Lietuviai pradeda suvokti kas yra Chemtrail “Purškiamas dangus“

By “MICHAELIS“

Komentaras:

Submitted on Apr/04/30 at 10:29

==========================

MEDŽIAGA– LAISVA – PLATINKITE – DAUGINKITE – SKELBKITE – DARYKITE KĄ NORIT SU JA

arba TIESIOG PERDUOKITE KITIEMS kad paieškoti per Google – “CHEMTRAILS VILNIUS”

///// CHEMTRAILS VILNIUS – paskutiniu 7 dienų apžvalga – 2011 04 22-30

Po praeitos savaites ŠOKIRUOJANČIU ANTSKRYDŽIU (10-20 skrydzųu per h) – visas miesto oras buvo UŽTERŠTAS nusileidusiu “kondensatu” iš dangaus.

Todėl sia savaite CHEMTRAILS’us leido tik PROFILAKTIŠKAI – per diena galima buvo pastebėti po 2-5 linijas, visos dienos metu.

Šios savaitės CHEMTRAILS’u kondensatas – “SKYSTESNIS” – todėl greičiau nei per puse dienos pasklinda po orą aplinkoje. Pavyzdys besisklaidančio “kondensato” virš VILNIAUS miesto –

http://img706.imageshack.us/i/img0261cw.jpg/

Spauda mirgėt MIRGĖJO nuo straipsnių apie ORO TARŠA VILNIUJE:

http://www.grynas.lt/aplinka/oro-tarsa-lietuvoje-jau-labai-auksta.d?id=44811303

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/treciadienio-vakara-gali-padideti-oro-tarsa-56-147900

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2011-04-27-oro-tarsa-kaip-zmogaus-organizma-veikia-kietosios-daleles/61878 – “dėl prastos aplinkos būklės sukeltų ligų Europos regione miršta nuo 15 iki 20 proc. visų mirštančiųjų” – 20 % populiacijos gali tiesiog IŠMIRTI !!!

http://www.supermama.lt/forumas/lofiversion/index.php/%2520%253C/div%253E%253C/…Kb9lGf8TgKA%3C/t728738.html

GERIAUSI CHEMTRAILS’u virs VILNIAUS vaizdai per savaitę –

///// CHEMTRAILS VILNIUS – 2011 04 22 (penktadienis) – 12-16 h

Chemtrails’ai ant debesų – “PX“ PURŠKIA BET KUR

http://img220.imageshack.us/g/img0330ij.jpg/

///// CHEMTRAILS VILNIUS – 2011 04 27 (trečiadienis) – 18-20 h

ŠVYTINTIS chemtrails’as vakare virš miesto

http://videobam.com/APrqC

///// CHEMTRAILS VILNIUS – 2011 04 28 (ketvirtadienis) – 18-20 h

Pradeda purkšti nuo vidurio miesto “PX“

http://videobam.com/jiPYC

///// CHEMTRAILS VILNIUS – 2011 04 29 (penktadienis) – 17-20 h

Per pietus nulijo, po pietų puolė skraidyti masiškai ir purkšti. DIDŽIAUSIAS aktyvumas per savaitę kiek matėsi.

Matomos kelios jau baigiančios išsisklaidyti linijos, ir naujai purškiama juosta, priešais atskrenda CONTRAILS’as

http://videobam.com/DFZnd

“PX“ nutrukęs chemtrails’as per vidurį, tolumoje matosi mažiausiai 3 kitos linijos jau baigiančios išsisklaidyt

http://videobam.com/KQbNM

PLATŪS aiškiai matomas KONDENSATO ŠNIŪRAS virš VILNIAUS miesto

http://videobam.com/FHwoN

Chemtrails’u KRYŽIUS – skersai išilgai juostos per dangų

http://videobam.com/QIqrj

Nuotraukų albumas

http://img824.imageshack.us/g/img0344r.jpg/

Matomas CONTRAILS’as šalia baigiančio išisklaidyti CHEMTRAILS kondensato virš VILNIAUS miesto

http://img818.imageshack.us/i/img0353pt.jpg/

————-

Prieš 30 metų VIETNAME toks reiškinys atrode taip –

http://www.smh.com.au/ffximage/2007/09/03/AO_070903095230512_wideweb__300x371,1.jpg

http://www.armageddononline.org/image/poisongas.jpg

http://www.richardneville.com.au/Satire/Satire%20200307/26.jpg

Komedija – galima ir be kietųjų dalelių analizatorių pasakyti kada bus taršos virš miesto –

http://gamta.lt/cms/index?rubricId=f9e9a27d-f5a8-43d9-963a-7c4c923fc728

At: Po stipraus dangaus purškimo žmonės pradėjo kalbėti. Daugelis galvoja, kad pasisakę prieš tai atrodys esantys bepročiai. Šio reiškinio stebėjimas yra svarbus, nes tik taip galima atkreipti visuomenės dėmesį į gyvenime svarbius dalykus, kurie dažnai būna paslaptingi, bet tikrai ne nepaaiškinami. Kalba yra galia, o tyla yra  paklusnumas.

Pastebėjote tai, siųskite nuotraukas ir informaciją: docentasblog@gmail.com arba johnsono.neblogas@gmail.com

Verta dėmesio

“Koks gražus purškiamas dangus” 

Neabejingų skaitytojų atsiųsta medžiaga – vakar dienos dangus Vilniuje. by Johnsonas

  • MICHAELIS
  • 1 gegužės, 2011

  Tai jo jo,, per Vietnamo kara – amerikieciai irgi gal tik su jetais skraide ir tikrai siukstu jokiu budu nieko nepurske…

  O ir vaikai Vietname graziu formu nuaugo –

   • docentas
   • 1 gegužės, 2011

   Visiems žinomas faktas, kad amerikiečiai Vietname purškė biologinį ginklą “Agent Orange“, kurį gamino Monsanto.

  • nu
  • 25 gegužės, 2011

  Cia kura isleidineja pries nusileidziant 🙂

   • docentas
   • 26 gegužės, 2011

   Aš kalbėjau su žmogumi, kuris buvo šio video klipo autorius (bent jis man taip sakė). Jam teko ištrinti Youtube kanalą, nes jam liepė jo vadovas. Neseniai, pakeitęs nuomonę matyt, jis man aiškino, kad čia tik natūralūs Contrails. Į detalesnius klausimus dar neatsakė.

  • mj
  • 25 gegužės, 2011

  dar pries kokius metus esu pagalvojes, kodel nebesisklaido lektuvu “dumai“ , kaip tai budavo anksciau ? .. net neitariau, jog cia mus purskia..tik uzvakar netycia delfio komentaruose pamaciau nuoroda i chemtrailus.. ir per paskutines dienas viskas tapo aisku..
  akivaizdu, jog zmones to dar nezino ! jie vis dar galvoja, jog tai nekalti lektuvu dumeliai..

  reikia kuo labiau platinti sia zinia, nuorodas i gerus straipsnius, filmukus apie chemtrails..
  tai turi buti viesa zinia , kad kiekveinas lietuvis zinotu..manau tai pirmas zingsnis.. o po to bus matyti, ar mes visi galim ka nors pasiekti ar ne.. cia nebe pinigu klausimas , ir kubiliaus pakeisknojimas delfio komentaruose., nieko nedarant..cia gyvybes ar mirties klausimas ir viskas priklauso tik nuo musu…arba Dievo..

  • konspirantas
  • 26 gegužės, 2011

  iš visų konspiracijos teorijų – šita “chemtrails“ teorija yra viena silpniausių. Kas gi vyksta danguje, skrendant lėktuvui? Ogi karštas oras (su šiek tiek likusio kuro dalių) iš lėktuvo variklių, kondensuojasi dėl temperatūrų skirtumo – ir tai vadinama kondensato pėdsaku (contrail). Jo išsisklaidymo greitis priklauso nuo oro sąlygų tame aukštyje – jei oras tame aukštyje ir taip prisodrintas, tai kondenstatas sklaidosi lėtai, todėl tuos pėdsakus matote ilgiau. Šitos konspiracijos teorija užgimė Amerikoje, kur valstybės biudžetas (ir skola) yra tokie didžiuliai, kad tikrai būtų galima prakišti bet kokią “oro kontrolės“ programą niekam to nepastebint. Bet, dabar paimkit Lietuvą – na kokiais gi resursais ta mūsų supuvusi valdžią tai galėtų daryti? tais trim NATO lėktuvais? O dabar, kad būtumėt rimti konspirantai, prašau sudarykite Lietuvos oro žemėlapį, kuriame sužymėtumėte kiekvieno atskrendančio/išskrendančio iš Vilniaus lėktuvo trajektoriją. Dar įtraukit tranzitinius skrydžius (t.y. tuos, kurie tik kerta Lietuvos teritoriją). Nustebsit atradę sutapimų 🙂

   • docentas
   • 26 gegužės, 2011

   Vienintelis argumentas yra jūsų oro sąlygos. Lyg daugiau nieko nežinote, oro sąlygos ir viskas. Nežinau kokį mąstymą reikia turėti, kad tikėti oro “sąlygos pateisinimu. Turbūt nuo reaktyvinių variklių eros danguje nuo jų pėdsakų susidarydavo debesys.
   1)Niekam nesvarbu , kad dažnai yra matyti 2 skirtingi lėktuvai.Vienas išleidžia Contrail, o kitas Chemtrail. Oro sąlygos tos pačios, ta pati diena, tas pats dangus. Ai, kam tai rupi?
   2)Aš tokius jūsų “oro sąlygos“ metu į sąvartyną :D. Kiek kartų matytas lėktuvas, kuris skrisdamas nepalieka jokio pėdsako, vėliau pradedama matyti chemtrail liniją (dažnai ilgą), o po laiko nustojama purkšti (palikinėti pėdsaką) ir nuskrendama toliau. Pasakyk, kad čia oro sąlygos.
   Nemanau, kad Amerikoje niekas nepastebi. Čia ne atskiros valstybės sumanymas ir ne kokio Kubiliaus užgaida. Naikintuvai čia visiškai ne prie ko, jų paskirtis yra visai kitokia.
   Iš tavo kalbos suprantu, kad išvis mažai žinai apie ką kalbama, nes tai ne tik Lietuva ir JAV. Tai dedasi pagrinde NATO šalyse.
   3) Trys NATO naikintuvai? Nu čia tai geras. Lietuva, kaip kitos NATO šalys yra mažai atsakingos už šiuos veiksmus. JAV yra didžiausias NATO kontributorius finansiškai. JAV visos geoindžinerijos programos sulaukia daugiausiai dėmesio.
   Kokių sutapimų mes rasime? Nesvarbu, kad paprastai chemtrail lėktuvai net radare nesimato. Stambius chemtrail purškia ne koks keleivinis lėktuvas, o tam specialiai pritaikytas.
   Aš jau apie tai rašiau https://docentas.wordpress.com/2011/05/16/1089/

    • konspirantas
    • 26 gegužės, 2011

    na, visų pirma, aš neneigiu chemtrail, kaip ginklo. Neabejoju, jog jis toks egzistuoja. Abejoju tuo, kad kažkas netingi tai daryti visame pasaulyje ir netgi dievo užmirštoje Lietuvoje.
    1) 2 skirtingi lėktuvai Lietuvoje, virš Vilniaus? ne, niekad nemačiau. Visos nuotraukos, kurios pateiktos kaip argumentai, vaizduoja tik patį chemtrailą ir/ar contrailą. Dėl oro sąlygų nesutinku – užtenka pusės kilometro aukščio skirtumo ir tiek oro tankis, tiek charakteristikos JAU skiriasi. Nekalbu jau apie oro srautus.

    2) na, jei tu meti oro sąlygas į šiukšlyną, tai tereiškia, kad tau vertėtų skirti daugiau laiko Žemės atmosferos mokslams jau vien tam, kad argumentuotai galėtum paneigti tai, kuo tiki. Kaip jau minėjau, atmosferos parametrai skirtingame aukštyje ir skirtingoje vietoje būna gana skirtingi. Tikiu, kad esi bent kartą skridęs lėktuvu ir bent jau susidūręs su tokiu reiškiniu, kaip oro duobės, kuris yra vienas iš tų “skirtumų“ atmosferoje ne tik skirtingame aukštyje, bet net ir tame pačiame aukštyje, tik kitoje vietoje.

    Dėl “nepastebėjimo“ – ne taip mane supratai. Kad vykdyti tokias “purškimo“ operacijas, neabejotinai reikalingi pinigai. Nes tokie dalykai kainuoja – tiek purškiamos medžiagos, tiek kuras, tiek tokių specializuotų lėktuvų gamyba. Kuo biudžeto eilučių daugiau, tuo sunkiau aptikti, ar surenkami mokesčiai netyčia nenaudojami netinkamai, pvz “chemtrails“. O apie šią konspiraciją žinau, ir tikrai nemažai, nes iš prigimties esu konspirantas. Bet, priešingai nei tu, tikrinu tuos faktus ir remiuosi ne tik tuo, ką matau.

    3) todėl ir sakau – sudaryk Lietuvos oro erdvės žemėlapį, arba tiesiog paprašyk oro uostų, prisidengdamas atliekamu žurnalistiniu tyrimu. Arba moksliniu tyrimu. Jei tikrai esi docentas, oro erdvės žemėlapį gausi gana lengvai. Tada beliks tik įamžinti neatitikimus – jei radarai tokių lėktuvų neaptinka, reiškia jų tame žemėlapyje nebus, bet tu juos būsi nufotografavęs.

    3)

     • docentas
     • 26 gegužės, 2011

     1) Turiu kelias foto, kur matosi vienu metu chemtrail ir contrail. Reiks paieškoti. https://docentas.files.wordpress.com/2011/05/vilnius29.jpg (čia dar gali dėl aukščio ginčytis, tačiau atitinkamai aukštame aukštyje yra šaltesnė oro temperatūra, kuri sąlygotu pėdsako ilgalaikiškumą.
     2) Aš kalbu apie argumentą, kur sako: vienodomis oro sąlygomis matomi skirtingi pėdsakai. Dar nepaaiškinamas pėdsakų nutraukimas, kuris yra per daug reguliarus, kad būtu sukeltas oro sąlygų.
     3) Aš taip pat remiuosi, skaičiau kur atvirai rašoma apie oro modifikacijas, kurios paremtos aerozolio purškimu, klausiau patyrusių žmonių interviu, kurie turi reputaciją, mačiau purškiančius lėktuvus (vien tai iškelia chemtrail prielaidą, kad vykdomas purškimas).
     Aš jau račiau į daugelį institucijų su užklausomis duomenų, kurie padėtu dar stipriau paremti. Kiek bandžiau, duomenų negajau. Naudojantis prieinamu keleivinių lėktuvų radaru nemačiau lėktuvų, kurie tuo metu skrido virš mano miesto oro erdvės.
     Stambias operacijas paprastai vykdo kariuomenė, mūsų ar ne. Šio pobūdžio informaciją ypač sunku gauti.
     Aš sakau, kad netikėk manimi. Ieškok informacijos iš užsienio, kur žmonės tuo labiau užsiima. Čia Lietuvoje chemiją gaminančios firmos nelegalią tarša jau sunku įrodyti, o chemtrail tai negirdėtas dalykas. Atrodo, kad aš čia vienintelis apie tai kalbu, lyg aš tai sugalvojau asmeniškai.

     • mama sake
     • 6 birželio, 2012

     o kodel kai as mazas buvau nuo lektuvu jokiu tokiu liniju nelikdavo,kam tu cia pasakas pasakoji? kodel nuo vienu lektuvu nieko nelieka,bet yra ble ypatingi nuo kuriu tokios linijos lieka kurios sklaidosi po 3 valandas ir poto dar debesu is niekur nieko atsiranda,eik vaikams pasako pasakok,pilotas

      • docentas
      • 7 birželio, 2012

      viską galite perskaityti.

   • kaimiets
   • 26 gegužės, 2011

   Na matot, kas atsitiko, kai ėmė vykdyti “Interneto plėtros kaime“ programa. Anksčiau bobutės savo paistalus tik kaimynėms perduodavo, dabar gi tarškina mygtukais ir “spamina“ visur… Taip ir ne kitaip atsirado ši cheminio purškimo teorija. Nusileiskit į žemę, pasidairykit po namus, ten rasit krūvą sveikatai žalingų dalykų – pradedant šaldytuvu, prikimštu maisto su ivairiom “E“, baigiant mikrobange, modemais su Wi-Fi ir “mobiliakais“.

    • docentas
    • 26 gegužės, 2011

    Kad aš miestietis žmogau 😀 Taip atsirado teorija?….kurgi taip……

  • Andrius
  • 26 gegužės, 2011

  Ponai, chemtrail yra jusu dvasines busenos indikatorius-haliucinacija.Jus – bedos saukliai.Ziurekit i save, o ne i debesis, viduj chemtrailas – galvoj, dushioj z****, uztershta, ne danguj!!!

   • docentas
   • 26 gegužės, 2011

   Nežinojau, kad haliucinacijas galima fotografuoti, filmuoti ir jų ypatybes dokumentuose rasti. Laikas pabusti 😀

   • docentas
   • 26 gegužės, 2011

   Dėkui už linką

    • Erniukas
    • 27 gegužės, 2011

    Nepamirsk nusipirkti kompakciuko uz $19.50 :D:D:D

    O nelengviau ir pigiau mus per maista butu nuodyti.

    Nors pala susvito man, cia tuos chimtrail gal ateiviai gamina, kad atmosfera sau pritaikyti ir zmones isnaikinti? Vo cia tai teorija reikes ikurti koki saita ir kompakciukus po 19 lituku pardavineti.

    Docentas nenoretum buti pirmas klientas ir nusipirkti viena? Vadinsis: Chimitrails: Ateiviu puolimas, apsisaugok pirmas. P.S. Viduje bus manualas kaip is blue ray lazerio ir rastvaritelio, pasidaryti plazmini ateiviu naikinimo ginkla. :D:D:D

     • docentas
     • 27 gegužės, 2011

     “Erniukai“, man pasidaro gaila žmonijos, nes perskaičius tavo argumentus…..be žodžių. Vieni iš mūsų bent šaltinius prisega, o tu?…….

     Toks sarkazmas yra ( grubiai pasakius ) naivumo, jei ne mažo intelekto, požymis.

     Tavo komentaro netrinsiu (visi turi pasisakyti), bet palinksiu matoma, kad kiti žmonės pamatytų.

  • Pasiūlymas
  • 27 gegužės, 2011

  kaimiečiams, Andriams ir pan. dažniau žvelgti aukštyn, o čia – kaip atskirti, ką ten matot 🙂 :

  http://radosvet.net/zdrava/genocid/9247-ximiotrassy.html

  ir

  vietoj tv pasižiūrėti šį dok.filmą “Xarp“ (rusųk):
  http://video.yandex.ru/users/mumu-1/view/15/?cauthor=karogna&cid=29

  taip pat ir kitus vertus dėmesio šios režisierės G.Cariovos filmus:
  http://video.yandex.ru/users/karogna/collection/29/

  O tada jau į šaldytuvą skanumynų su E ragaut, skanaus! 🙂

  • zilva
  • 28 gegužės, 2011

  o man atrodo cia taspats b*bys skirtingais vardais docentui ant ragu sokineja…

   • docentas
   • 28 gegužės, 2011

   Reikia kartais linksmybių 😀

  • Mirgalke
  • 28 gegužės, 2011

  Na kreiva ta teorija per visus galus. Net jei tarkim tai vykdoma norint viena tauta iskelti virs kitu. Na as gal ir durnas, bet jei jau noreciau nuodyti ka nors, kas keliam man didziausia gresme, tai pirma varyciau ant arabu ir kinieciu. Pagal visas konspiracijos teorijas vakaru valstybes ir taip sedi “dievo palaimintu“ kiseneje. O jau purksti virs tokios lietuvos. Tai jau atsiprasau visai nematau prasme, dar 15 – 20 metu ir lietuviai patys issilakstys.
  Manau su tokiomis teorijomis tik norima nukreipti demesi nuo tikru bedu.

   • docentas
   • 28 gegužės, 2011

   Čia globalus fenomenas, ne vien kelių valstybių. Vakarų valstybės laiko pagrindinius patentus, technologijas, vykdo projektus, kurie susiję su aeroloziniais purškimai. Nestumiu ant kiniečių, nes žinau, kad tai būtu tiesos iškraipymas.

  • O
  • 28 gegužės, 2011

  kas gali paneigti, kad mūsų šalis gal būt yra valoma (naikinama) įvairiais būdais – emigracija, maistu, chimtreilais, zombinimu per massmedia ir pan. Gal glob.planuose – šioje teritorijoje ruošiamas paprastas placdarmas? Ar nebus taip, kad gyvieji, kaip rašoma šv.knygose, pavydės mirusiems?
  Apie tai – šis labai motyvuojantis ir “ūpą keliantis“ filmukas:
  http://kinofresh.ru/index.php?option=com_content&task=view&id=1622&Itemid=51
  Skeptikams linkiu smagaus žiūrėjimo;)

   • docentas
   • 28 gegužės, 2011

   Faktas yra, kad daugelis vadinamų “sociologų“, ekonomistų, ar “ekologų“ pasisako už žmonių skaičiaus sumažinimą, drastiškai sumažinti 80 %.
   Daugelis metodų yra naudojami: vakcinos dažnai sukelia stiprius sveikatos sutrikimus, GMO maistas nuodija, nes pavojingos medžiagos akumuliuojasi organizme- gyvenimas tiesiog pilnas chemijos, kuri mus žudo.
   Viskas vyksta lėtai, nes jei vyktu greitai, mes pastebėtumėme ir imtume veikti.
   Šiuolaikinę visuomenę (daugumos avių bandą) vadinu “Žmonijos Status Quo“, nes mes stovime vietoje savo paties suvokime. Daugelis tiek yra praryti žiniasklaidos,kad nustoja galvoti savarankiškai.

   • makas
   • 17 spalio, 2011

   As kadaise per radija girdejau pagyvenusiu politapzvalgininku kalbas apie ta pati reikala…mus rodos kas tycia stumia vaziuoti kitur,paliekant si krasta miriop…tikrai gaila,kaip pagalvoji,kiek galima butu visko padaryti gero…yra su kuo ir is ko…musu saknys gilios,genai dar tvirti islike…istorija kokia !
   Nesinoretu,kad isgirstumem kalbant,kaip rusai vokieciu zemej: u mojej mamy zatvra geburstag (ryt mano mamos gimtadienis-paskutinis zodis vokiskas)
   Naikina ne tik mus,visa zmonija naikina…be CHEMTRAILU yra dar PSICHOTRONINIS ginklas,kuri isjungus,tikrai nebutu musu gatvese kvailu avariju ar debilisku lenktyniu,kurios sluotu nuo salikeles pesciuosius…Tas ginklas veikia smegenis stipriau,nei MOB rysys.ZIurekit,vien tik mobilka ikaitina smegenis 2c daugiau,ir tai jau kaip daznai zmones pradeda vaikscioti is vietos i vieta,o dar geriau,skescioti rankomis…o PSICHOTRONINIS ginklas veikia dar galingiau…tai spec garso daznis…kada reikia-ijungs ji,kad kiltu euforijos jausmas pries rinkimus pvz,sakant kazkokia kalba,,arba baime ir depresija kitokiu metu…pagalvokit.Kada atvyksti is kokios mazai apgyvendintos,laukines salies i LT,pajauti tai jau per pirmas minutes,ir buves lyg siol optimizmas VISKA DARYTI IR KEISTI dingsta per 2-3 dienas,tampi tokiu paciu zombiu,kaip ir kiti pikti zmones gatvese…pikti,todel kad paveikti…Chrusciovas state namus,kad spaustu zmogaus aura,renge mus tamsiai melyna apranga su geltonomis sagomis-kas bukina zmogu…paskiau atsirado MEDIA ENTERTEIMENT…ir tt.
   Turiu ir zinau budu kaip atstatyti energija,pakilti gerokai auksciau-skirtumas panasiai toks-kaip po giliu pagiriu staiga dingsta visi skausmai ir paryskeja vaizdas akyse…nieko ypatingo,bet tai veikia,beveik nieko nekainuoja-viskas is oro,reik tik JUSU noro,paskiau jau galima ir su malunais kariauti,nes bus jegu visai savaitei po vieno pakrovimo 🙂

  • httpd
  • 28 gegužės, 2011

  Jo …. Ką aš galiu pasakyti, tik tiek kad ne visomis antimis galima tikėti. Elementari fizika, ir jokių chemtrail. Youtube jei paieškoti yra net reiškinio paaiškinimas (tiesiog nepatingėkite paieškoti).

  Vyrai, Baikite skiesti nesąmones (bent jau šituo klausimu).

   • docentas
   • 28 gegužės, 2011

   Tik, kad fizika apibūdina contrail esant trumpalaikiais, kurie neformuoja debesų, nesitęsia nuo horizonto iki horizonto. Taip pat apie Chemtrail a.k.a aerozolinę oro modifikaciją yra parašyti dokumentai. Dabar kieno tiesa galima be galo aiškintis.

   Aš jums visiem sakau, aš nevienintelis čia apie tai kalbu. Nukeliauk į bet kokią kitą šalį ir rasi net šio reiškinio ekspertus, kurie turi daugiau patirties ir žinių.
   Aš pats aprašiau kiek galėjau kitame straipsnyje. Visada lengva kaltinti kelis žmones, kai nepastebimos visos minios, kurios apie tai kalba.

  • Ela
  • 28 gegužės, 2011

  Pritariu, jūs esate teisus

  • mj
  • 28 gegužės, 2011

  Aciu Docentui uz visa sita darba! Tikiuos nepasiduosi keliems “naivuoliams“(noreciau pasakyti riebiau,bet nenoriu su savais rietis,nes mes visi istikruju vienoj pusej -nuodijamuju pusej), kurie kaip tycia cia pradejo labai reikstis su savo nesamonem, kurios besikartojant jau ne syki buvo paneigtos..gaila kad nera mastanciu, platesniu paziuru zmoniu komentaru cia, bet bent jau matau nykscius i virsu docento pusej, tai jau vien tai dziugina. Jo , kol zmonems plaukai neprades slinkt, tol jie nesusimastys..bet paskui bus per velu. Nors ka ten..vezio susirgimu padidejo desimtim kartu jau nekalbant apie kitas ligas, dziaugiuos, kad situ kaimieciu dar nepaliete.
  Nesuprantu visu cia tu kaimieciu, kurie gincijasi jog tai ne chemtrails. Jie konkreciai turbut nemoka nei anglu, nei rusu, nei vokieciu,nei ispanu ir kt. kalbu, matyt nemoka nei google pasinaudot? aisku, lietuvisku straipsniu ir filmuku apie tai nera dar daug, tai matyt jie tik ir galvoja, jog cia kalba eina tik apie Lietuva , ir vienintelis kuris apie tai sneka, tai docentas su johnsonu ? na tokiems mes deja nesam dar kolkas pajegus visa ta info isversti i lietuviu kalba, ir dar po desimt kart apie ta pati(nes is pirmo kart matau kad nedasunta). Reik tiketis apie tai suzinos daugiau sumanesniu lietuviu ir pades skleisti ta zinia.
  O jei kaimiecius domina motyvai sito nuodijimo proceso , tai supraskit, jog tai organizuoja keli antzmogiai, kuriu motyvu is zmogiskos puses ir neitu paaiskinti. Jie taip daro, nes jiem tai patinka, taip jie mano tapsiantys pasaulio valdovais, nesvarbu koks tas pasaulis bebus likes. Panasu i fantastini filma? Tikra tiesa, tik dabar kiekvienas is musu esam ta pilka mase, kur per bojevyka istasko bomba.
  Siandien radau super gera dok.filma apie tuos kelis antzmogius, kurie bazuojasi amerikoje. Negalima sakyti bendrai – amerikonai blogieciai.. Ne , jie tokie pat zmones kaip mes , ir jie mato ka isdarineja ju valdzia ir jie to negali suprast bei pateisint. Man rodos tai ju paciu kurtas filmas , apie priezastis visu pasauliniu karu bei prakstiskai visu karu, kurie buvo pastaraji simtmeti :

  http://www.documentarywire.com/the-new-american-century

  kas moka anglu kalba, labai patariu paziureti – labai idomu, tik gaila, jog tai ne fantastinis filmas..

  • docentas
  • 28 gegužės, 2011

  Dėkui už nuorodą. Žinau šį “New American Century“ planą, kuris yra skirtas visomis priemonėmis atstatyti ir užtikrinti JAV pasaulio dominavimą. Tai planas, kurį parengė pagrinde nuekonservatoriai ir globalistai.
  Šiais laikas galime matyti, kaip stengesi JAV, kad užtikrinti jos dominavimą. Libija būtu puikus pavyzdys.

  • **
  • 29 gegužės, 2011

  ka cia jus suprantantat .. vieni pilasi kontrabandini kura kiti ne .. tai taip tie jusu trailai ir atsiranda . Taciau palaikau konspirantas 😉 tas nors supranta kad yra dvi puses o ne rekia kad yra taip ir ne kitaip.

  • to **
  • 29 gegužės, 2011

  jo, čia irgi įtartini nelegalai kažką “pilasi“ sau į bakus, tik tolokai nuo žemės, bet NASA juos kažkodėl fiksuoja 😉 :

  http://www.om-kali.com/news/gigantskie_nlo_u_solnca/2011-03-09-1583

  http://stereo-ssc.nascom.nasa.gov/browse/2011/03/09/

  • Nuorodos
  • 29 gegužės, 2011

  73 Chemtrails BEFORE Morning Breakfast

  baisu, kas darosi, daug nuotraukų , video:
  http://hubpages.com/hub/The-Development-of-a-Chemtrail-Cloud

  http://netiesa.lt/node/621

  • mj
  • 2 birželio, 2011

  jau ir DISCOVERY CHANEL sukure laida epie CHEMTRAILS.
  Nuoroda youtube:

   • docentas
   • 2 birželio, 2011

   Mass media šneka apie chemtrails? 😀 Nieko gero nelauk, nes mažai ką jie ten pasakys.
   A, paimam laboratorinį reaktyvinį lėktuvą, nieko neįprasto, byla išspręsta. 😀 Nu tikrai komedija. Tokiu būtu negalima net pradėti lyginti.

  • mj
  • 2 birželio, 2011

  Paziurejus Discovery , kaip reikejo tiketis, tie, kas daro chemtrails,slepe tai tiek laiko,dabar bando zmonems juos pateikti kaip
  inovacini buda mazinti klimato atsilima , ir tipo tai del visos zmonijos ir pacios planetos labo!.. Blin, kokie nieksai melagiai! blogiausia, jog daug kas jais tikes .. 😦

   • docentas
   • 3 birželio, 2011

   Sakau, kad mokslinėje medžiagoje tai pateikiama esant ginklas kovoti su klimato atšilimu.

  • mj
  • 2 birželio, 2011

  mass media chemtrail pripazysta kaip fakta.Viskas, cia nebera jokios konspiracijos , tipo tai tai tik iprastas contrail, o ne chemtrail.. Bet didziule beda ta, jog tie chemtrails pradedami reklamuoti kaip “geras daiktas“ .. protingi zmones supras, jog tai nuodai viskam kas gyva Zemeje, durni sakys – “gerai daro! taip toliau ir smarkiau!“ ..

  • mj
  • 2 birželio, 2011

  beje ta agurku bakterija, kuri tokia populiari paskutiniu metu.. nenustebciau, jie ji nusileido is dangaus…

  • Anonimas
  • 16 birželio, 2011

  chemtraila butina susieti daugiau su HAARP

  • mj
  • 16 birželio, 2011

  pritariu anonimui.. tie cheminiai debeseliai labai labai taisyklingai bangelem issidesto karts nuo karto.. matyt veikiancio HAARP “daznis“ juos tokiais padaro..
  Anyway..tie chemtrails yra nuodinga chemija, ir jokiais tikslais netoleruotina.

 1. Sveiki,
  malonu matyti, kad LT yra žmonių rimtai žvelgiančių į šį reiškinį.
  pridedu nuorodą į gana įdomų striapsnį, iį jeigu tai yra tiesa, mūsų laukia įdomūs laikai..
  http://aircrap.org/proof-of-morgellons-fibers-in-chemtrails/331274/

 2. verta pažiūrėti youtubei šitą kanalą (įspėju gali būti šlykštu vietomis..). cia apie tuos morgellons kalba (kaip lietuviškai nežinau..) bei chemtrails, bet chemtrails esmė tipo yra būtent šitie padarai morgellons.
  kalbama ir apie e. coli sąsaja

  • įdomus medikės Interviu
  • 19 birželio, 2011

  žinoma suomių gydytoja savo netrumpame interviu kalba ir apie ch.trasas :
  http://land-of-spirit.ru/board/103-1-0-704

  8dalis – čia:

  (viskas yra youtube, rinkti
  “Главный врач Лапландии всё знает! Интервью с Рауни Кильде“
  žiūrėti iš eilės pagal nr.)

  • tai globalu
  • 22 birželio, 2011
  • tai globalu, tylus karas vyksta visur
  • 22 birželio, 2011
  • makas
  • 1 rugsėjo, 2011

  As nesveikai stebiu viska danguje nuo sausio menesio….viskas kas darosi EUROPOJE-orai-fiktyvu !!!
  Sukuriau filmuka pradziai bendra,nes jau zinoma priemone kaip apsisaugoti nuo to slamsto…nuo balandzio 2011 Kaune stipriau,ir vos vos Vilniuje dangus valosi pats…todel ir matote labiau juostas,nes daikciukas tas,kuri palikau,nuima balta skraiste,kuri iki tol denge chemtrails,kurie purskiami kiek auksciau…kur jus iki tol nematete…
  As vokieciuose tai bandau,veikia puikiai-tik gan pavojinga…cia tokius seka…paskiau pabeldzia i duris,ir sako-gal jus malonetumet nuimti daikciuka ta salin,nes tai maiso palydovams…
  Jie tokias vietas atseka greit…pagal gryn melyna dangu…ir paskiau kabo su sraigtasparniu virs namo,matuoja magnetini lauka…
  Tad kas pradesite si zaidima-savotiskai pradesite tylu kara pries pasaulio galinguosius…
  Youtubej bandau ikisti savo filma,gerai ,jei praleis su muzika-ji svarbi.
  Ieskokie paieskos langelyje taip-
  \\Lietuva,Kaunas ‘Chemtrails-kas tai ?\\
  Dekui ‘DOCENTUI’,kad sia tema pakele ant shakiu…laikykites xebryte,bus rugstu ! 🙂

  • makas
  • 2 rugsėjo, 2011

  Filmas YOUTUBEj idetas,rasite paieskoj KAUNAS INFO,nikas ZEBRITTO21…
  …pas mus siandien turejo buti debesuota ir iki 20c….padarem +28c ir visiskai giedra….
  Ir pas jus taip bus…

   • docentas
   • 2 rugsėjo, 2011

   Nurodyk linką ir būtinai reiks patalpinti

  • Klausimėlis Makui
  • 2 rugsėjo, 2011
  • makas
  • 2 rugsėjo, 2011

  Taip,sitas…padariau per vargus ir paskubom…namie 2 mazi vaikuciai..siunta ju mama,kad tevas prie kompo paskendo…
  Laikui begant pilna privarysiu tu filmuku,kuriu nereiks perdaryt…
  Patarciau del daugiau info ziureti YOUTUBEj varda “Wetter Wahrheit Weltweit“,jis turi galimybe filmuot viska danguje,arba kazkas is jo draugu…ten viskas labai gerai matosi…
  Tik perspeju-jei jau isigysite ORGONITE-nereklamuokite jo,nes laikui begant gal ne su sraigtasprniu,bet pesciomis ateis koks uniformuotas dede,ir paprasys nuimti nuo palanges ta jusu zaisliuka,kuris ‘trukdo’ palydovams :))
  Bet veikia stulbinanciai,gaila su inercija…jo principas-bloga energija pavercia i gera,kuo daugiau blogos-tuo stipresnis jo poveikis…
  Visiems geros nuotaikos !

  • makas
  • 2 rugsėjo, 2011


  Viena is daugelio nuorodu cia…

  • makas
  • 2 rugsėjo, 2011

  • makas
  • 2 rugsėjo, 2011


  Cia kadrai daryti KAUNE,pamenu buvo pilka pilka,paskiau debesys prasiskyre,kaip ir turetu buti…tada ir pasimate visi ‘dazytojai’,bet ne 1 is ju skrydis nebuvo sekmingas…tuomet kamuoliniai debesys buvo matyt mazdaug 30-40km atstumu,ypac vaziuojant zemaiciu plentu…bet paskiau atstume H.A.A.R.P.as matyt juodumo is Baltijos,ir pradejo pajury lyti….
  Reiskinys toks-galit matyt tarsi melyna ekete danguje,ir aplinkui nustumtus debesis,juostas…kaip ir siame filme,matosi toli horizonte chemtrailu likuciai,placios juostos,kurios buvo laikui begant sunaikintos…buvo smagu matyt zmoniu geras nuotaikas,kaip kadaise GOLDEN 80’S :))

  • makas
  • 2 rugsėjo, 2011

  http://www.flightradar24.com
  Cia realus vaizdas,kaip juda lektuvai.Paspaudus ant betkurio lektuvo pele-atsiranda linija,rodanti jo marsruta-is kur skrenda….o kairej lange jo duomenis-avia liniju pavadinima,kuriai jis priklauso,jo auksti ir kitas koordinates….Tad matysite tiksliau kaip ir kas juda…
  Tikrai rasite ir tokiu,kuriu nebus tuo metu radare…vakarais ir naktimis dazniau skrenda 2 motoriai lektuvai (kariniai),kuriu sparnai prasideda arciau priekio,ne taip-kaip keleiviniu…jie juodi patamsyje,juos lengva isskirti is kitu…jie purskia plona juosta,ji pavirsta i ruka,kuris ryte jau dengia dangu nuo jusu akiu,o virs to balto uko ir prasideda juodi darbai…Dabar KAUNE ir galbut Vilniuje dangus vis dazniau buna melynas,todel aiskiau matosi ir visa veikla…

  • makas
  • 2 rugsėjo, 2011


  Cia taip susilanksto per kelias minutes 4 varikliu lektuvu juostos,kaikada tas medziagas purskia ir 2 motoru lektuvai…sios juostos nyksta greiciausiai.Jos is 4 dryziu greitai pasilieka tik 2,kartais iskart matos,kad kiekviena is ju yra visai skirtingos sudeties,nes viena linksta ir trukineja,kaip siame filme,kita truksta truputi truputi veliau…Max-3-4min.
  Dar yra 2 kitokios,jos isbuna ilgiau,ju kitoks ‘RASHTAS’…
  2.Smulkiu kamuoliuku kilimelis,plintantis i ploti…kaip pintas dirzas…
  3.Kaip kasa,arba pakulu pluoshtas…atrodo kaip labai plonu siulu kiaute,daugiau panasi i cukraus vata,kuria zmones valgo kurortuose…
  Pradzioj si juosta buna kaip spirale susukta…
  4.Vos matomos 2 juostos,pilamos is kariniu lektuvu,jie skrenda greitai ir gerokai auksciau…dangus greit tampa pilkas…
  xxxxx
  Visa sita shlamshta galima isvalyti… 🙂

  • makas
  • 3 rugsėjo, 2011


  Tas pats buvo ir pas mane,as grizau po naktinio darbo,ilgai nemiegojes,o tie atvare kazkur apie 9 val ryte,ir suko ratus labai zemai…virs namo…Buvo kraupu,nes nesupratau,kas vyksta,kadangi buvo klaiki vibracija,drebejo visas oras,jie buvo gryn virs namo..as istraukiau kamera,jie slepesi nuo tokio kadro,uzsidare duris ir spruko…buvo Polizei aparatas…paskiau as juos pasigavau netoli besileidziant oro uoste,bet jie vel slepesi nuo mano kameros….si video perkelsiu veliau,nes tai uztruks,kadangi yra dv kaseteje….
  Tad tik dabar imu suvokti,su kuo mes turesim reikala,jei naudosim mano taip vadinamus ‘DURNIUKUS’,kurie valo ora…nenaudodami elektros,dirba 24h per para ir be iseiginiu…
  Beje,Kaune dabar galiu 1vnt perleisti uz 40eu,bet tik su salyga,kad ji padesit kur ant 9 aukscio stogo,ar kitoje aukstoje ir atviroje vietoje..Gerai padetas,jis padarys dangu melyna visame Kaune…
  Aciu uz demesi !

  • makas
  • 3 rugsėjo, 2011

  Siulau paziuret maza kina,kaip kuriasi istikro debesys,ir kaip jie turetu atrodyti…skirtumas yra tikrai…vienas paprastas dalykas-tarp debesu gryna melyna-ner jokio balto uko,gleiviu ir kitokiu dirbtinai sukurtu dalyku…Aisku,ten ir buna CHEMTRAILai,bet iki ten skristi yra brangiau :),todel ner toks daznas reiskinys…Musu LT raizo lektuvai is viso pasaulio,LT-kaip koks skersgatvis…

  • makas
  • 3 rugsėjo, 2011


  Cia pagrindinis kinas-verta pabuti pusantros valandos prie ekrano-pakraupsit pamate viska,kas darosi pasaulyje….kazkur yra ir vokiska versija…Jei si DVD igarsintu lietuviskai,parodytu per tv-ta kanala uzdarytu visiems laikams 🙂

  • makas
  • 3 rugsėjo, 2011

  http://purplehaze.4mg.com/health.html
  Cia visa medziagu puokste,kuri krenta ant musu galvu is dangaus,ju poveikis mums ir tt-kraupu,ar ne ???
  Lengvai galima versti su GOOGLE,jei kas nesuprantat angliskai…

  • makas
  • 3 rugsėjo, 2011

  Detaliai aprasoma CHEMTRAIL sudetis,ju veikimo principas ir daug daug dar visko,ir apie pati GLOBALINI PASHILIMA :)),kurio ner,jis sugalvotas 1996m.
  Amerikoje,zmogus,netycia patekes i si ‘GALINGUJU’ susitikima,veliau buvo keistai nuzudytas…na skaitykit,tai taip pat galima isversti i betkuria kalba…geros nuotaikos visiems….

  • makas
  • 3 rugsėjo, 2011
  • makas
  • 3 rugsėjo, 2011

  http://tinypic.com/r/wum89c/7
  Nuotrauka is virsaus-Frankfurto prie Maino oro uosto pakrastys…
  Kaip manote,ka sie lektuvai cia veikia,jei vokietukai su niekuom dabar nekariauja,niekur nesiuncia savo armijos…
  Cia jau anksciau mineti lektuvai,skrendantys auksciau,greiciau…paliekantys plona nekalta juostyte…ji paskiau padaro pilka ‘paklode’…
  Nuo cia iki miesto WIESBADEN vos 30km,o ten yra stipriai saugoma chemijos gamykla…
  Komentarai?

   • docentas
   • 3 rugsėjo, 2011

   Matosi dislokuoti lėktuvai, tačiau iš tokio aukščio negalima tiksliai pasakyti

  • makas
  • 4 rugsėjo, 2011

  Tie mazesni,ju buna pilna vakaro danguje….as visai neblogai skiriu lektuvu fiuzelezo formas…kamera turiu 25xoptical zoom,to tikrai pakanka…nors kamera nelengvai pagauna toli esanti vaizda.
  Pvz jau nakti,jie visai mazame aukstyje atlieka CLOUD SEEDING darbus…nes visa diena negali viesai skraidyti su chemija 2,500m aukstyje…o tamsiame danguje juk niekas ir beveik nemato,koks vaidinimas vyksta uzkulisiusoe…Karta pritraukiau su kamera menuli,kad paziuret i kraterius,o pamaciau juoda plaukiancia CHEMTRAIL juosta per menulio veida 🙂 (turiu si video,idesiu kaip turesiu galimybes)
  Procesas vyksta beveik kasdien,ypac,jei prognuozojuomas lietus,o jo is tolo dar nesimato..

   • docentas
   • 4 rugsėjo, 2011

   Teko dažnai matyti nakties metu linijas danguje, kurios paprastai būna tikrai žemai. Nors šis vaizdas nepasitaiko dažnai, bet kada jau pasitaiko, visas dangus bus užtemdytas linijų pluoštu.

  • makas
  • 4 rugsėjo, 2011


  Naudojau cia GOOGLE EARTH programa.Kaip minejau,ju sparnai prasideda arciau priekio,turi pilka maskuojancia spalva,kuria sunku iziureti diena,jie skrenda auksciau ir greiciau uz komercinius lektuvus.
  Purkstuku jokiu neturi,tiesiog i kura ipilamas priedas,kuris ir sukuria paskiau debesis lietui,arba tik balta uzsklanda…Todel viskas is pirmo zvilgsnio atrodo kaip ir tvarkingai…kadangi juostos eina is varikliu…

   • docentas
   • 4 rugsėjo, 2011

   Tikrai gali būti, kadangi karinės oro pajėgos, kartais ir komerciniai lėktuvai, naudoja neatskleistus degalų papildus.

  • makas
  • 4 rugsėjo, 2011

  http://www.airliners.net/open.file/428117/M/

  “http://www.airliners.net/open.file/718260/M/“

  “http://www.airliners.net/open.file/698544/M/“

  “http://www.airliners.net/open.file/637287/M/“

  “http://www.airliners.net/open.file/613921/M/“

  “http://www.airliners.net/open.file/569626/M/“

  “http://www.airliners.net/open.file/556243/M/“

  “http://www.airliners.net/open.file/709166/M/“

  “http://www.airliners.net/open.file/709165/M/“

  “http://www.airliners.net/open.file/508401/M/“

  “http://www.airliners.net/open.file/287638/M/“

  “http://www.airliners.net/open.file/556245/M/“

  “http://www.airliners.net/open.file/425455/M/“

  “http://www.airliners.net/open.file/680392/M/“

  “http://www.airliners.net/open.file/684854/M/“
  Cia keletas graziu vaizdu 🙂

  • makas
  • 4 rugsėjo, 2011


  Cia filmo nuoroda,kuriame galima pamatyti-kas butu,jei 4 turbinu lektuvas isbarstytu chemija ten,kur neveikia TCHI generatorius…
  Palyginimui paskiau ziurekit,kaip pazaboja chemija danguje-lygiai tokia pat-kur purskia mano manymu 4 skirtingus komponentus 4 turbinu lektuvas,kur esu nufilmaves filmuke CHEMTRAILS DIES IN GERMANY.
  Tad isivaizduokit,kaip greitai gali padengti betkurio musu miesto dangu vos keli lketuvai,jei nieko nedaryt…

  • makas
  • 4 rugsėjo, 2011


  Cia nufilmuota HAARP veikla…man teko matyti da geriau-TRIMIS skirtingomis krytpimis,ir skirtingame aukstyje bego debesys,bego is ten-kur buvo pripurksta ,ir atstume link manes,nes pas mane buvo giedra…as filmavau tai,bet jau nespejau visu triju krypciu nufilmuot,tad liko kadre tik 2-dideliu greiciu lekia debesys 90′ vienas kito atzvilgiu-kazkaip nerealu… 🙂
  Tokiu greiciu slenkancius debesis nespeja ‘SUPJAUSTYT’ stebuklingi akmenukai…bet gerokai apgadina visvien…

   • docentas
   • 4 rugsėjo, 2011

   Ko tik negalima prisižiūrėti. Nesvarbu, kad tai atrodo neįprastai, žmonės paprastai į tai nekreipia dėmesio.
   Kiti sako: jei tai kažkas darytu, mums apie tai pasakytu.- jei įtakingiausi pasaulio politiniai, ekonominiai, kariniai ir moksliniai junginiai tai darytu, mes tikrai apie tai nieko nežinotumėme.

  • makas
  • 5 rugsėjo, 2011

  Manau-kreiptu demesi isleto tik tada,kaip is dangaus pradetu kristi karviu ismatomis… 🙂

  • pritariu
  • 6 rugsėjo, 2011

  ir dar su sunkiais unitazais salia… ;))

  Makui – ka manai apie sita zmogeli, gal jis čia “sh“ mala?


  • aaa
  • 8 rugsėjo, 2011
   • docentas
   • 8 rugsėjo, 2011

   FOX tai juokas. Šio pobūdžio oro modifikacijos jau atvirai peršamos visuomenei kaip būtinybė.

  • makas
  • 20 rugsėjo, 2011

  Orgonita-kaip generatoriu daro is ivairiu medizagu.Tiksliausia info cia orgonit.info,paskiau rasit nuorodas,kaip viska daryti.As turiu padarytus gipso lidinyje,o ne EBOKSIDINEJE dervoje,man aiskino,kad tai veiksmingiau…zmogus tuom jau kelis metus uzsiima,nors as jam buciau sumokejes daug daugiau uz eboksidinius…Taigis-viskas ok,tik reikia darant siek tiek nutuokti,nes kristalus geriau sudeti pagal ju poleringuma-taip jie stipresni,metalo drozles gali buti ivairaus dydzio,bet jos turi buti isskirtos taip,kad dugne butu stambiausios dalys,o virsunjee smulkios…Jei su metalo drozlem butu dar ir kristalu gabaliukai,kaip pas mane-tikrai-cia butu tokia granata,kuri padetu tiek medituot,tiek ir sklaidyt slamsta danguje…Na amerikieciai sake,kad pas juos manasis GIBSINIS veikia 10km spinduliu…eboksidinis kiek maziau,bet gal ir greiciau valo maza plota-sito nebandziau…Pvz-cloud buster greitai isvalo virsuje esanti dangaus gabaleli,bet jis ir kainuoja,jei viska tikrai daryti,vien tik savikaina butu apie 500lt…
  Viskas ok,betka daryt,vien tik su metalo drozlem taip pat…svarbu kad zmones matytu kaip veikia.As KAUNE kur palikau balandzio men-jie yra bute viduje,o namas armaturinis,todel ju po veikis ner toks,koks turetu buti.Bet visvien,jau malonu girdet,kad matosi chemtrailai,nes balta apvalkala jau reiskia nuima,lieka virsuje aukstas dangus,o todel ir matote juostas,kuriu anksciau per balta ruka nepastebejot…

  • makas
  • 20 rugsėjo, 2011

  Dabar paaiskinsiu aplamai veikima-orgonitas-kaip koks generatorius,vadinsim ji SC,isleto imagnetina aplink esanti ora,kuo geriau ir daugiau jis po atviru dangumi,tuo labiau jis valo….Chemtrailai cia greit nesiveisia,nesiplecia taip placiai net patys stipriausi,jie kiek issiplecia,ir paskiau pradeda nykti,max 2h.
  …Jei veju atnesami jau padaryti debesys is kitur-esant nedideliam vejui,imagnetintas oras pradeda valgyt taip CHEMIJA,kad debesys suyra ,kaip senas pienas nuo karsto vandens,suskyla i gabalus,o tie gabaliukai sumazeja ir istirpsta ore,palikdami tik baltu dulkiu laukus…As ruosiu apie tai video…Is balto lauko isleto darosi KAMUOLINIAI debesys,jie panasus i tikrus,tik apipesioti is krastu,ir atrodo tie gabaliukai-kaip kokie balti kresuliai,tai bandysiu parodyt video,nes jau tai esu nufilmaves…Kaip jau rasiau filmuke youtubej,gan nemazas debesis sunyksta per 5-7min…SC konvertuoja chemija i nekenksmingus debesis,kartais galit pamatyti 2-3 skirtingu spalvu debesis,kurie kaip irodymas yra,kad tai buvo kelios ispurkstos skirtingos medizagos…
  Siaip paprastu ,tikru debesu as jau senokai maciau,ju EUROPOJE turbut ir nebuna…juos isdziovina HAARPas,o i ju vieta pasejami is lektuvu cheminiai…Tad ziopliukai,kurie to nezino,galvoja kad viskas ok,lietus yra,debesys yra,ir viskas ok…ir jie tokius kaip DOCENTAS ir pan-vadina PACIUOZUSIAIS ir tt.
  Kaip jau turesit pas save SC-geriau matysite ir juodus darbus….tai tarsi nugriauti siena,uz kurios pedikai krushasi…ju reakciaj i nugriauta siena panasi ir i dabartine su chemtrailu demaskavimu,nes vis dazniau matosi shlepoksu is ju puses….pr skubejima ko tik neprisidaro 🙂

  • makas
  • 20 rugsėjo, 2011

  Tad jei SC jau bus jusu rankose,neskubekite pamatyti rezultatus,jie gali pasirodyti tik po 1-2d…veliau kaip issivaziuos,SC net isveze i visai kita vieta,dar 1-2 dienas matysite jo poveiki senoje jo buvimo vietoje…
  Jei ji perkate ir nezinote-ar tai tirka-virs jo paimkite VARINE virgule,ji ties smaigaliu turi vazineti i abi puses,niekaip nesustodama…aisku nakti sapnai kaip kine,,,ir naktis atrodys ilgesne bent dvigubai…jei SC tikras…
  Kambary,net visame bute neturi virgule rodyti NEGATYVO…visur sSHKALINS i POZITYVA…Tad jau po to WI FI jums nebus kenksmigas,ir ne tik WI FI…
  Jei kokiu klausimu bus-kreipkites,kaip galesiu-pasakysiu.As nezinau to,ka zino kiti,bet zinau tai,ko nezinote gal jus… 🙂

  • makas
  • 21 rugsėjo, 2011

  Vilniuje,berods PAMENKALNIO gatveje,yra parde zemutiniame aukste,joje yra jms reikalingi kristalai.Jei deti taip,kaip rodo YOTUBE,4+1,tai kaina tokia-4x30LT,ir vienas dzidzelis uz 60…na ir paskiau mazi kristaliukai,ten yra gabalas kokiems 3-4 vnt uz 130lt,ji reiktu suskaldyt…plius metalo drozles,eboksidine derva-apie 1-2L vienam SC,ir turbut viskas…sudekite skaicius patys,ir gausi jo kaina.Amerikoje parduoda pigiau,tik klausimas tas-ar jus ta siuntini aplamai gausite,ir ar eboksidiniam lidinyje bus tikri kristalai (visi 5).
  Todel as ir paklausiau vokietuko,kuris parode abu variantus,ir pasake,kad poveikis gibsinio geresnis,nes jau pats gipsas yra is smulkiu detaliu,plius jo turinys viduje…Tai pigiausias variantas,kaip as manau,tad pradziai pradekite nuo tokio,nes eboksidke gerai kainuoja dabar…IR PABAIGAI-KAIP JAU MINEJAU-debesis gali perstumti su panasia mini iranga,kaip HAARP,didesne stotis yra arciau musu NORVEGIJOJE,paskiau GRENLANDIJA ir ALESKA-centras.Koordinates turiu,galima matyti per GOOGLE EARTH.Kaip SC isvalo dangu,o lektuvais nieko negali padaryti(pas mane skrenda 4-6 kas minute!!!),tada atvaro is kitur debesis,kur jie jau UZAUGA…tai puciant vejui,tik veikiami nauji chemtrailai,jie truksta,nyksta,o cheminiai debesys del didelio vejo greicio nespeja istirpti,nors ir gerokai buna apgadinti…O paskiau,kaip jau melyna svaria vieta uztraukia debesimis-vejas kazkaip nurimsta,ir juodi debesys sustoja virs jusu,kol ju per pusdieni nesuvalgo SC…Tokia stai begaline pasaka darosi kasdien…Kuo daugiau zinos zmoniu apie tai-tuo bus geresnis oras,geresnes nuotaikos ir tt.Tarp kitko,ten kur yra SC-nustoja bartis skandalingi kaimynai,toje vietoje maziau nutinka kazkas blogo…pirmas kontaktas su SC-rodos salia jusu 20 geru baznyciu…vienoje vietoje-labai stiprus laukas…
  Jsi isigeria i jus,ir paskiau net jums ,atkeiavus kitur,jusu kunas dangu veikia panasiai,kaip SC.Tad galima rodyti fokusus,tik nepersistenkite,ir zinokite,kam ka kalbate…

  • makas
  • 21 rugsėjo, 2011

  YOUTUBEj as esu ZEBRITTO21,tad jei kas prisijungsite,turesite kontaktu daugiau ir is viso pasaulio…TANKERENEMY jau prasneko apie antenas,kurios visur ismetytos miestuose pas mus,kaip mob telef stotys…tik kazkodel kabeliai ju perstori…Man cia sove mintis-ar tik ne tu antenu pagalba jie perstumia debesis…nes kazkaip pas mane mieste vejas buna tik 2 krypciu-PIETU,ir PIETVAKARIU…keista net.
  SC 2vnt panaikina visa bloga salia tokiu antenu,o 4vnt-atomines elektrines darbas tampa visiskai nekenksmingas….tad isivaizduokite SC galia.OLANDIJOJE kolega parode fokusa buitinem salygom,bet to dar nebandziau,bet butu topas…pabandysiu-pasidalinsiu cia su jumis,jei veiks.Na zmogus buves chemikas-gal neapgavo…

  • tadas
  • 22 rugsėjo, 2011

  motyvas aliuminio purskimui danguje – http://zapatopi.net/afdb/history.html

  • makas
  • 22 rugsėjo, 2011

  http://orgonite.info/
  Manau siam laikui cia gryniausia info,visa kita ateis su praktika…
  Dar rusiskai galit pasiskaityti apie jo atradeja ir ORGONITO poveiki…
  http://numerogroup.org/articles.php?article_id=17
  Visiems geros nuotaikos,ir nesirkite,nes atejus rudeneliui,jau barstomas is lektuvu gripas…

  • makas
  • 26 rugsėjo, 2011


  Cia idejau nuoroda,kurioje matosi,kaip purskiamas dangus.Beje-matau as is savo patirties,kad jis nenusidazo pilkai,lieka melynas,o juostos nesiplecia…taip pat atrodo kasdien ir pas mane…iki 10 lektuvu per minute,o dangus islieka melynas…Juostos ilgainiui dingsta…juk kartais ir tie lektuvai turi pasildyti tiek bakus degalais,tiek backutes purskalais 🙂
  Bet kaikur matysite,kur trunka iskart juosta…ten kazkur veikia orgonitas,paskiau jis nuzudo ir visa likusia dali,bet pirmiausiai tai,i kur nukreiptas jo smaigalys…

  • makas
  • 28 rugsėjo, 2011

  http://compenetration.wordpress.com/2008/04/27/chemitrails-or-always-take-the-weather-and-welsbach-patent-with-you/
  Cia siek tiek daugiau info apie pati patenta,leidzianti naudoti CHEMTRAILS orams ‘gaivinti“
  xxxxx

  arba YOUTUBE ieskiklyje iveskite :
  Fallout Analysis 2007/2008 ENG
  Tam,kuris KAUNO DIENOJE rase,kad krinta is dangaus ZIEDADULKES,noretusi nosi istrinti i tas ‘ZIEDADULKES!’

   • docentas
   • 28 rugsėjo, 2011

   Tikra tiesa.
   Žiedadulkių paaiškinimas naudojamas viskam. Po Černobylio iškirtęs geltonas lietus- žiedadulkės. Po Fukushima iškritęs geltonas lietus- žiedadulkės. Tarša, kuri pakyla danguje matant daugiau nei 20 linijų- žiedadulkės.
   Matosi, kad avių valdovai mano, kad visi lyg “gėlių vaikai“.

  • tadas
  • 29 rugsėjo, 2011
  • makas
  • 1 spalio, 2011

  Iprastas vaizdas…danguje…ziauru,kaip jau matai viska kitomis akimis…
  Tie,kurie stato ir paskiria prezidentus-aisku visomis isgalemis stengiasi nuo musu nuslepti musu istorija,praeiti…ir bando irodyt,kad mes kile is bezdziniu…
  Tai va,mano ziniomis,mes atkeliavom i zeme mazdaug pries 100 000m,gal dar seniau(400.000) kaip sveciai ir laikinam apgyvendinimui kazkur is PAUKSCIU TAKO (Lietuviai ir latviai),kiti is kitur,nes tiek kalba musu skiriasi nuo kitu,tiek akiu spalva skirtinga…jei INDAI sako,kad musu kalba-raktas i sanksrita…kalbos tarme vienas prie vieno-tik reiksme skiriasi…o mes atkeliavom pas juos is siaures,ir atnesem jiems zinias….Dabartiniai parazitai-blogiukai,tiksliau ju valdzia gal net,buvo pasirode virs MASKVOS,yra YOUTBE filmukas PIRAMIDE VIRS MASKVOS…paskiau juos kazkas nuvijo…
  Ratus laukuose raizo is ARKTURO zvaigzdyno…ratai tik zenklai mums,o tose vietose yra pakeiciama augalu struktura-ir CHEMTRAILu darbas nueina toje vietoje shuniui ant uodegos…
  CHEMTRAILai-priemone,uznuodyti zmogu kaip kompa virusais,o paskiau paklupdyti ant keliu ir uz laseli pagalbos gauti viska,ko tik JIEMS reiks…pvz-parduos gryno oro balioneli uz buta Vilniaus centre ir pan. :)))
  Auksas-pasak ateiviu-tik kosmine atlieka,kaip politileno maiselis pas mus,jis gaunas po zvaigzdes sprogimo…jo verte kitur yra nuline,o tai bando slepti musu didieji… 🙂
  Menuly rasti zvaigzdziu vartai,po netycinio info nutekejimo rados ir filmai apie tai,aisku fantastiniai…pats MENULIS-jo tamsioji puse-kosminiu laivu kapinynas…
  Tai va,CHEMTRAILAI perpina cia viska,Aliuminio mileteliai sunkina kvepavima,blogina atminti,atbukina uosle,jausmus ir pojucius…
  Kaip ziuresit i dangu-geriau stebekit ji pro saules akinius,nes smulkios aliuminio daleles po pursimo leidzias zemyn,ir pateke i aki,gali pridaryti bedos…
  Naudokit ir darykit ORGONITO granatas,ir visa ta slamsta grazinsit atgal i tas dimensijas,is kuriu jis atejo…todel ir kaikurios medziago ore visai dingsta,kada patenka i ORGONITO veikimo zona…uztat ir atrodo kaip atgalinis kadras ar stebuklas 🙂
  Visiems ramybes ir geru darbu !

   • docentas
   • 1 spalio, 2011

   Tikrai, kad pasaulyje vyksta daug nepaaiškinamų dalykų.
   Modernus žmogus, kurio atstovai mes visi esame, tikrai atsirado planetoje visai neseniai, maždaug prieš 250 000 metų pagal mūsų genomo senumą. Žmogaus atsiradimas šioje planetoje yra tikrai diskutuotinas dalykas, nesvarbu ką jums sakytu archeologai, kurie iki šiol nerado trūkstamos grandies. Čia tikrai plati tema, tačiau jai reikėtu sukurti visai kitą Blog’ą. Galiu pasakyti, jei supratau apie ką maždaug šnekate, yra dar viena žmogaus sukūrimo teorija- Intervention Theory, kad smalsumą pažadinti.
   Dėl to, kad kiekviena tauta atkeliavo iš kito žvaigždyno, skamba ganėtinai neįtikimai, bent čia mano nuomonė.
   Reikėtu nurodyti šaltinius, kur radote tokius įdomius pasisakymus, nes tada galima būtu susidaryti aiškesnę nuomonę.

  • makas
  • 2 spalio, 2011

  http://www.levashov.info
  Cia yra viskas

  • makas
  • 2 spalio, 2011


  Filmas apie lektuvus senoveje….bet ir parodo,kaip pasaulio galingieji nori nuslepti ateiti…

   • docentas
   • 2 spalio, 2011

   Senovė laiko tiek daug paslapčių, kurios tikrai manau yra slepiamos nuo visuomenės.
   Daugelis laiko šiuometinę civilizacija esant žmonijos kulminacija, tačiau praeities kultūros žinojo ir sugebėjo tai, ką mes dar tik praeitame šimtmetyje atradome.
   Mano manymu žmonija neteko savo istorinės atminties, nežinia dėl ko. Kai apie tai pagalvoji, kad galėjo egzistuoti kas nors neįprasto, tikrai įdomu pasidaro.

  • makas
  • 2 spalio, 2011

  Deja,net jei ir pasakysiu apie zmogu r jo pavarde,kuris turi ziniu apie tai-tam zmogui lengviau nuo to nebus… 🙂
  Lietuva turi tai…deja jos nepaklause-nupaise ant pasu ir kitu zenklu zirga su riesta uodega-ir nuo 1991m prasidejo bardakas…
  Kaip sakiau-chemtrailai susieja viska-jie slepia zvaigzdes nakti…o i jas ziurint,galima juk gauti tam tikros energijos… ir tt.
  Ieskokit laikrasciu SENASIS ZINYS…ten tiek visko daug….

   • docentas
   • 2 spalio, 2011

   Nuo 1991 viskas virto bardaku, Europa taip pat. Dabar matome euro krizę, NATO ekspansijos apetitą ir nedarbo augimą.

   Tikrai, žvaigždės tikras grožis, bet ir paprasto dangaus dažnai pasigendu.

  • Senka
  • 2 spalio, 2011

  makui – šiaip įdomus žmogus tas Levašovas, bet manyčiau, kad kita nuomonė irgi gali turėti tam tikrą pagrindą:
  http://www.msevm.com/forums/?showtopic=4436

   • makas
   • 6 spalio, 2011

   As ne viska is ten semiau,nes jis sake,kad rusai yra labai senai atvyke i zeme…bet kiek man zinoma-LT dave pradzia,tiksliau tie,is kuriu mes kile esam…musu net tiek tobula kalba,kad net skiemenyse galima rasti pilna info is kiekvieno zodzio…Zinios,kurios issiliko iki siol pas kaikuriuos zmones yra tiek tikslios-kad pavydetu net ir daugelis mokslo zmoniu…
   Bet kas del LEVASOVO-jis prasitare apie menulio radinius 1975m….apie tai raso ir kitur…kiek melo…na kiekvienam spresti atskirai…na ir jis susipainiojo su planetomis ir ju dydziais….cia saules sistemoje…na as nieko nesakau…bet tai jau geriau-nei amerikieciams destomos dabar pamokos,kad CHEMTRAILAI yra norma,kad tai butina ir tt…
   Laikykites ir nepasiduokit tiems BE-BEEEE,kurie sako,kad krinta is dangaus ziedadulkes 🙂

  • makas
  • 3 spalio, 2011

  Sakau,darykit ORGONITA,ir daug kas issisprendzia,daug kas…..
  Pas mus VYCIO zenkle zirgas turejo turti tiesia uodega nuleista zemyn….butu viskas kitaip…

  • makas
  • 3 spalio, 2011

  Zodziu taip,buvau pleze uz 50km prie ezeriuko,paemiau savo zaisla,dangus buvo grazus…nors lektuvai lakste,kaip paduke…skersai ir isilgai…grizau namo,atvare sraigtasparnis ir kabojo apie 15min skirtinogse vietose salia namu,ieskojo kotai su kamera…sukiojo ratus…Taigi,ir masina buvo tyliai mentu prisukus…pabego paskiau atbula,akip isejau i lauka paziuret pasto dezuciu…
  Zodziu manau,kad tas mano zaisliukas veikia,ir dar kaip…kaip jau matet YOUTUBE,daug kas tai jau patyre…nes nuostoliai jiems skaiciuojasi rir milijonais…jai skaiciuot kiek bereikalo jie skrenda per kelias savaites…ir bando nudazyt dangu pilkai…kamera buvo po ranka,turiu kina,ji idesiu veliau…nes iskart nesinori apsisviest…VISIEMS SEMES!

  • makas
  • 6 spalio, 2011
  • makas
  • 8 spalio, 2011

  Nu va,padariau sutrumpintai trumpa filmuka…kaip vakarop prie namu atsirado mentu skraidykle,ir kabojo salia langu ilga laika…vibracija buvo baisi,zmones aplink juos keike..

  Sis filmas bus matomas tik tiems,kas turi si linka…

  • makas
  • 8 spalio, 2011

  Pakabinau viena is savo SC po SAT antenos laikikliu,kaip lesykla,jis gerai matesi,mentai ji turejo matyt,o kitus greti jiems nematant nurinkau..paskiau kaip jie paskrido kiek i sali,as pakeiciau ta po SATo antena i popierini,ir padariau kaip lesykla,nes duonos pritrupinau.jei galvoju mentai atvarytu…Kita diena po antena buves popierinis maketas buvo dinges,laikiklis apverstas,trupiniu nerasta…matyt buvo nakti ateje pavogt kristalo :)))

  • makas
  • 8 spalio, 2011

  Pleze bunant maciau i savo namu puse dangu melyna,apskaiciaves gavau atsakyma toki-kad pakreipus SC smaigali zemyn,apie 30′,orgonitas veikia tokiu kampu toliau esanti dangu…tiesiojoje apie 35km tas plezas-greitkeliu 55km…o dar atveziau viena ir palikau masinoje ant uzpakalinio stiklo,pakreipiau ji i dangu virs papludimio,jis veikti pradejo pilnumoj jau po 1h…dangus 100% buvo tamsiai melynas…virs galvu…pleze buvo nerealiai daug zmoniu…ir karsta net 5pm…bet tai buvo paskutine silta iseigine diena spalio menesi-PIRMADIENIS TAS PAS JUOS KAZKODEL buvo DAY OFF…Kaip minejau kazko nepridarysi,bet ora virs saves galima kazkiek pakoreguot…nes jei be nieko-oras islitu vos iki 20c,butu apniuke ir neidomu…Dabar PIRMA karta po pavasario, pucia vejas is siaures,nesa nuo juros puses priaugintus tamsius debesis…
  Ateis laikas,leis galimybes,susibegsim LT,ir pamatysit,kaip geras oras keicia zmoniu nuotaika…dar beliktu isjungti stotis,siunciancias radijo bangas,kurios neigiamai veikia smegenis,ir butu viskas LT ok…

  • makas
  • 8 spalio, 2011

  labau gera info,silau ziuret visiems !

  • makas
  • 9 spalio, 2011

  Iveskite i GOOGLE zemelapi siuos zodzius…rasite vieta,kur perdaromi lektuvai,kad purkstu chemikalus…
  E Pinal Air Park Rd # 3, Marana, Arizona

  • Raimis
  • 9 spalio, 2011

  filmo “What in the World are They Spraying?“ bendraautorius Michael J. Murphy tiria toliau, sviecia liaudi:

  Verta paziureti:
  http://aircrap.org/personal-chemtrail-story/331898/

  Morgellons Syndrome__Introduction:

  http://www.naturalnews.com/033691_chemtrails_Maui.html
  http://theintelhub.com/2011/09/22/the-maui-clean-sky-ordinance/
  http://www.coalitionagainstgeoengineering.org/

  Ir dar – radau toki linka
  http://my.mail.ru/community/ja_dejstvuju/
  kur jauni zmones inete zada rimtai veikti, gal reiktu kazkaip apsijungti pries kenkejus, pasikeist informacija

   • makas
   • 9 spalio, 2011

   Buvo vienas bendramintis kolega feisbuke,vokietukas…parase vargsas pareiskima i Vokietijos hidrometereologijos centra,nusiunte foto ir video apie chemtrailus…kalbejo net per radija kazkuri laika kazkokioje stoty,yra YOUTUBE jo pokalbis…ir po 2 savaiciu kazkur jo anketa is FSBK dingo,nera jo ir SKYPE…FSBK-‘chemtrails-bavaria’…
   Jungtis reik,tik protingoj erdvej,nes FSBK padarytas surinkti zmones i grupes,ir paskiau juos smaugti per draugus ir gimines ir tt…lyg ir niekur tada nedingsi…bet…
   Tad kuo maziau sutrauksit is oro aliuminio dulkiu,tuo sunkiau jus bus pagauti veliau…ir paveikti jusu prota ir kuna…
   Kolkas renkames cia,jei ‘DOCENTAS’ nieko pries…

    • docentas
    • 9 spalio, 2011

    Aišku aktyviems pokalbiams reikėtu forumą sukurti. Šeip galvoju apie stambesnį projektą, tačiau tam įvydendinti dar anksti.
    FSBK (facebook, jei supratau) yra pati patogiausia duomenų rinkimo metodika apie kurią specialios tarnybos tik svajoti gali. Tikrai yra pavydžių, kur vyriausybės kaip Britanijos, naudojo facebook, kad identifikuoti protestuotojus ir juos sugniuždyti. Kitose šalyse manau mažai kas skiriasi.

     • makas
     • 22 spalio, 2011

     Kas nors,kur nors dingo??? Nieko nematau,niekas cia neateina,ar jus jau visus saugumas supakavo ? :)))

      • docentas
      • 22 spalio, 2011

      Aš dar čia 😀

     • Vis dar gyvuojam, rašom,postinam 🙂 Šiandien padariau nuotraukų – labai intensyviai Kauną dusino 3-4 tankeriai ivairiom kryptim, o Vilniuj jau po pietų pilka mase aptraukta..

     • makas
     • 27 spalio, 2011

     Chemtrails killer LT
     Padariau tokia paskyra FEISBUKE,tai dabar nuotraukikes kraukite tenai,ir ten visi susimatysime,manau bus paprasciau taip,o viska,kas sunku bus daryti FSBK,arba nelabai saugu pateikti-lekite atgal i geltono trikampio puslapi

  • makas
  • 12 spalio, 2011


  Geras kadras,parodatis kaip ir is kur purskia CHEMTRAILUS !

  • makas
  • 12 spalio, 2011

  Pigios linijos todel,kad kita apmokejima gauna is zmoniu juodais svarkais… 🙂

  • makas
  • 12 spalio, 2011

  Tiesiog man idejo i FEISBUKA…tai kazkiek ir susije su musu mylimais CHEMTRAILAIS… 🙂
  Saulius Krulickas
  AŠ SaLuSa
  Mūsų erdvėlaivis dabar taip dažnai matomas jūsų danguje, kad daugiau įrodymų apie mūsų egzistavimą pateikti nebūtina. Dienos, kai mūsų egzistavimas buvo slepiamas, praėjo, ir mes stebimės, ko dar reikia skeptikams, kad patikėtų.
  Bet ne tai mus iš tiesų jaudina, nes kiekvienas, kuris abejoja, turi rasti savo tiesą, o jaudinti, ir jūs taip pat, turėtų klausimas, kodėl jūsų valdžia ir toliau slepia galvas smėlyje.
  Ir tai, brangieji yra todėl, kad jiems teks atsakyti už visą melą, kurį kalbėjo ir tai, kad jiems teks pripažinti, kad jie jau daugelį metų turėjo nuosavą kosminį erdvėlaivį. Ir be to jie labiausiai nenori, kad jūs žinotumėt, kad jie ne tik kontaktavo su pilkaisiais (Greys iš Zeta Reticuli planetos Vert.Past.), bet ir dirbo kartu su jais daugiau nei 80 metų, tuo pačiu leisdami žmonių grobimus ir stambių raguočių gyvulių luošinimus.
  „Tiesą“ jie labai sunkiai pakelia, o jei mes dar pajudintume klausimą apie jų bazes Mėnulyje ir Marse…
  Tamsiesiems tiesos atskleidimas tolygus Pandoros skrynios atidarymui, o tada paaiškėtų ir tai, kaip buvo iššvaistyti trilijonai jūsų dolerių tamsiems darbams.
  Mes galėtume tęsti iki begalybės, bet pakaks pasakyti, kad nebus kur pasislėpti nei vienam, kuris kaltas dėl pačių didžiausių nusikaltimų prieš savo liaudį. Jiems teks atsakyti už viską, nors jūs dabar matote viso to tik aisbergo viršūnėlę.
  Mes suprantame, kad jūs paklausite kaip visą tai galėjo atsitikti, prieš pat mūsų nosį, kad jūs visiškai nieko apie tai nežinojot.
  Atsakymas tame, kad Illuminatai įgijo milžinišką valdžią ir galią dirbdami ta linkme tūkstančius metų. Ir nežiūrint į tai, kad jų dienos suskaičiuotos, jie vis dar gailisi, kad neįvykdė savo planų iki galo.
  Sekantis jūsų klausimas aišku bus: o kodėl jų niekas nesulaikė ? Ir tai todėl, kad niekam neduota teisė kištis į kitų rasių evoliuciją. Taip, mums buvo leista kreipti jus teisinga linkme ir kelti jūsų suvokimą, bet lemiamas pasirinkimas vis tik buvo jūsų rankose, kadangi jūs esate savo evoliucijos kūrėjais.
  Šiomis dienomis jūs pergyvenate savo asmeninių norų ir sumanymų rezultatus, kai atidavėte visą valdymą kitiems. Jūs tai sukūrėte, ir todėl jums bus leista visą tai pamatyti iki galo.
  Žinoma visada yra tokių vietų kur Aukščiausios Būtybės dirbančios Kūrėjui leidžia įsikišti ir koreguoti įvykius. Tai susiję su tuo, kad Tamsieji jau prieš kurį laiką turėjo atsisakyti valdymo, bet kadangi jie to nepadarė, tai atėjo tas momentas, kai valdžia iš jų bus atimta. Net Tamsieji privalo paklūsti tam tikroms taisyklėms ir negali siautėti taip, kaip jiems norėtųsi.
  Toliau viskas vyks pagal Kūrėjo nurodymą, ir viskas bus baigta, kaip ir buvo planuota, iki Pakilimo. O tokios katastrofos, kokią patyrė Atlantida prieš daugiau nei 10 000 metų, daugiau nebus kartojamos.
  Jūsų istorija yra ta sritis, kuri reikalauja didžiausio atitaisymo, nes su tiesa ji neturi nieko bendro. Kiekviena šalis ją perrašė taip, kaip jiems norėjosi. Į metraščius buvo įtrauktos žinios apie šalių karines pergales, bet nuslėpta žiaurumai ir nusikaltimai, kurie buvo vykdomi prieš užkariautus žmones.
  Gobšumas ir valdžios troškimas buvo daugelio karų varomoji jėga ir visi karai buvo pradedami apgalvotai ir turint tik tokius tikslus. Toks scenarijus atspindi tuos, kurie prarado ryšį su savo Dieviškąja Esatimi. To buvo tikimasi, ir kai tik jūs nusileidote iki žemų vibracijų lygio, iš karto pamiršote kas jūs iš tiesų esate.
  Klysti nėra nuodėmė, jei tik iš to pasimokoma.
  Kad jūs neliktumėt 3 išmatavimo spąstuose, į Žemę pastoviai buvo įleidžiama sielų, kurios sugebėdavo pakelti vibracijas. Tokiu būdu, per daugiau nei 100 metų, Žemę pavyko nukreipti šviesos linkme. Dabar yra sukurtas galingas ją supantis Šviesos tinklas iš kurio jūs galite imti šviesą sau.
  Mums labai malonu matyti, kad nežiūrint į tai kas vyksta pasaulyje, viskas eina kaip ir buvo suplanuota. Pakilimas neišvengiamas ir iki jo dar daug nuostabių įrodymų jums bus duota. Nors, žinoma, visi dramatiški įvykiai, dar priešaky. Ir kuria kryptimi jūs besivystytumėt, jums teks atsakyti už savo veiksmus.
  Jūs visi atėjote į Žemę tam, kad padidintumėt savo dvasinį suvokimą, nugalėti problemas kylančias iš žemų vibracijų ir grįžti į Šviesą. Tam jūs ir atėjote čia iš aukštesnių dimensijų. Jūs negalite laikyti savo gyvenimų klaida. Kad grįžti į Šviesą jums reikia kelti vibracijas kylant į aukštesnį lygį ir jums nereikia bijoti, tam jūs turite visą begalybę ir jums būtinai padės grįžti atgal. Dievas – Absoliuti meilė, niekada neapleido, nenurašė ir nenuteisė nei vienos sielos, tik vietoje to apsupdavo jas meile ir šviesa, taip keldamas į viršų.
  Pastebėsite, kai tik Šviesios sielos pradės perimti valdymą, Tamsieji pradės tai blokuoti, bet nesėkmingai.
  Atėjo laikas įvykti permainoms, todėl į darbą paleidžiama labai daug apgaulingos informacijos. Todėl jums reikia būti labai įžvalgiems, kad atskirtumėt kas tiesa. Jei nejaučiate, kad tai tiesa, reiškia tai gali būti melas.
  Mes rūpinamės, kad per jūsų Pakilimą įvyktų kuo mažiau nelaimių. Nuostolių žinoma bus, bet apsivalymas turi įvykti ir to išvengti neįmanoma.
  Tamsieji praranda savo galią ir valdžią, o Šviesos Darbuotojai mina jiems ant kulnų. Tikslas – atitraukti juos nuo permainų stabdymo. Į reikalą įsitraukė galingos jėgos, o kai mes duodame signalą judėti į priekį, jis suveikia kaip karinė kompanija ir niekas negali tam pasipriešinti. Reikalai spręsis daug geriau ir greičiau, kai teisingi žmonės pakeis tuos, esančius valdžioje, kurie iš tiesų niekada neatstovavo jūsų interesų. Tai mūsų prioritetas. Jums taip gerai sekasi su permainom. Tam padeda jūsų supratimas ir kiekvienas iš jūsų mums yra svarbus. Mes norime, kad jūs suprastumėt, kad tai kas dabar beatsitiktų, yra tik perėjimo iš seno į naują atoveiksmis. Iš tiesų naujo bus tiek daug, kad iš seno beveik nieko neliks.
  Jūs randatės ant slenksčio didžiulio šuolio į priekį, į Siurprizų Amžių, kuris jums duos tiek daug privilegijų, kurias, beje jūs jau seniai turėjote turėti.
  Jūs jau tiek girdėjote apie naujas energijos taupymo ir gavimo technologijas, kad kai tik su jomis geriau susipažinsite, jums daugiau nereikės būti priklausomiems nuo naftos gavimo.
  Per akimirksnį pradings elgetiškas gyvenimo būdas ir įvyks plataus mąsto atmosferos užterštumo sumažėjimas. Visų žmonių poreikiai bus patenkinti ir visiškai išnyks badas. Permainos transporto srityje šiek tiek užtruks, bet visa technika bus visiškai kitokia nei buvo lyg šiol. Ryšys tarp žmonių bus prieinamas visiems, o atstumai neturės jokios reikšmės.
  Poreikių, nepriteklių tenkinimas, mums labai lengva užduotis. Su mūsų technologijomis ir turimu personalu, mes lengvai su tuo susitvarkysime. Mes taip norime judėti į priekį ir labai laukiame to džiaugsmo ir laimės, kuri pas jus artėja. Mums patinka galvoti apie tai, kaip pamatysime džiaugsmo šypsenas jūsų veiduose, kai būsite išlaisvinti iš vergijos. Jūs tiek daug metų buvote valdomi turtuolių ir tų, esančių valdžioje. Jau visai netrukus ateis taika, nes karo pabūklai nutils visiems laikams. Karus kurstė dėl daugelio priežasčių, ir viena iš pagrindinių, kad išlaikyti jus pastoviam nepritekliuje.
  Jūsų tikras gyvenimas prasidės jau visai greitai. Gyvenimas skirtas tam, kad juo mėgautis, džiaugtis, atlikti užduotis ir didinti savo potencialą. Lyg šiol jus stipriai laikė sukaustytus, neduodami tam jokių galimybių. Kiekvienas iš jūsų apdovanotas tokia daugybe visokiausių talentų, ir ateity jus turėsite tiek daug laiko sau, kad galėsite tam skirti jo tiek, kiek tik norėsite. Jo užteks ir saviraiškai menuose, muzikoje ir bet kam ko tik pageidausite pagal savo pasirinkimą. Nebus jokių apribojimų kaip toli galėsite nueiti, ir aukšto lygio mokytojai visą laiką jums padės.
  Gyvenimas atrodantis visiškai nuobodžiu, ateity taps pilnas galimybių ir nuotykių, kurie jus atves net į kitas Visatas. Pasiekę tokį lygį, jūs net galėsite susitikti su kitų, tokių pačių pasaulių gyventojais, kurie pažįsta Kūrėją taip pat gerai kaip ir jūs. Jūs turėsite tiek laiko kiek tik norėsite, nes jūsų gyvenimo trukmė ilgėja proporcingai jūsų vibracijų kilimui ir 1000 metų nebus retenybė.
  Kaip jūs be abejonės supratote, gyvenimas daugiau nebus toks pats, kai tik Pakilsite. Trečias išmatavimas, gyvenant dualume, kurį jūs pergyvenot praeidami sunkius išbandymus, buvo tik būtina patirtis. Gaudami visas žinias, kurias dabar turite, jūs įgavote daug jėgos, kad galėtumėt pamatyti paskutinį dualybės dienų egzistavimą. Jis bus neramus, vietomis pavojingas gyvybei ar sveikatai ir vis tik Aukso Amžius artėja ir laukia jūsų dalyvavimo.
  Mes klausiame jūsų ar yra kokių priežasčių, dėl ko jūs galėtumėt norėti likti dualume, kai viskas apie ką tik jūs galėtumėt pasvajoti, laukia jūsų priešaky. Supraskit, kad jūs pilnai galėsit įgyvendinti savo potencialą aukštesniuose išmatavimuose ir, kad jūsų žemiškasis įsikūnijimas suplanuotas tam, kad pagreitinti jūsų vystymąsi. Pagalvokit apie tai, kas jūsų laukia ateity ir mes užtikrinti, kad tai lengvai praves jus per likusį gyvenimą čia. Tokiu būdu jūs sugebėsite mėgautis esamu gyvenimu neįsileisdami į jį negatyvo.
  Pasaulio arenoje įvyko pasidalinimas ir dabar Šviesa turi daugiau palaikymo nei kada nors anksčiau ir jis vis auga. Žemėje vis augant Šviesos Būtybių skaičiui, mums jau aišku, kad šie metai užsibaigs aukščiausiame Šviesos lygyje, šiam ciklui. Jokių abejonių, kad jūs pasiruošę judėti toliau, į kitą stadiją, kuri atvers jums aiškų kelią į Pakilimą. Šie metai pasibaigs trankia Šviesos pergale ir kartu su ja, pagaliau į Žemę ateis taika, pirmą kartą per tūkstančius metų. Prisilaikykite šitos vizijos, ir tai padės ją įgyvendinti ir pakelti tuos, kurie šalia.
  Mes gerai pažįstame tamsiuosius ir puikiai žinome naujausius jų mirtinus planus, suorganizuoti ateivių įsiveržimą. Mums buvo leista tai sustabdyti ir mes nedvejodami tai padarysime. Bet kokiu atveju įvykiai klostosi taip, kad tas planas nepavyks. O mus prižiūri Aukščiausia Taryba, kuri vykdo Dieviškuosius nurodymus, susijusius su Amžių Pabaiga. Atėjo laikas Šviesai tapti kontroliuojančiai ateities įvykiuose. Mūsų misija susijusi su jumis ir gana ilgą laiką mes stebėjome jūsų evoliuciją. Net nuo tokių jums gerai žinomų laikų, kaip Atlantida ir Lemurija.
  Mes pastoviai kažkiek koregavome jūsų vystymąsi, bet tik tiek, kiek mums buvo leidžiama. Bet mes gana atvirai ir pastoviai padėjome Motinai Žemei. Kūrėjas nusprendė, kad Pakilimas užbaigs jūsų dualumo ciklą ir mums suteikta garbė ir pareiga būti su jumis iki pat galo, kol tai įvyks.
  Kas liečia šį Žemės ciklą, mums buvo leista įsikišti pačiu tiesiausiu būdu, nes jei ne tai, Tamsieji jau seniai būtų sunaikinę Žemę kartu su visa gyvybe joje.
  Jūsų eksperimentai dualybėje eina link pabaigos ir tai viena iš priežasčių, kodėl jūs netrukus galėsite susitikti su savo protėviais gyvenančiais Žemės viduje. Jūs gana nemažai pasistūmėjot savo suvokime ir tai leis jums vėl atnaujinti ryšius su jais ir sužinoti savo tikrą istoriją. Tai nebus visiškai netikėta ir nauja visiems, kadangi jie palaikė ryšius su tais, kurie lankydavosi Žemės viduje. Labiausiai žinomi buvo Admirolas Berdas ir Pulkininkas Billy Fey Budard, kurių patirtis nekartą plačiai aprašyta.
  Brangieji, tiesa kartais gali būti net daugiau neįprasta ir fantastiška. Jūsų fantastikos rašytojai dažniausiai būdavo specialiai tam įkvepiami, kad jums parodytų būtent tai. Kurį laiką jūs žiūrėdavot Star Trek serialą, kuris sėkmingai ruošė jūs mūsų atėjimui. Galaktinę Federaciją sudaro daugybė civilizacijų. Kai kurie labiau panašūs į žmones, bet yra ir visiškai skirtingų. Vieną kas pas juos bendra, tai dvasinio išsivystymo lygis, kuris leido jiems prisijungti prie mūsų. Jums reikia susitikti su jais, kad pajustumėt jų meilės energiją, ir bet kokia baimė, jei tokia atsirastų, akimirksniu pradings. Išorė kartais gali būti labai apgaulinga. Mes norime priminti, kad jūsų civilizacijai suteikta teisė prisijungti prie Galaktinės Federacijos, bet tai žinoma taikoma tiems, kurie Pakils ir turi gana aukštą sąmoningumo lygį.
  Jūs taip pat galite prisiminti, kad kažkada buvote Šviesos Būtybė su aukštu statusu, bet jums labai norėjosi išbandyti žemas vibracijas, nes žinojote, kad tai praplės jūsų sąmonę. Gyvenimas yra vienas didelis nuotykis, kuris niekada nesibaigia. Ateity pas jūs didelės galimybės tarnauti kitiems. Tarnavimas sau greitai pasikeis į tarnavimą visoms sieloms ir jūs tapsite dalimi grupinės sąmonės. Tai natūralios evoliucijos kelias, kurio gale jūs tapsite Viena su visko kas egzistuoja Šaltiniu. Bet tai labai tolimoj ateity ir jums nusimato ilgas kelias.
  Aš, SaLuSa iš Sirijaus, noriu pasakyti, kad žmonių civilizacija, tai lyg pradinės klasės mokykloje. Ir tai todėl, kad jūs praradote aukštesniuosius sąmonės lygmenis, kas įvyko tada, kai leidotės žemyn per įvairius išmatavimus, į ten kur dabar randatės.
  Iš tiesų jūs per paskutinius 30 metų padarėte milžinišką progresą. Patikėkit – jūs šauniai padirbėjot, kad pakiltumėt aukščiau, ir jums pasisekė. Jums pastoviai buvo teikiama pagalba ir daug sielų atsiliepdamos į jūsų kvietimą, prisijungdavo prie jūsų Žemėje. Rezultate jūs tapote tikromis Šviesos Būtybėmis ir mes mylime jus ir jūsų apsisprendimą siekti Pakilimo.
  Nėra abejonių, kad ne tik laikas greitėja, bet ir įvykiai būtiniems pokyčiams taip pat artėja prie kulminacijos. Tai tarnauja kaip geras įvadas į laikotarpį 11.11.11. kuris bus apšviestas meilės banga. Geros žinios greitai sklinda, daug greičiau nei anksčiau o informacijos tinklas tarp Šviesos Darbuotojų plečiasi vis labiau ir labiau.
  Energija permainoms nesustabdomai plūsta ir mes garantuojame jos pastovų tiekimą nežiūrint į tai, kad kai kas tam bando sutrukdyti.
  Mes pastoviai palaikome ryšius su jūsų lyderiais ir net jei jiems tai nepatinka, vis tik jie su mumis bendradarbiauja. Pasaulis balansuoja ant visiškos žlugimo ribos, ir jie tai supranta. Tamsieji galvoja, kad tai padės jų interesams ir tikslams, kad laimėtu, bet mes viską pakreipėm link Pakilimo ir juos taip pat vedame ta kryptimi.
  Žmonės, kaip ir buvo tikėtasi, sukilo prieš tuos, kurie juos kontroliavo ir tai yra skausmingas permainų laikotarpis, bet jo išvengti neįmanoma, jeigu bandote išsiveržti iš tų rėmų. Mes neleidžiame Tamsiesiems išnaudoti tokių situacijų, jėgos ir prievartos panaudojimui, o taip pat tam, kad sukurtu blogą demonstrantų įvaizdį. Mes stengiamės išlaikyti Tamsiuosius kuo taikesnius demonstrantų atžvilgiu. Tai jūsų teisė mitinguoti, bet valdžia labai bijo tokio pasipriešinimo. Todėl jie visais įmanomais būdais stengiasi blokuoti tokio tipo žinių sklidimą. Bet tai neduos jokių rezultatų, nes judėjimas dėl permainų jau nesustabdomas. Taip pat tame dalyvauja galingos Būtybės, kurios teikia pagalbą ir rūpinasi, kad tokių judėjimų lyderiai būtų įkvėpti teisingais motyvais. Patikėkite, jūs gaunate daug daugiau pagalbos nei galite įsivaizduoti.
  Nuostabi šviesa pasklinda Žemėje suvesdama įvairius žmones į grupes. Jei kažkas dar nesuvokia vykstančios kovos tarp Tamsiųjų ir Šviesos, tai yra dirbama ta linkme ir daugelis prabunda.
  Galingam šuoliui į priekį padės ir labai galingas energijos antplūdis 11.11.11 kuris bus duotas mums visiems, įskaitant ir Motiną Žemę.
  Realybėje nėra kelio atgal. Ir kaip jums jo norėti, kai tokia nuostabi ateitis jūsų laukia ir kuri išlaisvins jus iš dualybės ciklo.
  Kiekvienos sielos ateitis priklausys nuo jos apsisprendimo, nes jums ir toliau bus duodama pasirinkimo laisvė. Iš būsenos, kai buvote labai stipriai apriboti gyvendami Žemėje, jūs staiga tampate pasiruošę tapti Kosminėmis Būtybėmis. Pažiūrėkite į mus ir jūs pamatysite savo ateitį, kadangi tai jūsų tikrasis potencialas. Mes Meistrai, ir jūs taip pat jau beveik pasiruošę judėti į aukštesnius sąmonės lygius, kurie jus gražins į jūsų pirminę būseną. Daugelis abejos, kad yra pajėgus tai padaryti, bet mes jūs užtikriname, kad tai jūsų likimas ir paskirtis.
  Mes prašome jūsų visą laiką nešioti Šviesos mantiją ir būti tuo kuom jūs esate. Likite ramūs ir taikūs per permainų laikotarpį, ir tai viskas ko iš jūsų reikia. Tai netruks ilgai kol gyvenimas pakryps į gerą ir jūs pamatysite kaip nukris šydas prieš finalinį dualybės ciklo aktą.
  Taip, daugeliui tai labai sunkus laikotarpis, bet semkitės įkvėpimo iš žinių, ir jūs juk žinote, kad Amžių Pabaiga bus labai rimtas išbandymas ir jūs sėkmingai visą tai praeisit.
  Pasaulyje aplinkybės klostosi taip, kad bus žengtas netikėtas žingsnis į priekį ir tai nuims visą tamsą, kuri buvo ant jūsų uždėta, o jūs apie tai nieko nežinojot.
  Mes negalime atskleisti savo tikrų ketinimų, kadangi vis dar yra tokių, kurie gali įsikišti į mūsų darbą. Bet kai tik mes pajudėsime pirmyn, nepakęsime jokio įsikišimo ir jis bus sustabdytas. Mūsų kelyje nėra prievartos, tik taikūs įtikinėjimai ir mes niekada negrasinsime.
  O jūs nekantriai laukite laikotarpio 11.11.11. kuris atneš jums galingiausias energijas, kurios akivaizdžiai kilstels daugybę žmonių. Galite skaityti tai kaip naują šviesos periodą, kuris signalizuos kelio į Pakilimą atidarymą.
  Jūs praėjote ilgą kelią ir tiek daug visko patyrėte, kad atsidurtumėt čia tokiu svarbiu laikotarpiu, ir viso to reikšmingumą visai netrukus suprasite.
  Laukite susitikimo su mumis ir jūsų protėviais iš Vidinės Žemės, kurių egzistavimas nuo jūsų buvo užmaskuotas kaip ir daugybė kitų žinių, kurios jums atskleis tiesą apie tikrą jūsų kilmę.
  Tiesos slėpimo laikas pasibaigė, praėjo ir ateityje jums bus duota visa informacija susijusi su mumis ir jūsų Dieviškuoju planu.
  Kadangi vis daugiau sielų prabunda, jūsų žinios bus neįkainojamos, kadangi jūs galėsite suteikti jiems tą užtikrintumą, kuris atves juos į Šviesos Kelią.
  Lyg šiol buvo sunku rasti ir atskirti tiesą tarp visų melagingų žinių. Daugelį amžių jus valdė bažnyčia ir valstybė, kuri teikdavo jums išsimokslinimą ir todėl jūs atsidūrėte tokioj padėty, kad buvote priklausomi nuo jų visose žiniose.
  Dabar jūs pakankamai apsiginklavę tiesa, kad galėtumėt ištrūkti iš gniaužtų, kuriuose jus laikė. Daugelis iš jūsų turi stiprią intuiciją ir galite nesunkiai suprasti, kas yra tiesa o kas ne. Pasitikėkite savimi visose situacijose ir būkite pasiruošę Didžiai Tiesai, kuri jums bus atskleista.
  Aš SaLuSa iš Sirijaus taip džiaugiuosi, kad procesas pagreitėjo, o jūs buvote tokie kantrūs tokį ilgą laikotarpį.
  Galutinė kova tarp Tamsos ir Šviesos prasideda daugiau nei viename lygyje, ir iš fizinės pusės mūsų sąjungininkai labai sėkmingai sutrukdė bet kokius, paskutinius, mirtinus bandymus sukelti chaosą. Aukštesniuose lygiuose kova jau laimėta, nes Žemę supa Šviesa ir jos labai greitai daugėja.
  Viskas gerai brangieji, o patys imliausi iš jūsų gali jausti, kad ateinančios permainos tuoj pasirodys. Mes einame su jumis visais, Meilėje ir Šviesoje.
  Aš SaLuSa iš Sirijaus perduodu jums linkėjimus ir Meilę. Liko visai nedaug iki mūsų susitikimo.
  BŪKITE VISI PALAIMINTI.

  • makas
  • 12 spalio, 2011

  Kaip nekeista,prisiminiau rusu kino filma,kuris buvo savo laikais labai krutas…PER KANCIAS I ZVAIGZDES…
  ‘через терни к звёздам’
  http://www.24video.net/video/view/1033620?feature=usermovies2
  cia ON LINE,bet yra ir kitur,su gera kokybe…tiksliai nepamenu,bet rodos 1h06min ten vyksta kalba apie kitos planetos oro uzterstuma,ir kad tai dare samoningai,ir bijojo,kad niekas nesuzinotu tikros tiesos…na man kazkaip labai sutapo su tuo,kad kazkas tuo laiku 1980m bande ispeti apie tai,kas bus daroma veliau pas mus….na paziurekit patys,jei turesit laiko,bet ta atkarpa-iki 1h08min…jei neklystu…tokia kalba buvo…
  Jei paziursit dar karta ta filma,suprasite,kad ten labai daug metaforos,bent jau kazkaip atsitiktinai sutapo su musu esma padetimi….

  • makas
  • 12 spalio, 2011

  http://filmix.net/fantastika/4338-4338.html
  Sorry,cia geresnis greitis ….filmo PER KANCIAS I ZVAIGZDES…

  • makas
  • 15 spalio, 2011

  Turiu ikisti savo3grasi…gyvenu ne LT,kur lektuvu leidziasi i 2tra pagal dydi pasaulyje,ir kyla is jo,ir praskrenda pro ji tiek,kad net nesitiki kartais…kaip jau rasiau anksciau-per 1min ju 10kv.km plote buna 6-8 !!!
  Kadangi tenka pavazinet ir pakilti kartais auksciau keliu,tai matosi platus horizontas,ir dangus…ir kaip is tolo atvaro 4 turbinu lektuviuks,jau po savim palikes palciausia ir vis dar besipleciancia juosta…o paskiau,patekes i IORGONINTA dangaus plota,staiga pasidaro padoriai tvarkingas,net uodegike sutrumpeja…o nuskridus toliau is sios zonos,ji vel pailgeja…fizikai cia deja bejegiai 🙂
  Beda daugumos ta,kad jus matot tik ‘FOKUSO pradzia ir FOKUSO-arba triuko pabaiga,bet neistebit tarpinio veiksmo…matot tik lektuva,brezianti dangu balta juostike,o paskiau matote debesis…bet nematote tu 3-20min,kada ta lektuvo juosta isplinta,issiplecia,ir po 1-2h jau pasidaro kaip debesis…Na yra kaip yra-tiesa yra vienintele-o visa kita yra melas…dabar juokingai atrodo CHEMTRAILU teorija-po 3 metu ji bus labiausiiai priimtina,net busit tiesiog sios problemos sprendimo kieciausi fanatai….praktika taip rodo…
  Chemtrailuose dominuoja ALIUMINIS,jis patekes i zmogaus organizma,kaip puikus laidininkas,pati zmogu padaro vos ne kaip darzove,kuri laikui atejus darys viska,kas bus isakyta,ir sumokes viska-kiek reikes-nes kitaip dede prie dzojstiko neklauzada gales isjungit,arba bent trumpama paplikinti skausmu,kuris ateis per ora i prisotinta aliuminiu zmogaus organizma…
  Aisku-tai tik tu zmoniu tikslas ir svajone,kuriai jau nelemta issipildyti…jie bijo jau zmoniu,kurie atpazysta danguje chemija nuo retai jau deja pasitaikanciu tikru debesu…
  Mentai,kurie suko ratus nedideliame aukstyje su sraigtasparniu aplink mano nama,bijojo but nufilmuoti…paspruko ir su masina,kaip isejau laukan…jie bijo..aisku,registruoja viska,toj vietoj daugiau papurskia,nei kitur,kad bent kiek uztemdint saule…bet ateit,ir pasakyt,kad TU PATRAUK TA SAVO KRISTALA NUO PALANGES-jau negali…jie bijo !!!
  Bijo ir musu valdzia,ir sostines meras,kuriam buvau uzsimines apie tai…nes jie turi ka prarasti-mes neturim…nes mes nebijom…
  Musu galima veikla butu tokia-kaip TORENTU svetaineje-dalintis…keikvienas miestas turetu po nedideli ziasliuka,kuris naikintu chemtrailus-ir kiekvienas svecias,atvykes i ta mietsa,dziaugtusi geru ir tyru oru…nes ir i jo mieta uzsukes svecias matys ta pati…Kaip pastebejau dabar besukinedamas ratus 50km spinduliu-LT uztektu irengti po 1 daikcioka 20-30kv.km…ir patikekit,nebutu jokiu nesamoniu su orais,su salcais ir tt.Nes pvz,is Baltijos neateitu tiek daug debesu pro KLAIPEDA gylyn i viduri LT,nes debesis ir visa chemija tiesiog isretintu Orgonitas.Vaizdas tok butu-kaip ipilti i senesni piena karsto vandens…suprantate??:)
  Arba pabandykit pajuodinti 1 pakeliu juodos arbatos vandeni,i kuri pries tai idejot citrinos gabaleli…cia viskas tas pats….joks velnias neima,jei dangus yra ielektrintas Orgonito-ANKSCIAU-AR VELIAU,po 1-2h max-betkokie chemtrailai ISSYRA !

  • makas
  • 15 spalio, 2011

  Beje,jau kap turesit pasidare ta maza piramide,ar kita forma su kristalais-pralekite keliu uzmiestyje,pamatysite,kaip keistai jus pro debesis lydi saule :))
  Visiems gero savaitgalio !

  • makas
  • 27 spalio, 2011

  As truputi atradau kaiko…salia savo CB (Chemtrail buster)tupsiku pridejau stiklines su kristalu viduje,kuris ikistas i metalines pjuvenas(varines),na dangus toks,kad rodos visai be shansu ji perdazyt…matyt jie tai zino,tai sukelia veja,ir atvaro debesu is ten,kur ju spejo prirauginti per nakti is kitur…paskiau kaip jau minejau,vejas aprimsta apalamai,nelieka nieko…tik kaba debesys virsuj…bet jie reteja,jei ju neatvaryt nauju,nes juos negailestingai valgo kristalu energija…
  Jei galit,atsiuskit foto man i emaila ROBSTAR@MAIL.RU,kur turit padare pas save miestuose,as mielai pakomentuosiu apie ju rusi,ir apibudinsiu siek tiek is savo patirties…
  Kolkas man joks seklininkas ar mokslu daktaras neirodys,kad debesai Europos danguje randasi naturaliu budu… 🙂

  • makas
  • 27 spalio, 2011

  Dar suvariau nauja filmuka siek tiek su jumoru,gal net kaikam kandanciu…

  Gaila tuo metu nesuradau tinkamu kadru parodyt,kaip per tiesiog per sekundes orgonitas suvaro chemtrailus…

  • Neblogas filmukas bet anglų kalba labai laužyta lyg per google translate versta, todel žmonėms kurie žiūrės pirmą kartą tikrai manau iškils daug neaiškumo.

    • makas
    • 27 spalio, 2011

    Pataisykit ja,as mielu noru perdarysiu,nes as anglu kalbs nesimokiau,is galvos paemiau,kaip isejo…busiu dekingas

  • makas
  • 27 spalio, 2011

  Chemtrails killer LT
  Padariau tokia paskyra FEISBUKE,tai dabar nuotraukikes kraukite tenai,ir ten visi susimatysime,manau bus paprasciau taip,o viska,kas sunku bus daryti FSBK,arba nelabai saugu pateikti-lekite atgal i geltono trikampio puslapi 🙂

  • Daina
  • 28 spalio, 2011

  Free Protest Song: Hope Comes in the dark

  http://www.hope-comes-in-the-dark.com/
  This website will help you to tap into all that… and more.

  Čia irgi geras saitas, šiurpina, kas po galais vyksta, kur valdžia, visi kibirbucketkurčnebyliai tyli… :
  http://imageevent.com/firesat/strangedaysstrangeskies?z=3&c=4&n=1&m=-1&w=4&x=0&p=21

   • makas
   • 29 spalio, 2011

   Na cia ir idejai toki lapa,kad daugiau jau nereik nieko tirt,viskas viename…Belieka dabar idet si linka tau i SUPRMAMAS,jos kaip sharkos bemat isnesios po visa pasauli si linka 🙂
   Malonu zinot,kad jungias tiek zmoniu i buri…gal netrukus bus nutraukta skraiste,ir mes suzinosim,kur dingsta zmones,kodel menulio pavirsiuje per gera teleskopa japonai pamato dzinsu skiaute su zmogaus skeleto gragmentu ir tt,ir kodel ji ten papuole??? Viskas sueina i viena…CHEMTRAIL’ai-tai pirmoji skraiste,kuria atidengus mes pamatysim visus darbelius uzkulisiuose…Visiems sekmes ir greiciau darykt orgonita,bent dekit i stikline kristala,ir primeskit truputi pjuvenu ten…bent tiek,laikykit salia lango…

  • makas
  • 29 spalio, 2011

  http://unnatural.ru/na-lune-byli-najdeny-chelovecheskie-ostanki
  Tegu atleidzia liaudis uz tema ne i tema,bet cia viskas apie ta pati,kas slepiama nuo musu,ir kas slepia…

  • vyga
  • 30 spalio, 2011

  nemanau, kad cia garai:

  STRANGEST VAPOR TRAILS I HAVE EVER SEEN FRESNO !!

   • makas
   • 2 lapkričio, 2011

   Cia tai daro dazniausiai 4 varikliu lektuvai,dvi juostos nyksta anskciau,jos atrodo kaip normalus CONTRAILas,o sie du sniurai lieka ilgiau.Juos labai greit suvalgo ORGONITAS,net pakanka ir vieno nedidelio kristalo,ideto i stikline su metalo drozlemis…Sis chemtrail’as gal ir stiprus pats is saves,kaip nuodas,bet nyksta greiciausiai,kaip gauna per kupra nuo kristalu 🙂

  • makas
  • 30 spalio, 2011

  • grudas
  • 1 lapkričio, 2011

  ramiems norvegams gal ir grazu, bet labiau panasu i tai, kad cia busimo bluebimo “treniruotes“ :

  UFO clouds – Loads of strange clouds over Trondheim in Norway

  • makas
  • 1 lapkričio, 2011

  Dar suzinojau viena is variantu el CHEMTRAILS…
  ziurekit intike,ieskokit info apie projekta GENESIS…jis NANO daleliu pagalba,kurios yra chemtrailu sudetyje,po truputi pakeis zmoniu genetika,padarys juos paruostus kitam gyvnenimui,kitoje planetoje…kada zeme istiks netolimi isvykiai…
  Teko jau ir seniau grdeti…bus fejerverkas tikrai,zmones begs kas kur…nusileis kosminiai aparatai,vieni labai tikroviski,kiti tik kaip apvalus debesys…taigi,teisingai pasirinke,zmones pateks i kitus pasaulius,i palankia aplinka…o tie,kurie pasirinks neteisingai-bus kaip gyvuliu banda pilkiesiems ir ju vadams reptiloidams…jie bus perkelti i MARSA,kur jau dabar paruosta viskas,ir dar ruosiama…ten jau apie puse miljono zmoniu….ir jie gyvens ten,pozemiuose,po vandeniu…tam bus pritaikyti gyevnti bent kazkuria gyvenimo atkarpa,nes tokios mesos sau jie neras daugiau niekur…tai tik keletas versiju,perskaitytu ar isgirstu per paskutinius metus…Tai kaip tik ir tesiais lygiai tiek,kiek egzistuoja chemtrailai…

  • makas
  • 1 lapkričio, 2011

  Skraidziojo virs namu vel draugeliai,nes dangus virs manes nenusidaze jiems vel….tai buvau atitrukes nuo komp,nes reikejo palanges padaryt tuscias 🙂

  Cia suraskite 3 dali,o siiaip ziurkite visas,rasite klausimus i viska.
  Tai chemtrailu tema,ir tegu tie zmones,kurie cia uzsuka i si foruma,tegu zino,kaip mes gyliai esame klaidinami.
  Paskiau idesiu sio zmogaus ir kitas lekcijas,nes tai svarbu suzinoti kuo greiciau,perklause viska,suprasite kodel….
  Visiems geros nuotaikos !

  • makas
  • 2 lapkričio, 2011

  Cia dirbtiniu ir tikru debesu pavizdys,gerai isiziurekite !
  Pradzioj,iki 1m45s sliauzia ‘lavona’,padaryti lektuvu,tokius gerokai apkarpo ORGONITAS,arba visai sunaikina…Vieni debesys virsuje varo is ekrano virsaus i apacia,kiti is kaires i desine…visie jie padaryti !!!!
  Jau 1m46s prasideda kitas vaizdas-debesys pastoviai kinta,tarp ju ner balksvos mases,tarpai tarp debesu melyni,debesys visiskai balti,ir taris gyvi…jie pastoviai juda…Ismokite skirti juos,ir matysite kiek virs jusu galvu buna chemijos…

   • docentas
   • 2 lapkričio, 2011

   Debesų aš nepriskirčiau UFO, kadangi daugelis iš jų gali tikrai nepaprastai atrodyti. Aišku “Bluebeam“ egzistuoja, tačiau jam treniruotės mano manymu atrodytu kitaip..

    • makas
    • 2 lapkričio, 2011

    Kadangi mes esame tik galaktiks spirales gale,o aplamai planetu yra begaliu begales,tai aisku ir yra visoki gyviu…daugelis is ju pasieke aukstesni lygi,todel ju laivai nebutinai turi atrodyti kaip zemieciu,ir nebutinai ten turi blizget metalas ir ant jo zvaigzde… 🙂
    As esu girdejes,kad tai tik maskuote jiems,kad nekelt panikos…tai neblogas budas stebeti viska aplink,ir pasilikti nepastebetiems…
    Na manau jau esat beveik visi mate,kas dedasi kosmose aplink zemieciu laivus…
    Ju buna daznai tokiu,ir kitose skandinavijos salyse…73“ juosta yra siaip keista,vyksta visokiu nepaaiskinamu dalyku,laikas ten bega kitaip…Jie ir gali stebet chemtrailus,as idesiu video,kur is debesu isnyra NSO,ir akimirksniu isvalo dangu nuo netikro ruko…

  • makas
  • 2 lapkričio, 2011


  Cia geras video,kuri turetu pamatyti seklininkai ir kitokie moksl zmones,dar negirdeje nieko apie chemija is lektuvu 🙂

  • makas
  • 2 lapkričio, 2011

  Na jei norit,cia truputi nutolstam nuo chemtrailu,bet lygiagreciai einam pasleptais keliais…Filme skrenda NSO link zemes,kerta pusiaukelia tarp Menulio ir Zemes-riba,kuri skiria Menuliecius ir Zemiecius,ir pagal susitarima,pazeidejas yra naikinamas…is 51 area sauna lazeriu,aisku nepataiko,NSO vikriai issisuka nuo suvio…tokios provokacijso vyksta daznai is ju puses…Kaip minejau,Menulio kitos puses mes nematom,o kas mate,priverstas buvo nutilt…nors ir spejo pazert i eteri geru fraziu…cia kalbu apie APOLLO…
  Menulis dar visai nesenai yra atstumtas prie zemes,ir cia abai patogu pilkiesiems stebeti zeme,ir kontroliuot jos valdzia ir visus zmones…
  Na as ikelsiu paskiau dar 1 video….tai bus ir is serijos,kas nuo musu slepiama….http://www.youtube.com/watch?v=RbPckoXodOo&feature=related

  • makas
  • 2 lapkričio, 2011


  Cia stai lengvai matosi ju laivai,gan dideli paga dydi,apskriejantys aplink menuli…ir taip buna daznai…galima juos pastebeti su kamera,pritaisyta prie teleskopo…

  • makas
  • 2 lapkričio, 2011

  Tiek,kiek priartintas Menulis,jus galite pamatyti patys su kamera Full HD,turincia 35-40 OPTINI priartinima,ir padarant zoom’a iki 200x galima net truputi ryskiau matyti vaizda…ir paskiau tik su kokia programike padarai zuma ir ziuri…as toki vaizda turiu…tik jo neapdirbau,nes ten gal ufo ir nebuvo 🙂

  Kamera paemiau is pardes pabandymui grynai del zoom’o,ir paskiau grazinau po 10d atgal…nes apart to zoom’o ji neturejo nieko,neskaitant TIME LAPSE…

  • makas
  • 2 lapkričio, 2011

  Cia NSO kerta per chemtrailu padaryta ruka,tiksliau jau visa chaosa…taip veikia ir ORGONITAS,tik aisku leciau kelis kart…matysit viska suletintai ir graziai…

  • bludas
  • 3 lapkričio, 2011

  cia tikriausiai visa ezomazo info apie kavasila ir kt., jei galva gumine ir talpi – tada galima viska cia susemti 😉 :

  http://touch.whatsontv.co.uk/video/youtube/search/Кавассилас/video/ugvjn9uP3io&feature=youtube_gdata_player
  ir t.t. gal 6 ar 7psl. – Next Videos

  Makui – daug rasai, dekok docentui uz tolerancija 😉
  Beje, pateiktoje info apie kristalus konkretumo neiziurejau – nei kur, nei kaip, nei kokie, tik strashilkos mentukai duzgia virs stogu 😉 neisizeisk 😉

   • makas
   • 3 lapkričio, 2011

   As negaliu rodyt kokie jie savo filmukuose,nes ziuri ir kiti zmones,ne visai su geromis mintimis…ir tie patys mentai ten gali narstyt…Tuoj idesiu nuoroda su foto,kaip atrodo paprastas kristalas stiklineje su drozlemis…

   • makas
   • 5 lapkričio, 2011

   http://tinypic.com/player.php?v=wjgnxs&s=5
   Cia video su vaizdu apie mano palange ir ORGONITO irenginius…jie kazkiek istempti del formatu neatitikimu…pas mane tokios kelios palanges,nes as turiu laikyt fronta 3 kryptimis-PIETUS,RYTUS ir VAKARUS…as neisizeidziu niekada,praejo tie laikai…:))

  • makas
  • 3 lapkričio, 2011

  http://tinypic.com/view.php?pic=25hd8yh&s=5
  Cia kristalo foto,kalnu kristalas,nedidelis…

  • makas
  • 3 lapkričio, 2011

  Pas mane ju daug,nes mano nam,kuriame gyvenu ,stogo kraigas yra gan didelis,ir jis man gerokai uzdengia dangu.Jei butu kitaip,pakaktu vieoje puseje 1,ir kitoje-priesingoje puseje kito,arba 1 det ant pacio stogo-ko as negaliu del kaimynu,ir tada 1 issprestu viska.Tik ji reiktu kazkaip ipakuot i maiseli,kad butu panasus i kazkoki kamino gala ir tt.
  Po to,kaip jau pridejau mazesniu kristalu prie savo esamu piramidkiu,tai chemtrailai kartais isvis nesipiesia virs namo,dangus islieka melynas ilgai,net ir esant daznam skraidymui.Dabar jiems lieka tik viena-naktimis serijomis varyti ir nedideliame aukstyje,ir atvaryti debesis is kitur…Kiek suzinojau is vietiniu,tie pareigunai,kurie iesko tokiu kaip mes,turi prietaisus,kurie randa enegijos saltini..na bent daug maz…Bet jokio viesumo,viskas slaptai ,tyliai…dar kolkas nepatapsnojo per peti,nors jauciu,kad tas momentas ateis greit,todel ir stengiuos kuo daugiau duot info cia…supraskite teisingai.Dekui adminui uz kantrybe !

  • makas
  • 3 lapkričio, 2011

  Sori,cia paskutine foto-visa diena braize dangu,nesidaze niekaip,paskiau gal per kokias 10min suskrido tie,kurie purskia ziauriai,daug ir sunkiai…sie chemtrailai issivalo leciausiai,as juos vadinu grandinemis,juos daro 2 varikliu lektuvai,pucia 2 juostas is turbinu,ir 1 per viduri,kur uodega,,,vos matosi per kamera priartinus…Tai stai,cia privare taip,maniau amen…bet buvau lauke su savo vaikais,po valandikes ziuriu-jau nyksta,vos liko galiukai…po 2h buvo vel viskas melyna…Siaip,jie normalioj aplinkoj,uztenka tokiu 2-3 juostu,kad dangu per 20min apvilktu baltai….
  Ok,laikykites stipriai ir oriai !

  • makas
  • 4 lapkričio, 2011

  • makas
  • 5 lapkričio, 2011


  Na cia kaip uzuomina,kokia kamera tinkamiausia filmuot lektuvams,kurie purskia mums visokius sh ant galvu,na aisku ir po menuli galima pasizmonet nulekt….
  Kamera PANASONIC SDR S 26,arba SDR S50.
  Abi padevetos kainuoja 119-130eu,naujos apie 280eu.Kokybe net sau gera filmuot,tik kampas objektyvu ner platus,bet uz 70eu galima nusipirkti placiakampi,ir prisisukt…kada reik.O siaip su tokia kamera matytusi betkoks lektuvas,geriau ryte ir vakarop,kada saule nezibina.Tada net matytumet,kur purkstukai sudeti… 🙂
  Kameru kokybe SDR-standart definition(720-1080)-kaip READY HD,nelabai skiriasi nuo FULL HD net dideliame ekrane…ir pliusas tas,kad nevalgo korteliu atminties,galima daug prifilmuot i 4GB korta,o FULL HD suciulpia tokia korta,kaip dramblys bambonke:)
  Aciu uz kantrybe !

  • Taip ir toliau!!
  • 7 lapkričio, 2011

  Makai – kuo dazniau ir kuo placiau viska aprasinek! Tik orgonito pagalba galima sukurti rimta atsvara NWO !!

  • makas
  • 7 lapkričio, 2011

  Kad daugiau ner ka rasinet…na kaip sakiau-jei dangu isvalot diena,ir jei negali niekaip jo perdazyt pilkai-tada jie kaip traktoriais laukuose,po 2-3 iskart tamsoje varo…lygiagreciai,ir braizo juostas taip,kad susidarytu tinklas,na kaip lapas langeliais…is tu langeliu turetu susidaryti pasak ju rukas kitai dienai…kartais pasiseka,kartais ne…ryte vel skraido…bet vel nesekmingai.Tad isivaizduokit skaicius,kiek gali su mazu gabaleliu,prikisto kazkokiu kristalu,nuvaryt juos i minusa… 🙂
  Tai man labiausiai patinka 🙂
  Cia gal bandot ir mane per danti traukti del orgonito-bet kitaip ziurint-kito kelio nera,ir cia vienintelis budas,pigiai ir neskausmingai sau,padeti ir sau,ir kitiems….Nejau ner malonu vaikscioti po azuolyna rudeni,kada sviecia saule,ar varineti kur su dviraciu nuo staciu kalnu…Juk tai neimanoma,kada merkia lietus,ir dangus pilkas pilkas…Na kaip jau padarysit tai pas save mieste,pajusit jega !

  • makas
  • 9 lapkričio, 2011

  http://educate-yourself.org/nwo/indexRussian.shtml
  Cia svarbus straipsnis ta pacia musu tema…apie NWO…
  MES JUOS PADARYSIM TIKRAI,PATIKEKIT !
  Labai sparciai plinta dabar visur zinia apie tai,Vokietijoje net xebryte greitaegius traukinius apgrafitino,ir grazius paveiksliukus pridejo ant sonu-visi matys dabar ir prades rausti intikie apie chemtrailus.
  As netrukus turesiu kazka fantastisko,ir kaip isbandysiu,papasakosiu….
  Maciau,kad Olandijoj vienas per dubeni su actu pute su naminiu ventiliatoriumi i lauka…nes actas eda BARI…tai jis parode savo video…dar nebandziau,bet manau tai rimta…tiesiog per langa ispucia laukan ta ora su acto kvapu,ir dangus pas ji giedras buvo…

  • makas
  • 9 lapkričio, 2011

  Cia to traukinio foto,paziureje matysit,kad reikia ir laiko turet,ir kiausu,kad tai padaryt…

 3. katik maciau chemtrail virs savo namo Mazeikiuose ,ir tebera dangui gaila neturiu fotiko… toks nelygus lyg vietom suraitytas ,vietom ryskesnis ir jau praplatejas ,per flightradar24.com paziurejau jokiu lektuvu neskrido artimesniu laiku,ir atrodo jog uzuost galiu kaskoki keista kvapa…. gerai kad lauke mazai bunu…

   • docentas
   • 10 lapkričio, 2011

   Šie chemtrail jau seniai buvo matyti, o dabar vėl pastebimi.

 4. dabar isejau vel i lauka konkreciai dangus ismargintas chemtrailais,susikryzeve vienas toks sviezias platus ir ryskus ir toki aktyvu regini labai retai matau ,dar kaiptik pora normaliu lektuvu prskrido kuriu contrail isnyksta labai greitai tai galutinai isitikinau,… pyktis ima …ir ka mes galim padaryt pries aklus piliecius ir tokia valdzia…

  • makas
  • 10 lapkričio, 2011

  Cia i tema-prasau netrinkit !
  Dabar daroma rudenine ‘pilkuma’,ir virs jos purskiami visokie brudai,ju tarpe ir virusai su slogos kvapu…
  Jei jus uzklups ta nelaboji-parasau vaistus,nr 1..
  1.Eukalipto aliejaus 2 lasai ant slapio skarmalo,suslapinto saltu vandeniu,skarmala ta,ar merle palikti kazkur vidury buto,kambario…
  2.Svogunas perpjautas per puse,puseles padedat pries miegant salia galvos,ryte jas ismest!!!Dugiau nieko-nei kist i nosi,nei tarkuot…jis greit isvalo daugeli sloginiu virusu…
  3.Jusu patalpoje turi buti MAX 20C,geriau 15-18c,tada bus lengviau kvepuot…ir veida plauti saltu vandeniu,paskiau snypsti…
  4.Snypsti,kaip jogos pratime,kur valoma nosis-pakreipiat galva pasilenke i sona,ir uzspaudziat APATINE snerve,ir puciat,paskiau tas pat i kita puse,ir suspaudziat APATINE snerve,ir puciat…tokiu budu visas nosies turtas nepatenka po oda kaktos srityje,i smilkinius,o dideliu spaudimu ismeta lengvai viska lauk…pasilenkt geriau 90′ kampu-didesnis efektas.Sios proceduros labai efektingos maziems vaikams!!!
  Tad pasidalinkit sia tema su kitais,tai tikrai pravers…
  Kai turesiu ORGONBOMBE,kuri varoma elektros,tada panaikinsiu netikra piluma pas save,paskiau ir jums pasakysiu kaip ir kas.
  Viso xebryte,laikykites !

  • makas
  • 10 lapkričio, 2011

  P.S. atsirado berniukas BAVARIA CHEMTRAIL feisbuke,jo saskaita buvo uzblokuota,ir jis padare nauja ENDCHEMTRAILS BAVARIA.
  Tad jei ka,galite pas ji jungtis,pakeite savo vardus,ir tik pasirase miesta,pvz ch,Kaunas ir tt.
  Ten pas ji susirinke dabar visas pasaulis 🙂

  • makas
  • 10 lapkričio, 2011

  http://streetfiles.org/photos/detail/1034662/
  Cia forumas tu,kurie spjauna i mentus,ir paiso naglai ant traukiniu 🙂
  Gal kas padazytumet elektrinius traukinius Vilniuje ???

  • makas
  • 11 lapkričio, 2011

  Cia daikciukas,kuris MB stociu ir kitokiu stipriu siustuvu bangas neutralizuoja,viska neigiama pavercia i teigiama…
  Darykit tai is varines vielos,suskaiciuokite kiek yra viju,tiksliai padarykite kaip yra parodyta,ir jus turesite namuose ‘GERINTUVA’.Ji galima padeti vaikams po pagalve,arba tiesiog sau miegamajame…
  As padariau,padejau prie elektronikos…mano rnakose virgule SHKALINO i teigiama!!! As padejau prie kompo,kur paprastai ner gerai,ten ir buvo didelis pliusas…Tai pradziai,paskiau pereisim prie kitu dalyku,kurie uzmusa IMPLANTUS kune,ir tt…
  http://tinypic.com/view.php?pic=23t49yd&s=5

  • makas
  • 11 lapkričio, 2011

  Nuoraukose dydis beveik realus…skersmuo mazdaug kaip per degtuku dezutes ilgi…

  • makas
  • 11 lapkričio, 2011

  • debesis
  • 11 lapkričio, 2011

  idomu, kas ji toki susuko?:

  Huge rotating cloud crazy UFO alien technology

   • makas
   • 12 lapkričio, 2011

   Taip gali padaryt tik Aleskoje,arba Grenladijoje arba NOREVEGIJOJE esanti sistema H.A.A.R.P. Kiek yra zinoma,kitur ir sraigtasparniuose europoje turi mini haarp… sistema…Ji susuka taip debesis,pasiuncia veja reikiama kryptimi…ORGONITAS taip pat susuka debesis,tik kiek kitaip,ir akimi tai nepamatysi,tik su kamera ar fotiku,kuri sfilmuoja ir turi sistema TIME LAPSE…Orgonitas TAIP PAT DARO VEJO SKERSVEJI-KAIP BARJERA chemijai ateiti i jo apsvytinta lauka…man jau teko matyt 2 or 3 skirtingas vejo kryptis…skirtinguose auksciuose…kada prie zemes tylu ir ramu 🙂

  • ir dar
  • 11 lapkričio, 2011

  kas supranta [RU], idomu paziureti:

  Секретные файлы: Фантастическое оружие.(2011) 00:43:49
  http://rutube.ru/tracks/4317116.html?v=011d633e63c662a8660b7a0ec128aaba

  Интервью с Н.Левашовым в программе «Актуальный разговор» 00:26:53
  http://rutube.ru/tracks/3679711.html?v=6f8bee1443d4ce5ad155fb1383df2ad3

  • makas
  • 12 lapkričio, 2011

  Kaip turesiu pilna ir tikslia schema POWER WANT,parodysiu ir fantastini ginkla…esu girdejes,kad jis agresija ,einancia jusu adresu,nusiuncia atgal…pvz uzpuolikas su peiliu issoka gatveje pries jus,ir staiga gauna sirdies smugi…jei jo ketinimai buvo tik pagasdinti ar suzeisti-jis gaus NEMIRTINA dozebet jei norejo uzmusti-jis ir numirs nuo atgalinio smugio…Ieskokit googlej POWER WANT.Sis daikciukas,ismeigtas i zeme atvirkstiniu galu,gali isvesti is rykiuotes galinga elektronika,kuri naudojma zmonems prislopinti ivairiais radijo signalais.Jei toks signalas ateina i apacia jusu namo…jis dings ilgam 🙂 Dabar dernu jo gavima uz 70eu…nes man jo savnonkas tvirtino,kad jis stipresnis nei kitu…

  • makas
  • 12 lapkričio, 2011

  Gali visai buti,kad butent si P.W. panaudojo LEVASHOVAS 2010 liepa,kada buvo isvestas amerikonu palydovas,kuris dare dirbtine sausra virs rusijos visa praeitu metu vasara…nes P.W. pagamina tiek jegos,kiek jis gauna is isores…bet dar yra zinoma,kad P.W. seimininkas gali greit sutikti dedes su juodomis skrybelemis…ir tureti daug bedu…

  • makas
  • 13 lapkričio, 2011

  Na stai,sekmadienio video,naujas visai,dar su kepyklos kvapu 🙂
  Diena aplink margino dangu,nevisai sekmingai…vakarop ju padaugejo,nusprendziau padaryt kina…Stai kaip tos linijos sutrumpeja,kada jau aptenka i mano zona,ir filme matysit-3 kurios susiraito kaip batu raisteliai,salia hu buna dar ir ukas,jei niekuom ju nepaveikt.O 1 is ju stiprokas jau,is jo darosi tokia foma,kaip grandine su dantimis,nukritusiais i apacia…bet jie visi sunyko greit…As kazkiek pastiprinau savo pajegas,paskiau papasakosiu kaip…

  • makas
  • 14 lapkričio, 2011

  http://propanenightmaresforyou.blogas.lt/labas-pasauli-1.html#comment-160

  Cia laaaaaabai ziaurus straipsnis,duodu kepure pri…kt,kad visi busite apake.Cia atsakymai bus kiekvienam i jam rupimus klausimus,ir kas bus 2012,ir ka smus valdo ir tt…Visiems sekmes,ir nepamirskit sio liko permesti toliau !!!!!
  Aciu DOCENTUI uz tolerancija !

 5. Makai, įdomumo dėlei planuoju įsigyti viena kristalą pasibandyt, nes kilo įdomių minčių, kai keletas dalykų galvoje susidėliojo į (bent jau man) šiokią tokią loginę seką 🙂

  Gal turi patarimą, kaip patikrint efektyvumą ar žinot, kad mano sukonstruotas prietaisas būtent veiks kaip numatyta ?
  Apie paty bendrą principą nutuokiu,esu domėjęsis,domina konkrečiau, nes blogi orai ir satanistų veikla iš tiesų įgriso, o kažko griebtis vistiek reikia…

  Dėkui išanksto už atsakymus, jei kartais nenorėtum čia rašyti, gali i mano blog’o emaila brukštelt.

   • makas
   • 15 lapkričio, 2011

   Aaaa,labai labai siulyciau paskaityti straipsni pirma ANUAKI REPTILIJA MANYJE…tikrai zinosi ka veikti pasakiau-tai NR1,tiesiog info bomba!
   O toliau pakalbesim,nes dabar susipazinau su zmogumi,jis daro tuos irenginius su elektra…juolab,kad visi orgoniniai dalykai turi kiekvienas savo paskirti.As duosiu linka kaip rasiu,ten pamatysi-ateisi tiesiai i info saltini…bet zmones per ilga laika eksperimentuodami,patys daug ko padaro,kaip ir maniskis vokietukas…nesako,ka deda i gipsa,bet jo KULBIAI pas mane veikia geriausiai…tik va debesims issklaidyt reik CLOUDBUSTERIO,su vamzdziais,bet ir cia ju ivairiu yra,ir su elektra,ir be jos,aisku su elektra galingesni.Pirma pradekit nuo to-kristala apvyniot vrine viela…is apacios-minuso,i virsu,sukti taip,kad is apacios ziurint,spyruokel raitytusi pagal laikrodzio rodykle i virsu…vyniot 2,4,8,16,32 kart ir tt.Tiek kartu bus stipresnis kristalas,tada dedu ji i stikline su metalinemis drozlemis,ir padedu salia mano gipsiuku baltu…jie tarpusavyje susisneka,kaip antenos…Bandyk tai padaryt-i taure,ar tiesiog popierine kepure vaiku gimkems,i pati smaigali idek kristala,plonesniu,grazesniu galu i smaigali,o paksiau jis ziures i virsu,apsukta viela,kaip sakiau,pripilk gipso koshes kazkiek,paskiau pabarstyk metalo drozliu,uzpilk,keleta akmeneliu brangesniu,spalvotu ROZES kritalu ir tt,tik maziukus gabalelius,ir vel drozliu…daugiau nieko…Gipsas greit uzstengs,ji galesi sudauzyt ir perdaryt,jei kas…o pabandyk padejes 3-4 dienas.Pilka dangu jis gal ir nepraples iskart,bet jei tokie 3 butu ant stogo,ar daugiaaukscio namo virsuje,tada…ir matysi ,kaip jis drasko chemtrailus…Jei lektuvai skris su tumpomis uodegomis,tai dar nereiskia,kad ten CONTRAILai,nes toliau paziurejes,gali matyti tikra ju veikla,kada dar nebuvo jie iskride i tavo zona…o jei daryt 1 virsuj kristalas,ir 4 i salis,cia reikia biski zinot,ir jo paskirtis jau kita…jis UZMUSA inplantus kune,jei jie yra…

   • makas
   • 16 lapkričio, 2011

   As nelabai maciau,kaip surasti emaila pas tave bloge…Siulyciau visiems i feisbuka sulysti,su nauju isgalvoti vardu.
   Mano nauja anketa yra ten tokia-MAKAS CHEMTRAILSKIS…as ieskau jau draugu 🙂
   Tokiu budu ir jus prisijunkite,o paskiau as prisijungsiu prie dideles grandines zmoniu,kurie jau buvo mano tikroje anketoje,jie visi susije su CHMTRL.. 🙂

  • makas
  • 15 lapkričio, 2011

  • makas
  • 17 lapkričio, 2011

  Click to access 08-004c002.pdf


  Cia pavogti popieriai is purskeju,cia yra visos kainos,visos islaidos ir kita detali medziaga.Skaitykite,platinkite ir aiskinkite kitiems…
  Labai ispudingi skaiciai,viskas skaiciuojama miljonais,milijardais…
  O kaikas mirsta is bado,nes ‘nevertas’ buti mazame 1-2mljrd zmoniu sarase… :((

  • idomus video
  • 26 lapkričio, 2011

  gal cia ne i tema, bet tai rolikas apie Levasovo knygas, tikrai idomu buvo paziuret:

  Сущность в круговороте жизни и смерти

  • FYI
  • 28 lapkričio, 2011

  Spekit is triju kartu koki ten kura nori pilta tas privatus UAB i karinius objektus?

  http://www.komentaras.lt/?p=13213

  ryskeja vaizdas

  • makas
  • 28 lapkričio, 2011

  Chemtrailai naikina bites…

  • Algis
  • 30 lapkričio, 2011

  Morgelonai jau ne tik JAV, kur serga tukstanciai, bet arteja ir link musu, ziauru, jau pasieke Ukraina, o gydytojai net nenutuokia, kas tai per liga:

  В Украине зафиксирован случай Болезни Моргеллонов
  http://gazeta.ua/ru/articles/ls-health-and-beauty/411017/7#photo

  ir video filmukas apie chem.terora, gal nieko naujo, bet auditorija dideja:
  http://earth-chronicles.ru/news/2011-11-29-12672

   • makas
   • 4 gruodžio, 2011

   Dekui ,geri video,ypac antras ! Surinkti ir matyti,ir nauji kadrai,bet efektingai parodyta…
   Na ziuresim,kaip bus per Kaledas Kaune,kas ten gausis…jei nebus stpriu veju,tai siurprizu su orais tikrai bus ! 🙂

  • makas
  • 7 gruodžio, 2011

  kaip veisiasi danguje chemtrailai,kur ner orgonito…
  Pagreitintas vaizdas (time lapse)

  • FYI
  • 7 gruodžio, 2011
  • info apie dieduka
  • 7 gruodžio, 2011

  manau, kad tai idomi info apie Bakajeva, nes daug kas aktualu (pvz., kad Permeje dar praeitame simtmetyje apie 3000 automobiliu vazinejo ant vandens, neskaitant to, kad ir dangaus debeseliai buvo tiesiog issklaidomi akyse… – tai ko gero Makui bus idomu;) ) , tik reikia kantrybes perziureti, video netrumpas – 01:59:19:
  „Лишь до конца…“, nes vis tik si info buvo skirta praeitam laikotarpiui, daug demesio skirta tam, kad zmones melstusi, nes kitaip sis zmogus su savo siulomom nerealiom technologijom galejo buti ir nesuprastas ir geriausiu atveju palaikytas itin dideliu keistuoliu, o be to ir kokybe sio video prasta, bet visumoj sakau, reikia kantrybes, nes idomu…
  Ziurint butinai reikia atsizvelgt, kad tai buvo 20a.pabaiga, issakomos mintys savaip atitinka to laikotarpio RU zmoniu lygi, suvokima…

  Dok.filmas: Бакаев – “Лишь до конца…“ 01:59:19 :

  http://www.bakaevbook.ru/video.html

  * * *
  Citata is Bakajevo:
  „В вашей жизни случались разные события, которые с первого взгляда не связаны между собой. На самом деле все гораздо сложнее. Эти книги помогут вам понять, в чем причины ваших неудач и как можно исправить положение. Часто случается так, что за одним неприятным событием следуют другие, поэтому у людей принято говорить: “Беда не приходит одна”. Но мало кто задумывается над тем, что человек сам является причиной собственного невезения“
  Бакаев Александр Георгиевич

  http://www.bakaevbook.ru/

  * * *

  “приставка“ Бакаева – Нефтяные шейхи в шоке – русское авто ездит на воде!
  http://treat.narod.ru/t27.html
  http://www.x-faq.ru/index.php?topic=48.0

  * * *
  arba dar jei per gugla rinkti siuos raktin.zodzius, ismeta daug info ta tema:
  “Комсомольская правда“ от 20 мая 1995 г. Бакаев А.Г.“

  * * *

  Siaip tai tas Bakajevas keistas diedukas, panasu, kad ne visai zemietis, turint galvoje, kad jo technologijos vis tiktai veikia 😉

   • makas
   • 19 gruodžio, 2011

   labai aciu uz linka,ir aciu DOCENTUI,kad pas ji mes galime glaustis…Gal kas KAUNE ar Vilniuje noretumet susibegt ????

  • makas
  • 8 gruodžio, 2011


  Geras pagreitintas video,gerai parodantis visas isdaigas danguje…

  • oras
  • 9 gruodžio, 2011

  Pasiklausiau radijo laidos. Aptakios kalbos.
  Ar yra kazkokia nauda is tu konvenciju ir reikalavimu?
  Primena vaiku zaidimus smelio dezese, tik su gerom algom uz popierines ataskaitas.
  Zurnalistas M.Vecerskis (jau laidos pabaigoje) kalbina AM vyr.valdininka R.Brazauska:
  jo kalbos reziume – nuo 2012 m. brangs tik aviabilietai keleiviams ir rinks po 30€ uz 1 tona CO 😉
  http://www.ziniur.lt/archyvas/2011/291/kuo-gyveni-europa/15257/europos-aktualijos.-

  http://www.am.lt/VI/article.php3?article_id=4989

  http://www.am.lt/VI/article.php3?article_id=9139

  • Anoni
  • 12 gruodžio, 2011

  Manau kad tie mokesčiai už CO nueina būtent tam cheminiam mėšlui pirkt ir purkšt iš lėktuvų. Nes globalistai dabar bando dėtis geruoliais ir kai kas nors jų užklausia apie chemtrails- jie sako tai priemonė kovoti globaliniu atšilimu

  • FYI
  • 15 gruodžio, 2011

  PASTUDIJUOKIT SITA SAITA – http://wellaware1.com/ ir jame esancius video. Parodo kas kitame lazdos (t.y. chemtrailsu) gale sedi.

  Kas siuncia nurodymus, kas klastoja ivykius pasaulyje, kad pasiektu savo tikslu.

  • prasideda?
  • 16 gruodžio, 2011

  norvegai liko isgasdinti:

  НЛО на Болотной во время митинга

  Cia projektas, kuris tikriausiai nebus marinamas:

  O kai pagalvoji, tai grazu buvo Vilniaus aiksteje. Pasaulio “specialistams“ nesunku panasius ir sudetingesnius dalykus pakelti i koki nori auksti ar teritorija:) :
  3D Projection on Vilnius Town Hall, Rotuses aikste (Lithuania, 2009)

  • makas
  • 19 gruodžio, 2011

  Zodziu gal ilgai,bet taip buvo..grizinejau as namo per lenkus,apsistojau Poznan mieste viesbuty,palkau ant masinos paneles prieky viena savo kubika-rytas buvo giedras…atvaziavai 13d i Kauna,ryte 14d dangus pragiedrejo,per piet viskas buvo jau svaru danguj….tik aplink,kazkur 30km buvo debesys…nuvariau i zemaitija 16d…rytas vel giedras…18d vel Kaune,sklaidesi pilka migla,atsirado debesu konturai,nepragiedrejo iskart,nes vejo greitis buvo per didelis,debesys nespejo nykti,tik apretejo…tai vietoj SLAPDRIBOS buvo tik vejuota diena,ir siek tiek saules…bet jei tik vejas aprims,saule rasis per kelias valandas,nes cia labai lengva viska valyt-kadangi lektuvu yra labai mazai,kurie purskia,tai kaip ir juokingai viskas atrodo 🙂
  Kiek suprantu,viskas eina nuo ATLANTO,pridedama OLANDIJOJ ir Vokietijoj tu srutu,ir jos per Lenkija eina link musu,kitos eina nuo Baltijos juros…as jau vizualiai atpazystu debesu kilme :))
  Jei kartais reiktu ko i Vilniu vaziuot,pasakysiu cia,bandysiu bent kelias valandas prabut,kad matytusi efektas…valosi pas mus dangus labai greit,as naudoju jau kelias savo bombas…tad be problemu,net vejo kryptis salia manes kiek pasikeicia,cia normalu,taip ir turi veikti ORGONAS…Nebus tik chaoso su orais,kiek zadejo anksciau,nes per KAUNA faktikai ir eina visas SH is pietu ir vakaru…link Vilniaus,Siauliu…Tad bus ramiau,oro salygos bus normalesnes…as pabusiu cia LT iki sausio vidurio,noriu rimciau pazaisti 🙂
  Paziurekite,kaip juda visas SH link musu cia :
  http://www.sat24.com
  Visiems geros nuotaikos ir sekmes kare !

  • makas
  • 19 gruodžio, 2011

  Mano numirelis tokis,jei kas nores ko klausti
  867 993567
  Siuskit sms ar kazka tokio.

  • makas
  • 19 gruodžio, 2011

  Naujas TANKERENEMY filmukas

  • pas kaimynus
  • 20 gruodžio, 2011

  pas lenkus irgi idomu, sunerimo zmones:

  Dziwna smuga na niebie 19.XII.2011 Rybnik

  ir dar idomu – kaip bandys sūdyti debesis juros druska nuo uraganu, tik tuo manau dar labiau gali pakenkt :
  http://science.compulenta.ru/651822/#player

   • makas
   • 23 gruodžio, 2011

   Saulelydyje taip tos juostos nusidazo dazniausiai,todel atrodo kazkiek keistai arba kraupiai…As kaip pro Lekija variau namo,tai link LT vare toks panasus,laimei ju tokiu ner daug.Vienas kazkur link Vilniaus nudume-kitas is Latvijos musu pajuriu vare…tik 2…o as priprates prie keliolikos 🙂

  • makas
  • 23 gruodžio, 2011

  Kiek dabar jau suprantu-tai ne nuo U.V. spinduliu saule nuo musu slepia,bet mes nematome jos ryskios tekancios ir besileidziancios delto,kad saules spinduliai gamina hidrogena,kaip man aiskino,o jis daro ‘UPDEITINGA’ musu DNR,lasteles apsinaujina,imunine tampa neikandamas reikalas…tad suprantate,link ko as vedu?
  O aliumo dulkes apsunkina kvepavima,atbukina uosle,susilpnina zmogaus imunine sistema,bando mus toku budu padaryt darzovemis,kurios vargs tam,kad kazkurie gyventu uz musu darba ir triusa…Keistas rukas dabar virs Kauno,jo radaruose ner,neturi buti…as vos tik galejau pasviesinti toj vietoj dangu,bet debesu praplest nepavyko…ar del blogos miesto energijos,ar del netoliese esancio Nemuno…Nors jie gyresi,kad gali padaaryti betkoki ruka,betkokio tankio ir tt…gal tai tik sutapimas? Mieste as nelabai turiu,kur det savo daikciukus,aplink daugiaauksciai,jie uzstoja dangu aplink…gal uzmiesty pavyks si avantiura…

  • makas
  • 23 gruodžio, 2011

  • Sveiki
  • 24 gruodžio, 2011

  netycia inete uztikau toki idomu zmogu – Vladimir Alekseevich Shemshuk – tai rasytojas, mokslininkas, biologas, buves Rericho fondo Urale bei Permės anomaliu reiskiniu komisijos direktorius, jis yra eiles knygu autorius:
  http://www.5port.ru/shemshuk/

  Savo knygose atveria RU istorijos ir musu planetos puslapius naujoje sviesoje.
  Pristatomas kaip tikrasis kosmoso saugumo komiteto atstovas:
  http://shemshuk.com/files.htm
  http://ufo-online.ru/file_381.html

  Cia zemiau linkas – Shemshuko audio knyga: teksta skaito diktorius (RU), video – tik fonas, siaip pati teksta tikrai idomu paklausyti, nors kaip sakoma kiekvienas gali tureti savo nuomone: http://www.detiperuna.ru/?p=7034

  Cia jo videorolikas: Что творится в этом мире и как это исправить 00:26:07
  http://video.yandex.ru/users/xxxh2/view/127#

  • dangaus stebejimui
  • 27 gruodžio, 2011

  Yra gera free programele Stellarium – jos pagalba galima stebeti dangu, grazu, bet aisku ximtreilu ji nerodo :):

  “Stellarium is a free open source planetarium for your computer. It shows a realistic sky in 3D, just like what you see with the naked eye, binoculars or a telescope.
  It is being used in planetarium projectors. Just set your coordinates and go. http://www.stellarium.org

  • cinkas
  • 1 sausio, 2012

  SU NAUJAISIAIS JUODOJO DRAKONO METAIS !: )

   • docentas
   • 1 sausio, 2012

   Su NAUJAIS METAIS!

  • apie Kauną
  • 3 sausio, 2012

  skrydis virš miesto, gražu
  http://fotoskrydis.lt/failai/panorama/prisikelimo/panorama.html

  būtinai pasinaviguokit, kol pamatysit raudonus taškus danguje, o iš ten po visą Kauną galėsit skraidyti 🙂
  Bet vietomis chimtreilai yra 😉

  • makas
  • 13 vasario, 2012

  http://www.sat24.com
  Cia galite matyti chemtrailu judejima gyvai,daznai jau bus pabrinke jie,todel sunkiau matysis ju linijos…
  Ir dar,vis dazniau ir dazniau matau ORGONITO rezultatus.
  Rasite Vokietijoje antra taska raudona is apacios,ten bus Frankfurtas,nuo jo 1mm i desine dazniau buna giedra,svaru,ten dingsta debesys…Jei pavyks,jei tilps viskas i masina,atvesiu i Kauna,reik kelias dienas ir Kaunui duot melyno dangaus…To daikto dar nebuvo anksciau pas mane,tik nesenai isigijau…veikia super !
  Vokietijoje dabar yra 2-3 toie stipresni…vietu aisku negaliu sakyt,bet jie veikia…kolkas prie FRANKFURTO stipriausiai,nes aplink miesta zmones susodino orgonito plyteliu mazu,jos junigiasi su galingesniu,ir tokiu budu sudaro savotiska skyda…Tokia vieta sumazina veja-jau maciau,ir keicia jo krypti…tai ir stebejau ! Visiems geros nuotaikos,mes nugalesim tuos pedikus !

  • makas
  • 13 vasario, 2012


  Sitame video yra vaizdai su dangumi.Tai buvo realiai mazdaug 20km nuo tos vietos,kur buvo name viduj C.B. (cloud buster).
  Viduj zmogus turejo pilna daikciuku visokiu,ju energijos stipruma parodo skraidantis ratu svarelis….o dangus visa kelia buvo pilkas,visus 150km virs,tik toj vietoj prakiuro.Dabar as tai ir turiu,ir pas mus dar graziau,todel ir sakau,nuorodoje matysit kad ten svariau,nei kitur…
  Makas Chemtrailskis-cia FSB vardas….

  • makas
  • 19 vasario, 2012

  Vasario 16-18d veike Kaune C.B. (debesu tramdytojas).
  Susiklosciusiu aplinkybiu deka,jis buvo padetas neidealioje vietoje,ir pakreiptas i prieki….turiu video,perdarysiu ji i youtube gal siandien…nerealiai atrodo…

  • makas
  • 19 vasario, 2012

  Stai zadeta nuoroda,nepati geriausia kokybe,bet manau NET skeptikams ir kitokiems KRITINAMS cia gerai paziuret,ka gali siuolaikinis FOTOSHOPAS :)))
  Ok,yra ir daugiau,bet ten jau tie kadrai,kada C.B. buvo parauktas nuo lango,ir viskas palink uzdengta ir uzvarstyta…


  Dalinkite si linka visiems savo bendramnciams,jis nera mano filmu sarase,ji tures tik sios nuorodos gavejas 🙂
  Aciu uz demesi…

  • SKRAIDO IS CIA
  • 19 vasario, 2012
  • makas
  • 20 vasario, 2012

  Panasu,kad sis blogas jau yra priziurimas,blkuojamas,arba tik perkrautas,nes kraunasi labai sunkiiai.Neziurint i tai rasau-antradieni vakare kazkur Lietuvoje bu vel ijungtas D.T. jo veikla pradekite ziureti veliau vakare arba treciadieni ryte…
  Siaip,jam reik pasibuti naujoje vietoje kelias dienas,kad pradet valdyt orus,bet gal pakaks ir trumpiau.Tai trumpas laikotarpis,per kuri bandysiu dar karta paziuret viena idomu reiskini…
  D.T. pradejes veikti,susijungia su kitais,mazesniais savo giminaiciais-CHEMBUSTERiais.As maciau savo video,kaip esantys Plungeje ir Kaune taip pat dare siaura siena tarp debesu.Pats D.T. veike kur kas galingiau,nei apraso apie ji kolegos….jie sako,kad jo veikla gali matytis MAX 100km…o as manau,kad galima isspausti ir daugiau,sio bei to pridejus prie jo 🙂
  Laikykite xebra,dabar ateina sunkus metas rupuziokams,jie kovos kaip ziurke ivaryta i kampa.Saugokit save ir artimuosius,darykite ankciau parodytas spirales,nes jos apsaugos jus nuo galimu ataku tiek jusu galva,tiek sirdis…tai buvo,tai darosi,tai bus dar kuri laika…
  Visiems geros nuotaikos.
  Mes jau uzkurem jiems pirti,ziuresim idomia party ! 🙂

   • docentas
   • 23 vasario, 2012

   Maloniai atsiprašau, bet buvau užimtas ir negalėjau patvirtinti komentarų

  • kuzys
  • 24 vasario, 2012

  jo, Makas dirba, paziurejau fcbuke jo foto, labai panasus i vaikysteje skaitytu pasaku personaza Karlsona, kuris gyveno ant stogo 🙂 🙂
  Cia imetu linka latviu radijo laidos, paplatinti tiems, kas supranta RU

   • docentas
   • 24 vasario, 2012

   Tikiuosi tai mandagus komentaras

   • Man rodos Makas Karlsoną ant savo avataro ir užsidėjęs fb, taigi viskas gerai 🙂

  • makas
  • 24 vasario, 2012

  Stumkit stumkit…as vaziavau namo per lenkija,,,susikirtau is 5eu,kad kelines metu nelis iki pat namu,netoli Frankfurto…pralaimejau…iki Vokietijos sienos nelijo,skiresi debesys,pbet paskiau uzsiroviau ant jau padaryto darbo,kurio nesustabdysi..purske smulkus lietus.
  Dabar vel viskas is naujo,tai per kelias dienas issivalys dangus,nors stumia labai daug,ir dar haarpas palaiko bangeles,ziurekit siandien SAT24.COM
  Bet apie Farnkfurta jau valosi isleto,svieseja,ir zadeto susho-lietucio nebus tikrai !
  Karlsonas uzdetas tam,kad jo rankoje yra TYMPA,su kuria jis numusineja lektuvus…man pats KARLSONAS ner svarbu,bet tai tegu lieka…nebent kam maisys 🙂

  • makas
  • 25 vasario, 2012

  Zodziu,nakciai ijungiau daikcioka,ryte ziurau pakitimus,nufllmavau ekrana,keitesi debesu forma,dydis,retejo jie,dangus dares melynas…malonu buvo matyt pakitimus,zinau,kad tai veikia…

   • docentas
   • 29 vasario, 2012

   Įrašas privatus

  • makas
  • 1 kovo, 2012

  Dabar parodysiu kina,kur ACTO esencija paleidau i darba,tai buvo ispudinga,bijojau pries kolega apsijuokt,kada ejau su garuojanciu puodu prie lango,ijungiau kambarini ventiliatoriu,ir puciau garus pro langa….I vandeni ipyliau bonkute ACTO ESENCIJOS (0.35ct pas mus),ir laukiau.Atvesus skysciui,dar kaitinau,ir vel ir vel….su 2 puodais zaidziau…30min mazdaug,paskiau dar su purkstuku nuo langu valiklio butelio,ispurskiau viska ant apacioj esancio krumo….paskiau ziuriu i dangi- is pilkos mases pradejo skirtis formos,debesys igavo forma,paskiau ryskejo ju konturai,paskia jau pamaciau DAUGIASLUOKSNI debesu zieda virsuje,jis skyresi,ir kur ne kur rodes saules spinduliai…buvo labai stipriai uznesta viskas,daugiau neissivale,nes actas baiges (400mg),bet paziurejes i satelito video,pamaciau tai,kas ivyko danguje nuo acto…ziurekite patys,cia per 2h nuo pat ACTO atsiradimo danguje…

  • makas
  • 1 kovo, 2012

  Dar 1 svarbi zinia jums visiems-jau randasi tokiu ANTI CHEMTRAILINIU orgonizaciju,grupiu buryje zmoniu I.A. -inteligentiski agentai…
  Ju veikla suklaidinti narius,pakreipti klaidinga kryptimi,kad zmogus nustotu entuziazmo,nusiviltu savo veikla,ivest pesimizmo ir kitaip kenkti tokiai veiklai.Ju gali buti ir cia-tarp jusu…Juos atpazinti ner lengva,kartais jie uzduoda keistus klausimus-KUR GYVENI,KAS ESI,KOKS HOBI ir tt…Slepkit betkokia info nuo nepazystamu zmoniu ! Gimimo data taip pat…nes pagal ja lengvai galima suzinoti zmogaus asmenybes charakterio spragas,silpnaja vieta,ir taip paveikti zmogu (pats gan neblogai gaudausi cia)-todel
  NEPIRKIT JOKIU MEDZIAGU,kurios kainuoja kazkiek daugiau,reikalingu ORGONITUI padaryti !
  Ypac jau padarytu piramidziu ir tt.Jos kainuoja solidziai,o gali buti neteisingai padarytos,ir todel neveikti pilnai,arba visai neveikti…
  Darant ORGONITO daikta,reikia zinot,kad tarp kristalo ir kitu piramideje esanciu medizagu NETURI BUTI JOKIO KONTAKTO !
  Reikalinga erdve-ji sukuria energija,ir isspjauna ja i isore…Kristalai ner blogi Vilniuje esancioje parduotuveje,Kalvariju,berods 29…ar 26…nuo Gedemino pilies jei eit,jis desineje,namas melsvas berods,parduotuve yra rusyje…kristalai neskyla,neduzta !!!
  Apvyniot toki varine vila pagal laikrodzio rodykle,kad spyrale kiltu i virsu,ir suktusi pagal laikrodi…o paskiau ji paskandint eboksidineje smaloje,arba GIPSO kosheje…ir tik paskiau det kitas medziagas…metala-tik neisimagnetinanti,arba akmenukus…pagal paskirti…Kolkas pazaiskit su actu-daro stebuklus ! Ikaitint vandeni iki virimo,sumaisyt su actu,islaistyt toki skysti ant medziu lapu,kur ant krumu prie namo…po1-2h paziurekit i dangu-nustebsit ! 🙂
  Aciu Docentui UZ SILTA VIETELE,ir jums uz demesi !

  • makas
  • 4 kovo, 2012

  http://antinewworldorderparty.wordpress.com/2012/03/01/cia-operated-aerial-spraying-plane-carrying-mutated-virus-shot-down-in-china/
  Cia straipsnelis apie tai,kaip kinai nuleido DC-11 LEKTUVA SU CHEMTRAILAIS viduje,ten buvo statinese 45.000kg MUTAVUSIO KIAULIU GRIPO,paruosto ispurksti virs azijos…

  • Lev
  • 6 kovo, 2012

  cia irgi gali buti bendramintis youtube, ideta daug roliku ta tema
  http://www.youtube.com/user/graylingg

 6. Lietuvoje vel atsinaujino chemtrailu purskimo operacijos, jau dvi dienas pila.

  • edis
  • 11 kovo, 2012

  tiems purskimams galo nera, gal ufo ka nors pagaliau sugalvos, cia du tokie stebi: http://www.youtube.com/watch?v=cEM0NeocYNY
  ir
  “geros“ atostogos Alpese – sumoki babkes uz kelione i kalnus ir gauni uostyt chemija

  • makas
  • 11 kovo, 2012

  Ziurint kasdien po kelis kart> http://www.sat24.com , matosi,kad kazkaip lyg specealiai uzstumia balta migla virs LT,taip pat virs Vokietijos…
  Na as palikau truputi savo baltu ‘kakiu’ chemtrailininkams,bet…cia reikia liaudies palaikymo,bent kiekvienam didesniam mieste…kaip minejau-bandykit ACTO ESENCIJA su karstu,verdanciu vandeniu ant palanges toki miksa padet,kad i lauka garuotu….kartais net per 15 min debesys keicia savo struktura,dangus prasvieseja..,bandykit,tai veikia !

 7. Šiandien masyviai bangelės gairina chemtrailus ir jų skleidenas Skandinavijoj, Italijoj, Graikijoj ir Baltijos valstybėse, vietomis siekė ir Libano pakrantę(stebėjimo per palydovą metu).
  Source: sat24.com ir akimis matytas Lietuvos rytmetinis dangus poroje miestų.

  • makas
  • 3 gegužės, 2012

  Buvo toks dalykas-pries 3-4 dienas KAUNE buvo isgarinta apie 10L misinio-ACTAS-VANDUO i ora…pasekmes matote?? :)) Bus daugiau.Jau actas veikia Anglijoj,Airijoj,Vokietijoj ir Lietuvoj.Tad netrukus jus jau pamirsite,kaip atrodo chemtrailai :))) Visiems sekmes! Junkites i FSBK,kas galit > https://www.facebook.com/ChemtrailsLT

  • makas
  • 3 gegužės, 2012

  Apie acto poveiki jau pilna filmuku YOUTUBEj,ieskokit naudotojo ZEBRITTO21,ten visko pilna matysit.Visiems sekmes !

  • O aš ir galvoju kodėl jiems nesiseka piešti 05 02 bei 05 03 dienomis 😀

   • galvonaite prognozavo penktadieniui audringa liuti, bet gavosi snipstas 🙂 velai vakare pakrapijo minute ir baigta

  • kartmenas
  • 27 gegužės, 2012

  taj *leeet jei ir purskia kas tai ne kubiliaus chebra o lnk

  • a.grumbinas
  • 1 rugpjūčio, 2012

  Aš kokiu dešimt adresų (valst. instancijoms) išsiunčiau paklausima apie chemtraila ir nei vieno atsakymo,net durnium neišvadino.Tad susidaro toks vaizdas kad arba kažkieno veto uždėtas tai temai arba visiems giliai px ir net nežinoma apie ką kalbama

  • mj
  • 4 rugsėjo, 2012

  Na Makai, idomybiu cia prirasei. As is tu, kurie supranta kas yra chemtrails ir koks ju tikslas. Norisi atrasti budu kaip su jais kovoti.

  Bet tavo acto receptukas atrodo kazkox issityciojimas is zmoniu . Cia tu is musu tyciojies ?

  Chemtrailai yra kazkeliu kilometru aukstyje, ir tu manai jog acto garai is tavo puodo nuo palanges pasiekia tokias aukstybes ir turi poveiki simtams kvadratiniu kilometru ? na tada cia jau tikrai 8 tas pasaulio stebuklas.

  Suprasciau, dar jei butum atrades kazkur kazkokia info, kad actas purskiamas tonomis tokiu principu kaip chemtrailai gali neutralizuoti juos.. dar gal buciau ir patikejes, bet dabar juokas pro asaras.

  • mj
  • 4 rugsėjo, 2012

  beje , o kaip baigesi su ta peticija del chemtrail’u ? pasirase virs 1000 zmoniu, ar ji nors kur nors nukeliavo ?

  • mj
  • 11 rugsėjo, 2012

  Klaipedoje jau trecia diena kai non stop skraido ir purskia. Pagal prognoze turetu buti giedra, bet dangus ziauriai purvinas.. 😦 cia jau visa vasara buvo nustoje purkst, bent jau giedros dienos buvo giedros. o va i rudeni vel masiskai. kaip pernai…
  o del tu actu ir orgonitu as kazkaip nesuprantu… isvalo dangu.. bet visa ta chemija neisgaruoja kaip vanduo ! taip iseina , kad ji tik zymiai greiciau nukrenta ant zemes, ant visu musu galvu… kad purskia tai tegu purskia, bet visa blogybe , kad ta chemija nusileidzia is dangaus zemyn. o gal organitas istumia ta chemija i kosmosa ????
  aciu uz komentarus.

  • mj
  • 11 rugsėjo, 2012

  saunuolis filmuko autorius !

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: