Atnaujinta: Top arenos dizainas- Kaunas taupo pinigus

This slideshow requires JavaScript.

Čia beveik pabaigtos Kauno arenos vidinės patalpos, liko tik grindis pakloti ( pakabinamų lubų nebus). Kiek klausiau darbų  vadovų, čia viskas link pabaigos ir daugiau nieko ypatingo čia nebus daroma.

Patikėkite manimi, kad čia yra labai “taupomi pinigai“. Įdomu, kam tai gražu?

Visur pilna statybinių defektų, daug kur iki galo nepabaigta ir t.t.

Įdomu, kokia bus daugumos nuomonė pamačius “užbaigtą“ areną?  Aišku pagrindinė krepšinio aikštelė pilnai užbaigta, tam gi pagrindinis dėmesys skiriamas.  Turbūt užteks, kad spauda palankiai parašytu ir viskas.

Dar bus nuotraukų

Reklama
 1. Viena stambiausių šio dešimtmečio aferų… Negaliu pakęsti, kiek tą Kauną gaidina tie valdininkai ir jų nekompetencija. Padaro miestą pajuokos objektu, o paskui dejuoja, hipokrizė…

  • PRO
  • liepos 16, 2011

  na taip juk jie 8 milijonus uzsiprase, kad tipo laiku pastatytu tema;) eilinis pinigu plovimas.

 2. Kiek žinau siemens arena Vilniuje nekaip atrodo iš vidinės pusės – betonas ir konstrukcijos taip pat nepaslėptos

   • docentas
   • liepos 18, 2011

   Čia tau modernus stilius 😉

  • TasPats
  • liepos 17, 2011

  palaukit, tuoj subires visa ta arena isvis, gi ji ten pastatyta ant savartyno, nera tvirto pagrindo, komedijos ten isvis… krc pagyvensim… pasijuokim – tegul tik rimciau sirgaliai pabanguoja… o i ta ligoniu, pijoku ir iskrypeliu irstva, man atrodo as ten nei kojos nekelsiu… rado kurvos ubagai kur pinigus investoti – isvis genijai nx, paralizuotam suniui 5-ta koja prisiuvo.

  • ss
  • liepos 19, 2011

  ne pagal pakabinamas lubas ir pasleptas infrastrukturas vertinama architektura, formos, ideja ir funkcija.. gaila kad labai ribotas lietuvaiciu suprataimas, o tiksliau pavydziu zmoniu bukumas. visu nelaimei galiu pasakyt kad nei arena kaune, nei akropolis nenugrius, viskas pastatyta ir irengta teisingai ir stoves ilgai. gaila tik vilnieciu, vis reciau ir reciau profesionalus renginiai vyks pas juos 😉

   • docentas
   • liepos 19, 2011

   Pagal ką vertinama?
   Akropolis- meno kūrinys, labiau didelis sandelys kur pinigus leisti. Gal labiau tik išnuomojamos patalpos po stogu. Dabar yra labai pigu ir populiaru taip statyti.
   Reikia tau nueiti į vidų, viską pamatyti: kaip blogai ir pigiai atliekamas darbas, kaip visur pagailėta pinigų. Puse ko jie pastatė jau sugadinta, įskilę, su defektais ar kitaip baisiai pažeista- kas rodo į pinigų plovimą.
   Todėl patariu pačiam nueiti ir atidžiai pamatyti viską, nes jei tai skaitosi architektūrą, reiškiasi šiuolaikiniams žmonėms te reikia didelės arklidės su daug stiklo, kad varžybas pažiūrėti.

   • taspats
   • liepos 21, 2011

   ss, ziuriu gerai litu prisivoges busi ne… kad tik del profesionaliu renginiu jaudinies ir kur jie vyks…

  • ss
  • liepos 20, 2011

  tamstai docentui, kuris jau taip save drystate pavadint galeciau pasakyti kad per architektu diena as buvau arenoje, ir taip, yra ten tu smulkiu defektu, kaip ir kiekviename tokio masto objekte. Akropoli kodel paminejau – todel, kad ten bus parkuojami automobiliai kauno arenos renginiu metu, ir galiu nuramint tuos, kurie mate kai akropolyje buvo stop juostomis uztverti parkavimai del remonto darbu, kurie istaise minimalius nuokrypius laikancius santvaras ir perdangas, realiai to nereikejo net daryti, nes tai nieko nepakeicia, esme buvo ta kad tai buvo ketvirtu metu galas o akr. pastatymo, o pretenzijas del statybos darbu buvo galima reiksti 5 metus, tad.. naturalu kad pasinaudojo savininkai sutarties punktu, ir isnaudojo nemokama pataisyma – kas manau, labai logiska. Zinot ponas docente, is dalies jums pritariu del tu stiklu, taciau galiu pasakyt tik tiek, kad su tokiu finansavimu uz kiek pastate arena, nieko geriau nebutum galejes padaryt, manau arch. Miliunas isspaude viska, ka galejo, ir tikrai palygint su siemens arenos sandeliu padare lietuvoje precedento neturincia sporto arena, Man asmeniskai patinka nepasleptos infrastrukturos, tai suteikia pastatui grubumo, kas visada buvo kauno miesto dalis – tikrai nebutu padeje jei del vaizdo butu deti azuriniai tinkleliai, kurie tik pigiai ir juokingai atrodytu.Bet zinoma, tokio masto objektas visada susilauks daug kritikos ir pagyru. Del pinigu praplovimo taippat garsiai rekaujate, bet pats vargei zinote faktu, Vilniuje jei tokia arena butu state, butu pastatyta tikrai ne geriau, bet faktas kad bent 200% brangiau :D… taip kad gal nereikia.. plauna visur, bet kitur bent ir pastato, ko nebutu galima pasakyt apie legendini vilniaus futbolo stadiona 😉

   • docentas
   • liepos 20, 2011

   Tame ir esmė, kad tų defektų pilną. Čia tau ne pabrėžimas ant durų, sienos ar stiklo. Reikia įdėmiai pažiūrėti visur….tikiuosi nuklydote nuo ekskursijos kelio. Ant architektų dienos buvo specialiai bandoma įtikti…galvojate viską pamatysite? Aš laisvu laiku išnagrinėjau areną nuo 1 iki 6 aukšto, nes apsauga ten prastesnė už Maximos ar pnš.

   Tame ir esmė, kad tokio tipo sandeliuis stato pigiai, skubotai ir neatsakingai. Vien tik dėtos izoliacinės medžiagos ( pagrinde lauko pusėje ) yra ypatingai degios. Laukiu kada priešgaisrinė sistema užpils visus laidus, sujungimo mazgus ir šviestuvus, kurie pritvirtinti virš jos. Negaliu tai vadinti grubiu stiliumi, nes tam tinka tik žodis ‘ pigu’ ir nieko daugiau.

   Reikia gi kauniečiams pasipuikuoti prieš užsienį savo arena ir džiaugtis čempionato momentais- tik tai jiems svarbu. Gaila, kad pramogos sulaukia daugiau dėmesio nei pats miestas. Man gaila, kad žmonių grožio suokimas toliau smunka, kaip idealų supratimas, jie žeminami ir paprastinami. Ateis laikas ir žmogui užteks keturių metalinių sienų, kad tai vadintu grožiu.
   Žmonėms rūpi daugiau krepšinis, o mums liko laukti tik oficialios statybų pabaigos.

   Beje, mano pseudonimas neturi jokios įtakos mano sprendimui, nuomonei ar rašomoms temoms, kurios yra parenkamos pagal jų svarbą. Gal man jūs tada vadinti Hitlerio SS karininku? Vadinamo “nick“ apkalbėjimas yra tik priekabių iškėlimas. 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama
%d bloggers like this: