ŠAS analogiškai ES

Šiaurės Amerikos Sąjungą (ŠAS arba NAU angl.k) yra siekis  tarpusavyje integruoti JAV, Kanadą ir Meksiką į vieną sąjungą, kuri būtu paremta laisva prekybą ir komercijos plėtojimu. Daugeliui tai yra naujiena, kadangi ši tema nėra labai plačiai nagrinėjama, tačiau tai ne “sąmokslo teorija“

Neseniai Wikileaks išleisti  2005 metų dokumentai  parodė, kad ŠAS įgyvendinimas vyksta pilnu tempu. Kalbama, kad ‘Šiaurės Amerikos Iniciatyva’ sulauks daug Kanados įstatymų leidėjų paramos ir tai leis efektyviau įgyvendinti projektą, kuris privestu prie ES tipo politinės ir monetarinės sąjungos.

Daugelis šių trijų šalių susiliejimą jau pastebėjo kada buvo pristatyta ‘Šiaurės Amerikos Laisvos Prekybos Sutartis’ (NAFTA), kuri pasižymėjo Europos kelio link Europos Sąjungos požymiais, kadangi ES gimė iš panašios laisvos prekybos sutarties, kuri laikui bėgant virto Europos politiniu milžinu.

Nerimą kelia tai, kad ŠAS projektas jau daug metų buvo slepiamas nuo visuomenės ir laikomas “sąmokslo teorija“. ŠAS pradininko ŠALPA (NAFTA)  sutartis buvo pasirašyta Amerikos, Kanados ir Meksikos valstybių vadovų be visuomenės ar valstybių įstatymų leidžiamosios valdžios visuotinės žinios. Tai rodo, kad viskas yra vykdoma slaptai ir nepritraukiant per daug dėmesio, kadangi publikai sužinojus apie ši tikslą buvo sulaukta daug pasipriešinimo.

Globalizacijos laikas pasaulio valstybių integravimas į stambius politinius vienetus yra natūralus veiksnys, kuris padeda auginti stambesnį bendradarbiavimą. Problema- šiais laikais tai yra vykdoma, kad pavergti integruojamas tautas po viena ‘banko elito’ vėliava, taip sunaikinant pačias šalis ir jų gyventojus priverčiant tarnauti elito tikslas įgyvendinti.

Šaltinis

Reklama
  1. birželio 25, 2011

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

Reklama
%d bloggers like this: