Jau ruošiamas ekoFašistinis pasaulio visuomenės pertvarkymo planas

Joachim Schellnhuber, lydintis Vokietijos klimato ekspertas, savo interviu su “ SPIEGEL“ pasisakė už būtinus kardinalius pokyčius pasaulio socialiniame gyvenime, kad būtu išvengta dar vienos Fukushima tipo katastrofos ir kovojama su vadinama “Žmogaus sukelta klimato kaita“, tačiau juos nustatytu jis. Joachim Schellnhuber, daugelio vadinamas ekofašistu už sako  politiką, aiškiai patvirtino, kad pasaulio naudojami energijos išgavimo metodai  tapo per daug pavojingi ir todėl mes turime kuo greičiau juos pakeisti kitu energijos šaltiniu, nes “….mes vagiame ir praeities ir ateities, kad išmaitinti dabartį.“ Tai tiesa, bet jau esant galimybėms kažką pakeisti visada įsikiša…. mes visi žinome…. multinacionalinės korporacijos. Jos visada  sieks išlaikyti status queo, kad išsaugoti savo pelno šaltinį.

Aš nei psichologas nei sociologas, tačiau mano gyvenimo patirtis parodė man, kad šiuolaikinio  žmogaus meilė gyvenimo patogumams ir nežinojimas yra didžiausios jo charakterio ydos. Tai yra labai pavojingas mišinys.“

Mes tikrai turime problemą su energetikos industrijos saugumu bei efektyvumu, tačiau tai nėra individualaus žmogaus godumas. Mes, kaip ir kiti, gyvenami visuomenėje, kuri yra prijaukinta prie tokio gyvenimo būdo. Nežinojimas kyla iš pateikiamos klaidingos tiesos, kuria mes kiekviena diena esame pumpuojami. Tai nereiškia, kad mes nieko nežinome, kaip tai ir nereiškia, kad kiekvienas pasaulio gyventojas yra išpuikęs mėsos maišas, kuris tik laukia kol jam ką atneš. Daugelis gyvena dar prasčiau, o ekonominė krizė bei socialiniai apkarpymai mums nepadėjo. Vienintelis išpuikimas ir tikrovės nesuvokimas yra elito ydos, kuris tik stengiasi varguomenės sąskaita išgauti kuo didesnį pelną, tuo metu  procese aukodamas nekaltų žmonių gyvybes.   Ką galima suprasti iš jo pasisakymo- jo noras numenkinti šiuolaikinį žmogų iki persivalgiusio gyvulio lygio, kuriam laikas dietai, o vienintelis būdas tai pasiekti būtu žymiai apkarpyti kiekvieno iš mūsų gyvenimo lygį. Matosi jiems reikia  gelbėti planetą nuo garsiojo CO2, tačiau mes vieninteliai rizikuosim visko netekti.

Joachim Schellnhuber paskelbė, kad jau ruošia pateikti pasauliui savo kardinalaus visuomenės pokyčio planą. Iš jo interviu galima suprasti, kad mums “naiviems individams“ reikės atiduoti viską valdyti tam kas tai moka geriau. Be jokių sąlygų ir įsikišimo. Kaip kitaip viskas bus sutvarkyta? Tai yra ko pasaulio elitas ir siekia. Mes leisim, kad už mus viską nuspręstu protingesni, o sekant jau siūlomas idėjas bei veiksmus, tie protingesni  nuspręstu vienbalsiai ir mes apie tai negalėtume nieko pasakyti ar paprieštarauti.

Arthur Schlesinger, Jr: “ Mes   nepasieksime Naujos Pasaulio Tvarkos jeigu  nepraliesime kraujo, išleisime pinigų ir pasakysime daug žodžių.“

Reklama
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

Reklama
%d bloggers like this: