“Koks gražus purškiamas dangus“

Įdomu, kodėl pradėjo dažniau purkšti?

Gaunami pranešimai, kad pagrindimuose Lietuvos miestuose suintensyvėjo purškimas. Prieš pradegant mane vadinti paranojiniu individu, atsakykite sau į klausimus:

1. Kodėl  aiškiai matomi lėktuvų pėdsakai yra atitinkamai žemame aukštyje? Natūralūs lėktuvo pėdsakai yra vandens garų kristalai, kurie susiformuoja dideliame aukštyje, ką lemia  oro temperatūra ( kuo aukščiau, tuo yra šalčiau). Reiškiasi, kad komerciniai (visi paprasti) lėktuvai nuolatos formuotu tokius pėdsakus.

2. Kodėl tokius pėdsakus palieka atitinkamai 1 ar 2 skraidantys lėktuvai?  Jei tai būtu natūralu, tikrai kiekvienas lėktuvas paliktu tokius pėdsakus.

3. Kodėl aiškiai skiriasi normalus lėktuvo pėdsakas (paliekamas paprasto lėktuvo) nuo pėdsako, kurį palieka klausinėtinas lėktuvas?

4. Jei klausinėtinas pėdsakas yra vandens garo kristalai, kodėl jie išsilaiko daugiau nei 2-3 valandas, o paprasti lėktuvų pėdsakai išnyksta momentaliai?

5. Kodėl klausinėtina anomalija matoma daugiausiai tik NATO šalyje? Jei tai būtu natūralu, mes tai matytumėme kiekvienoje šalyje.

6. Kam naudojami nuotraukoje matomi lėktuvai, kurie atlieka klausinėtiną procesą?

Reklama
 1. 1.Esat kokstai lektuvu, reaktyviniu lektuvu specialistas?
  2. Jusu nuomone palikti lektuvu slaifai panasu butu i tai, kad tai zmonija nuodijancios kietosios daleles?
  3. Paskutiniu metu skauda galva, girdite balsus, esat busenoje, kuri lyg butu panasi i jusu smegeneliu skenavima?
  4. Turit kazkokiu svariu irodymu, kad tie debeseliai pasirodo tik nato salyse? Daret apklausas pietu Amerikoje, Indijoje, Afrikos zemyne?
  5. Kazkaip rodesi, kad Lietuvoje jautesi keistas kvapas, kurio niekada nebudavo ir ta kvapa susiejote su NATO lektuvu visuomenes nuodijimu?
  6. Turite bent viena pazystama – gyva irodyma, kad jis buvo paveiktas kazkokiu daleliu, jam nuvaziavo stogas, bet turite psichiatru isvada, kad tai tik laikinas stogo nuvaziavimas?
  7. Ka isvis perkate prekybcentriuse? Viskas atrodo uznuodyta ir ka suvalgote – viskas taip blogai veikia, kad tenka pora kart i diena nusivemti?
  8. Turite nepriekaistingu irodymu, su isklotinemis , kad jus buvote susektas, pagal savo mobilaus telefono, kuri nesiojates su savimi, padeti NATO erdveje?
  9. Jonizuota aplinka, dangus nakti atrodo, kaip pasvaiste. Esate papuoles i tokia vieta, NATO teritorijoje, kad matytusi ta pasvaiste – turite bent mobilaus telefono kameros fotografiju?
  10. Kaip reikalai po tokiu paistalu su zmona , tevais, giminaiciais? Gal net igijote galiu, eiti kiaurai siena, ar atvirksciai – sunku ryte kilt is lovos, velniai zino, nuo kokiu kvailu minciu? Pateikiau 10 klausimu, kurie atrodo tokie pat kvaili, kaip ir teorija, apie ismetamas kietasias daleles, kurios pagal jusu filosofija, kenkia, zlugdo, zudo, o ypac alianso NATO salis, kurios apsijungusios pries bendra priesa, nezinia koki…

  Tikrai reiktu kokio relaniumo pagerti pries skleidziant visuomenei tokias kvailystes. Gal isvis dispancerizuotis, jei gyvenimelis pasidare nebemielas, nuo NATO lektuvu, kietuju daleliu, veikianciu smegenas. Gal koks Alzheimeris, ar erke ikando, siaip reiktu issitirti ir pateikti viesumai, kuriai skelbiate briedus, israsa is psichiatru, kad esate psichiskai sveikas, o jei kazkiek negalavote – pateikt pazyma, kad jau sveikas, po gydymo kurso – jau galite vaiksciot gatvemis, kurti puslapius apie NATO kenkiama veikla, savo priklausancioms salims 🙂 Taip kad laukiam irodymu , o ne paistymo. Arba paistykit savo uzdaroj erdvej.

  Pagarbiai.

   • docentas
   • birželio 9, 2011

   Labai neprofesionalus komentaras, jūs gal kamuoja šizofrenija?
   Aš nekeliu paniekos, nurodau medžiagos šaltinius, ir padedu ieškoti informacijos. Ką jūs veikiate? Ateinate, numetate kelis spam komentarus ir viskas.
   Atsakysi į loginius klausimus:
   1) Ne, aš naudojuosi daugelio žmonių (galite patys susirasti) medžiaga, kurios autoriai yra savo srities profesionalai.
   2) Taip, dabar paaiškinsiu: pripažintoje geoinžinerijoje yra naudojamos kietosios dalelės, kad atitinkamai veikti klimatą. Šios kietosios dalelės palaipsniui nukrenta ir yra kenksmingos žmogaus kvėpavimo takas bei odai (palaipsninis poveikis).
   Čia ne momentali mirtis( jūs įsivaizduojate), o palaipsninė, nes šios medžiagos kaupiasi organizme, pvz plaučiuose.
   3) Naudojantis svetainėmis, kurios ilgus metus stebi šį reiškinį, finansiniais iš moksliniais vakarų ištekliais, žmonių parodymais (informavimais) ir t.t. galiu ( kaip ir kiti ) pripažinti, kad tai yra NATO šalyse dominuojantis reiškinys. (Šeip net draugas ir Kroatijos nematė dar chemtrail)
   9) kokia dar pašvaistė?

   Liko tik jūsų įžeidinėjantys komentarai , kurie parodo jūsų savęs suvokimo lygį ir man jūsų gaila.
   Žinote iš kur žinau? Kažkada aš toks pat naivus buvau- ateidavau ir tokius betikslius komentarus rašydavau. Dabar nelinkęs taip elgtis.

   Jūs kritikuokite mano šaltinius, tada pakalbėsime.

  • Aurelius
  • spalio 1, 2011

  Viskas atrodytu itikinanciai, jei tai butu gamtos isdaiga. Kadangi tai yra zmogaus gamyba, automatiskai kyla klausimas- finansinis elitas nuodija ir save?( galima ir patikslint- nuodija visa zmonija 100%). Maciau Bilderbergo Beatrix 2 metru atstume- jokiu apsisaugojimo priemoniu! Ka, jie ir save modifikavo?. Pratesiant k.teorija, gautusi taip, kad visi turciai turi savo dubleri, o patys sedi pozeminiuose urvuose ir laukia, kol kas pabuciuos, kad galetu i zalcius atvirst…:P p.s. as rimtai, be logisko atsakymo visa tai tik paistalai.

   • docentas
   • spalio 1, 2011

   Mano manymu Chemtrail yra geoinžinerija, kuri yra vykdoma dėl tam tikro tikslo. Tai labiausiai remia visi mokslininkų pasisakymai, patentai, praeities pavyzdžiai. Neneigiu, kad tai gali turėti neigiamą efektą žmogui.
   Su turčiais, nelaikykite “elito“ žmogaus, kuris į metus uždirba 500 000 lt. Elitas yra labai mažas, maždaug 100-300 žmonių. Palyginus tai su 6+ mlrd pasaulio gyventojų- tikrai mažas santykis. Jie mažai rodosi visuomenėje, gyvena paprastai atokiai ir daro nežinia ką.
   Jiems tikrai nerūpi kokį poveikį jie turi kitiems, kadangi jų valdomi žmogiški ir finansiniai elementai akivaizdžiai žudo planetą ir žmones. Toks elgesys primena maniako galvoseną.

  • Aurelius
  • spalio 1, 2011

  1.Kalbu apie toki elita kaip Nyderlandu karaliene Beatrix su savo Bilderberg grupe( buvo aiskiai pamineta), o ne apie sekminga darbininka su 150k euru/metus.
  2.Elitas yra mazas, niekas apie tai net nekalbejo. Bet vaike mielas, elitas neturi tikslo zudyt savo giminaiciu, kas yra taip pat “elitas“. Pridek maziausiai 3 nulius. Net ir su tikslu sumazinti p.p. iki 500 mljn, tie 5-7% likusios zmonijos turi buti profesoriai ir sportininkai- sveiki ir protingi..pagal ju plana.
  3.Palyginus tai su 6+mlrd pasaulio gy…hmmm, sek statistika, tuoj bus arba jau yra 7…
  4.Jie mazai rodosi visuomeneje…Kaip kas, faraonai, pvz Beatrix turi “visuomenini darba“- nori nenori 5 darbo dienas turi rodytis zmonems. As tau sakau, kad maciau ja is arti,ir ne viena karta, o tavo atsakymas- jie nesirodo…
  Dar karta paklausiu, gal atsakysi i tai, kas paklausta. Kadangi nesvarbu, kiek yra elito nariu ir koks santykis su p.p., o svarbu tai, kad tie keleta mljnu psichiniu(ganetinai mazas santykis, a?) ligoniu bijo patys mirties, taciau gyvena po tuo paciu dangum ir kvepuoja ta pati, negyvena atokiai, kaip tu cia keverzoji.
  Izanga ir epiloga galima skaityt, bet vidurys- konkreti neissilavinusio zmogaus keverzone. O klausimas taip ir neatsakytas

   • docentas
   • spalio 2, 2011

   Tame esmė, kad jei klausi geoinžinerijos poveikį jiems patiems, turi žinoti ar tai vyksta virš jų gyvenamos teritorijos, ne šalies.
   Puikiai žinau pasaulio populiaciją, dėl šios priežasties rašiau 6+ o ne 7, kadangi toks skaičius dar nepasiektas.
   Negi skaitai elitą esant keli milijonai? Čia tau ne pasaulio inteligentija, o pačios turtingiausios, įtakingiausios šeimos.
   Iš kur tokios manieros?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

Reklama
%d bloggers like this: