Vaizdai iš Gruzijos

JAV  politinės marionetės valdžiai kyla grėsmė. Nors tai Afrikos revoliucijos tęsinys, negalima sakyti, kad Saakašvilis nepanaudos jėgos protestams numalšinti. Vakarų žiniasklaida tvirtina, kad tai yra Rusijos sukelti neramumai. Aš sakau, kad tai  kovojimas prieš JAV imperializmą ir didėjančią įtaką regione. JAV yra imperija, o visos šiuolaikinės imperijos naudojasi politinėmis marionetėmis- tai faktas.

Turiu klausimą: kur dabar NATO protestuotojų apsauga?

  • Mirgalke
  • 28 gegužės, 2011

  o zinai, man giliai pofig kas sedi uz valstybes vairo. Raudoni, juodi , melyni ar dar kokie nors partiniai. Mano manybu bet kokios vyriausybes tikslas turi buti gerbuvio uztikrinimas tautai. Jeigu valstybeje bus darbo uz ji bus apmokama normaliai ir bus kur tuos pinigus isleisti, man visai BBD ar vyriausybe demokratiskai rinkta, ar kazkieno marionete.

   • docentas
   • 28 gegužės, 2011

   Šiuolaikinių valstybių tikslas yra išlaikyti savo galią ir gauti daugiau. Didžiajai daugumai visiškai nerūpi jos gyventojai, kas labiausiai matosi diktatūrose. Dėl valstybės valdymo formos galima ilgai diskutuoti, bet mažai kam tiks vieningas variantas.

   Dabar sakai, kad tau nesvarbu kokia vyriausybė, bet kai kiltu grėsme tavo gyvenimo būdui, tu eitum protestuoti (lei būtu leista) arba melstis. Manau tu lietuvis ir jei tau nesvarbu kokia vyriausybė, tai ko dar tikiesi sau gero gyvenimo užtikrinimo iš jos. Negi čia zoologijos sodas, kad visi gyventojai turi laukti kol bus pašerti ir aprūpinti? Tokio tipo nevaldoma vyriausybė visada linksta link totalitarizmo, o tai daugeliui blogai baigiasi.
   Marionetinėms vyriausybėms visiškai nerūpėtum tu, kaip pilietis, nes pačią vyriausybės politiką įtakoti kitkas.

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: