Žiniasklaida tyli apie Fukushima Daiichi AE pavojų.

Visi viešos informacijos šaltiniai teigia, kad Fukushima Daiichi AE radioaktyvi tarša “neturi jokio poveikio“ Europos šalims. Vienas faktas, kurį jie pamiršta paminėti- radiacija, po Černobylio įvykio, efektyviai pasklido po pasaulį. Aišku ne visos teritorijos buvo stipriai paveiktos, tačiau tai nepanaikina radioaktyvios taršos grėsmės.

Japonijos vyriausybei nusprendus, kad aušinimui skirta vandenį reikia išpilti į vandenyną, radioaktyvi tarša laisvai pasklis po pasaulio vandens telkinius ir vietinės gyvūnijos gyvenimo teritorijas. Taip bus užterštas maistas, kuris eksportuojamas iš regiono, bei nežinia kokius ilgalaikius poveikius turės jūros faunai. Tai yra žymiai baisiau negu Černobylio incidentas, nes  radioaktyviomis taršomis yra lengvai atsikratoma, o pasaulio žiniasklaida delsia atskleisti tikrus duomenis apie taršos lygį.

Radiacinės saugos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos reaguodamas į pastaruoju metu elektroninėje erdvėje jau ne pirmą kartą pasirodančią nekompetentingą informaciją apie menamai per artimiausias 24 valandas Lietuvą pasieksiantį radioaktyvųjį debesį ir dėl to gresiantį pavojų sveikatai bei rekomendacijas ateinančią savaitę riboti buvimą lauke, nori dar kartą atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį ir paprašyti dėl susiklosčiusios situacijos Japonijos Fukushima Daiichi atominėje elektrinėje ir įvykių Lietuvos Respublikoje remtis tik informacija, kuri platinama oficialiais kanalais.

Straipsnis


Reklama
 1. Žodžiu, niekas nepasiekeitė per pastaruosius 25 metus radiacinės saugos srityje.

   • docentas
   • balandžio 27, 2011

   Buvau mitinge prieš naujas AE, tačiau nemačiau labai daug žmonių.

   Pastatys aplink Lietuvą AE ir vienai “BUM“….

   • paskutine viltis – rdiacija nusvies zmoniu protus …

     • docentas
     • balandžio 28, 2011

     Bet neilgai žmonės tie gyvens tada 😀

     • bet uz tad numirs laisvi…

  • zilva
  • balandžio 28, 2011

  Prisitaikysim, mutuosim… 😦

  • zilva
  • balandžio 29, 2011

  o jei be juoku. Ziurekit kiek snukiu prilipe prie ekranu, stebi burzua vestuves. Katutem ploja patenkinti,kaip grazu! Ir manes klausia, ar ziurejai per telika? Pirstu prie smilkinio pasukiojau. O apie radiacinius debesis tu paciu turtinguju valdoma ziniasklaida net ne per viena kanala ne necipteli! Apie Karaliuku vestuves trimituoja patenkinti. Cia jie specialiai su savo vesiolku ceremonija avinu bandos demesi nukreipia?!!

   • docentas
   • balandžio 29, 2011

   Tikrai, kam tos vestuvės rūpi? Pati ta monarchija gaus dozę Fukushimos margumynų. 😀

   Vakarų žiniasklaida išvis degradavo. “Times“ žurnalas įvardijo Justina Bieberi (ar kokia jo pavardė) vienu iš įtakingiausių žmonių pasaulyje 😀

   • Times reputacija žlugus jau gerus porą dešimtmečių, Forbes 500 dar kažkiek pataiko 5 realybės rėmą t.y. kiek oficialiai gali tiek pateikia įtakingiausiųjų (t.y. “žmogus-pinigų/vertės maišas“, kuo daugiau tuo labiau įtakingas)sarašus.

    Kiek pažiūrinėjau po įvairių forumų humoro skiltis, tai gana nemažai dėjusių bb tiesiogine prasme ant vestuviu – dročino ant nuotakos veido nuotraukų postino tuos dalykus 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama
%d bloggers like this: