NATO toliau nepaiso JTO rezoliucijos

NATO koviniai sraigtasparniai jau pradėjo aktyviai veikti Libijoje. Šie sraigtasparniai bus naudojami paremti Libijos sukilėlius, tačiau pagrindinis jų tikslas užtikrintai bus Gaddafi medžioklė, nes naikintuvai NATO žodžiais: “nepakankamai tikslūs“.  Visi šie aljanso veiksmai prives prie to, kad Libijoje bus dislokuotos antžeminės pajėgos, nes visi žino, kad karo vien oro pajėgomis niekas nelaimės (Afganistano pavyzdys).

Antžeminių pajėgų dislokavimas yra būtinas ir neišvengiamas, kadangi tai yra vienintelis būdas greitai išspręsti Libijos konfliktą ir užtikrinti NATO dominavimą regione.  Viskam kelią atvėrė JTO rezoliucija, kuri matomai buvo kruopščiai parengta tarnauti NATO šalių interesams. Esmė- JTO rezoliucijoje nebuvo aiškiai apibrėžtas NATO dalyvavimo lygis, o tik parašyta, kad “visomis priemonėmis užtikrinti neskrydžio zoną“. Dėl šios priežasties NATO yra suteikta neribota teisė JTO rezoliuciją interpretuoti jos nuožiūra. Jiems panorėjus gali būti dislokuoti bet kokio tipo kariniai daliniai, o tai prives prie Libijos destabilizacijos ir Afganistano likimo.

Dabar tik liko laukti ir stebėti NATO arogancijos lygio augimą.

 1. Nepaiso ir JAV savo įstatymuose numatyto kariuomenės atskaitingumo kongresui, kai praėjus keliems mėnesiam po karinio įsikišimo į kokią nors konfliktinę zoną teikiamos ataskaitos ir misijų raportai.

   • docentas
   • 4 birželio, 2011

   Kad prezidentui net nereikia Kongreso prašyti leidimo, kad pradėti karą. W.Bush tai bent paprašė 😀

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: