Elektroniniai pinigai atims jūsų laisvę

Doleris jau silpnėja ir pasaulis ieško kitos patvarios valiutos. Viskas būtu tvarkoje, bet tai yra puiki galimybė pasaulio oligarchams (bankininkams) įvesti pasaulio valiutą, kuri yra vadinama “BANCOR“.

Nuo senovės žmogus naudojo materialaus pavidalo pinigus. Pradžioje buvo vieno daikto mainai į kitą, vėliau atsirado brangieji metalai, dar vėliau monetos ir pagaliau šiuolaikiniai popieriniai pinigai. Naudojant tam tikras “pinigų“ formas tapo įmanoma vykdyti komerciją, plėtoti ekonomiką ir įsigyti daiktus be stambesnių keblumų. Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje mes supratome: nebūtina turėti rankoje banknotą, kad nusipirkti norimą daiktą. Taip atėjo elektroninių pinigų amžius.

Taigi, kodėl elektriniai pinigai tokie pavojingi?

Prima, jie visiškai neturi vertės. Reikia suprasti, kad jūsų dar turimi popieriniai pinigai yra visiškai beverčiai. Jie neverti net popieriaus ant kurio atspausdinti. Mūsų pinigams yra suteikiama vertė pasitikėjimo principu t.y.valstybė pareiškia, kad mūsų pinigai yra tinkami atsiskaityti parduotuvėse,  pirkti paslaugas ir mokėti mokesčius. Elektroniniai pinigai paremti tokiu pat principu. Yra tik vienas skirtumas- jie visiškai neegzistuoja. Tai tik 0 ir 1 tam tikroje duomenų bazėje. Popierinius pinigus galima bent rankoje palaikyti, o elektroninius pinigus  jūs tik matysite kompiuterio ekrane.

Čia yra matoma problema: elektroninių pinigų jūs visiškai negalėsite kontroliuoti. Naudojant popierinius pinigus jūs galite laisvai atsiskaityti kur tik jie yra  priimami, todėl jūs  faktiškai galite, nepriklausomai nuo jūsų padarytų darbų, nusipirkti maisto produktų ar kt. Elektroninius pinigus kontroliuoja jūsų bankas/valstybė ( priklausomai kas ką valdo), todėl jeigu  jūs “nepaklusus valdžiai“, tam tikra galia tiesiog nutrauks jūsų prieiga prie savęs išmaitinimo šaltinio.

Laisvame pasaulyje jau ugdomas totalitarinis režimas. Puikus pavyzdys yra Anglija ir JAV, kur teisės bei žodžio laisvė yra reguliuojamos.

  1. cia labai svarbus klausimas zmonijai.

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: