis, tačiau ne pati tinkamiausia.

Galimai naujas ekonominis burbulas gali būti sukurtas iškėlus “ateivių invazijos“ pavojų. Taip, ateivių invazijos, tačiau gali tikti iš kita nepatvirtinama priežastis staigiai pakelti ekonominius rodiklius. Kas gali tikti labiau? Pavojaus grėsmė iš nežinomo šaltinio, būtu tai ateiviai ar susidūrimo su Žemės planeta pavojų kelianti kometa, privestu prie to, kad būtu sukurtas naujas ekonominis stimulas, kuris ženkliai pakeltu gamybos rodiklius.

Reikia suprasti tai, kad pasaulis paprastai išbrisdavo iš ekonominės krizes ne tinkamų reguliacijų ir teisinių sprendimų keliu, o naujo pasaulinio karinio konflikto, būtu tai kova prieš kitas geopolitines jėgas ar ‘nežinomą priešą’.

Reklama
 1. Taip mistinių “ateivių“ versija gana tikėtinas variantas, šiandien verčiau lietrydį ir aptikau klimatologų bažnyčios užsakymu parašytą rašinėlį, kurį pavadinčiau terminų kratinį (NASA, “klimato svyravimai“, “klimato pokyčiai“, “ateivių invazija“) ir “planai“ kaip gintis nuo tokios grėsmės… tokius info-teršalus dėčiau į skyrelį “Graudus humoras“.

  Protų kondicionavimas vyksta, ir tai nepaneigiamas faktas. Tik tikslas, kurį rengiami sutikti žmonės ir ruošiama globalistams palanki reakcija iš galvijų pusės.

  • Tik tikslas, kurį rengiami sutikti žmonės ir ruošiama globalistams palanki reakcija iš galvijų pusės, šiek tiek skiriasi priklausomai nuo eros tarpsnio.

   *sorry už dvigubą postą, paskubėjau paspausti siuntimo mygtuką, nebaigęs minties pirmame komentare*

    • docentas
    • rugpjūčio 20, 2011

    Pagrindinė publika yra lengvai manipuliuojama. Žiniasklaida, kinas, Tv, mada ir kita yra patys paprasčiausi valdymo įrankiai. Gaila, kad daugelis yra laimingi esantys taip valdomi. Viską parodo tai, kad jie yra apgaunama šimtus kart, būtu tai vyriausybės ar kompanijų, jie tai tik nuryja kaip aštrų pipirą ir gyvena toliau (taip pasakius).

    • Tas ir yra liūdniausia

      • docentas
      • rugpjūčio 20, 2011

      Bet žinai, kalbama apie tai yra daug, bet nieko tai nekeičia. Nežinia, kokio sprendimo reikia šioje situacijoje?

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama
%d bloggers like this: