Magnetiniai poliai ir nenuspėjama ateitis

Daugelio ekspertų nuomone, Žemės klimatas laikui gali drastiškai pasikeisti ir mes apie tai nieko negalime padaryti- net jei įvykiai bus pasisavinti  kaip “klimato atšilimo“  alermistams naudingas politinis svertas siekiant savo politikos.

Tikėtinas galinis apokaliptinis rezultatas gali būti Žemės magnetinių ašigalių apsivertimas, kada šiaurinis magnetinis polis gali tapti pietiniu ir “vice versa“ ( atvirkščiai ).  Nors toks procesas nuolat vyksta  natūraliai, Žemės istorijoje buvo užfiksuoti ir staigūs magnetinių laukų pokyčiai. Geros naujienos yra tai, kad šis procesas vyksta kas puse milijono metų. Blogos naujienos, kad tai neįvyko jau 780 000 metų. Todėl daugelis ekspertų perspėja tai esant neišvengiamybei.

Jeigu tai įvyktu, visiškais  polių pasikeitimas privestu prie to, kad po pasaulį gali praslinkti dar neregėtos audros, kurių vėjo greitis gali siekti 482- 643 km. Šios audros sunaikintu viską savo kelyje, nepalinkdamos nepaliestos struktūros ar nepažeisto reljefo.  Galima įsivaizduoti katastrofą, kiekviename kontinente, pralenkiančia net uraganą “Katrina“ keli kartus.

Pokyčio laikotarpiu  magnetinis laukas gali susilpnėti ir tapti chaotiškas, taip privedant prie nesuspėjamų natūralaus Žemės magnetinio lauko audrų. Šios audros ne tik susilpnintu planetos atsparumą nuo Saulės radiacijos, bet ir galimai sunaikintu visos elektronikos funkcionalumą. Taip planetos komunikacijos ir elektros energijos linijos būtu ilgai išvestos iš rikiuotės. Daugelis sieja  neseniai  JAV įvykusius paukščių išmirimus, kuomet buvo rasti staigiai ir nepaaiškinamai išmirė paukščiai, su prasidėjusiais magnetosferos pokyčiais. Visiems yra žinomas paukščių jautrumas ir priklausomumas Žemės magnetosferai.

Svarbu  priminti, kad šis pokytis užtrunka maždaug 5000 metų ir neįvyks per naktį. Nors viskas galutinai nėra patvirtinta. Tai gali trukti ilgai arba įvykti momentaliai.

Galimai dėl Saulės ir Žemės sąveikos bus pastebimos vis stipresnės ir intensyvesnės audros, kaip matytos JAV ir Australijoje. Tai bus puiki galimybė “klimato atšilimo“ alermistams naudoti  meteorologinius  pokyčius toliau skatinant CO2 mokesčio priėmimą kiekvienai valstybei ir tolimesnes sankcijas žmonių gyvenimo būdui.

Jau pastebimas magnetinio lauko  pokyčių indikatorius yra lėtas, bet stabilus Šiaurės Poliaus slinkimas link Rusijos federacijos.  Dėl to Floridos oro uostas buvo priverstas nutraukti savo skrydžius  ir ateityje pakoreguoti nusileidimo takus pagal naujus navigacinius duomenis.

Nors geomagnetinių laukų judėjimas yra labai svarbus klimatui ir oro sąlygoms , negalima pamiršti esant žmonėms  galintiems jų padariniais savavališkai pasinaudoti.

Mūsų planeta nuolat kinta ir nors magnetinių polių visiškas apsivertimas yra mažai tikėtinas, tai neatitraukia dėmesio nuo vykstančio savanaudiško žmogaus gyvybės  žaidimo.

Mes esame nuodijami maistu, vandeniu, gyvenimo sąlygomis tik todėl, kad mes tai leidžiame. Perkame nesveiką maistą nežinodami kokie chemikalai jame yra, o viskas  kažkam krauna pelną. Toliau esame skurdinami beverčiais vyriausybės pažadais ir veiksmas. Toliau besąlygiškai klausome ir tikime viskuo kas mums yra sakoma per  televizorių, o į alternatyvas užsimerkiame.

Mes viską kenčiame tik todėl, kad………. mes tai leidžiame.

Šaltinis-Floridos oro uostas

Šaltinis-Paukščiai

Šaltinis-Paveikiamos oro sąlygos

Šaltinis– Paukščių žūties galimybės

Ne paranoja, bet galimybė

 1. Dėl paukščių – tai man panašu į spekuliavimą informacija (tuo labiau MSNBC – lobistų kompanija), juk galėjo būti bet kas. Kad ir pvz. koks mokslinis experimentas (1000 vienetų – gana tiksli statistinė imtis, vidutinio dydžio tyrimui atlikti), juk galėjo išbandyti kaip paukščius ar jų orientavimosi sugebėjimus paveikia kokie nors cheminiai junginiai arba kaip tai keičia jų elgseną ir t.t.

  Na ir štai nugaišo, nes tarkime experimentinis prepratas/pašaras/injekcija suveikė toksiškai, norint išlaikyti tyrimą slaptą galima pasitelkti korporatyvią šūdasklaidą įvairioms versijoms kelti (pradedant kvailyste – ‘išgąsdino fejerverkai’ – taip taip, kažkodėl iki tol negąsdindavo ir nemirdavo paukščiai..). Galima panaudoti ‘klimato kaitos’ ar ‘atmosferos taršos’ ‘problemas’ kaip negandos nešiklį ir paveikti žmones.

  Magnetinių polių keitimosi teoretika prasidėjo lygiagrečiai, kai masiškai imta kvailinti apie Nibiru/Planetą X/Nefilim, t.y. maždaug apie 2007-2008 metus.

  Kiek tame tiesos sunku irgi pasakyti, įdomu ar geologai ir geofizikai randa kokius nors pokyčius uolienose ar Žemės plutoje, kurie būtų sietini ar tiesiogiai nurodantys vykusius planetos magnetiniu centrų kitimus.

  • Beje oro uostų infrastruktūros perplanavimas pasinaudojant polių virsmo dingstimi galima nuveikti štai ką:
   1) išplėsti oro uostą gaunant papildomas lėšas;
   2) praplauti didžiulius pinigų srautus;
   3) paslėpti strateginius/karinius/vyriausybinius objektus oro uosto teritorijoje, vykstant perplanavimui;
   4)visi išvardinti variantai viename. 🙂

    • docentas
    • 9 vasario, 2011

    Čia klausimas ne perplanavime, bet oro uosto navigacijos sutrikimuose.
    Perplanavimo esmė- atitinkamai, su pasikeitusiomis geomagnetinėmis sąlygomis regione, perplanuoti navigacijos sistemas. Kadangi pasikeitus aplinkos sąlygoms reikia ir atitinkamai sukalibruoti įrangą.

   • docentas
   • 9 vasario, 2011

   Dėl paukščių- tikrai gali būti spekuliacija. Tačiau neatmetant nežinios dėl jų mirties, ši priežastis yra galima. Paukščių mirtis susieta taip pat su vyriausybiniais cheminiais ir elektromagnetiniais eksperimentais. Mano žinioj, nei viena iki galo nepatvirtinta, taip yra paliekama vietos debatams.

   Dėl Žemės geomagnetinės istorijos, buvo atlikti tyrimai uolienose (pasistengsiu surasti mokslininko pavardę ) Teko seniai girdėti, bet atradau kelis straipsnius . Stebint specifinių rudų, kurios paveikiamos magnetinio lauko, judėjimą-nustatyta, kad jos neseniai (istoriškai šnekant ) buvo pakeitusios judėjimo kryptį reliatyviai Žemės magnetinių linijų judėjimo krypčiai. Nors tai, kaip moksle dažna, yra teorija.

   Apie Planeta X visai kita kalba. Buvo spekuliacijos ir Mainstream media, kad Saulės sistemos istorijoje ją buvo kirtusi “brown dwarf“ tipo žvaigždė. Tai aišku tik teorija. Šiuo klausimu nesiryžęs kalbėti, nes jis yra labai gilus ir galiu būti kažkuo apkaltintas.

   • Planeta X tegu sau kabo kur kabėjus, nes dar netyčia ims ir atbėgs koks trolis lennox ir pradės darkytis iš mūsų pasvarstymų 🙂

 2. Aš ir galvoju, ko man ausys kaista… 🙂 Pagalvojau, užuot darkęsis, numesiu porą linkų. Pirmasis – apie planetą X, antrasis – apie 10 būdų, kaip pasaulis gali baigtis tuoj pat.

   • docentas
   • 15 vasario, 2011

   Ne čia pataikei.
   Nėra jokio noro kalbėti apie Planetą X arba 10 būdų kaip pasaulis baigsis. Tačiau galima hipotetiškai nagrinėti galimus variantus.

   Esmė yra natūraliuose planetos pokyčiuose ir kaip jie gali paveikti planetą.
   Tai yra svarbu kaip ir meteorologiniai pokyčiai, kurie gali sukelti galingas audras ir neplanuotas oro sąlygas.

   • Na, to vyručio iš antro linko teigimu, pasikeitus Žemės magnetinių polių poliškumui kažkurį laiką, nors ir trumpą, nuo Saulės vėjo niekas Žemės nebesaugotų, tad mes visi iškeptume bombarduojami Saulės radiacijos. Nebeliktų kam rūpėtų. Galvojau, įnešiu tą nuomonę linko pavidalu.
    O planeta X buvo paminėta, tad numečiau pirmąjį linką. Bet, sykį ne čia pataikiau, tai ne čia pataikiau.

   • docentas
   • 15 vasario, 2011

   Ne čia pataikei todėl, kad Planeta X ir pasaulio pabaiga nėra straipsnio esmė ir nebuvo siekiama tai jam priskirti.

   “Galima“ žala nuo Žemės magnetinių polių pokyčių priklauso nuo pokyčio greičio. Kaip mokslininkai teigė: “tai gali trukti kelias dienas ar kelis mėnesius.“
   Nuo to priklauso Saulės radiacijos grėsmė, bet niekas tiksliai negali žinoti kaip ir kas bus.
   Svarbu, kad nėra ko bijoti.
   Nori kažką įdomaus pasakyti? Prašom, tik svarbu nenuklysti į Majų pranašystes ir Planetas X.

 3. Ką nors girdėjote apie Džanibekovo efektą? Pats neseniai susidūriau. Iki tol visai netikėjau planetos apsivertimo teorijom. Gal veltui? 🙂 Pagooglinkit video эффект Джанибекова.

   • docentas
   • 21 vasario, 2011

   Nėra nieko veltui 🙂 Dzanibekovo nesu girdėjęs, bet su pavydžiais susipažinęs. Apie Žemės apsivertimą yra daug kalbama.
   Pačios planetos, kaip kūno, ašies apsivertimas sunkiai suvokiamas, bet įmanomas. Tačiau pokytį pradėtu magnetinis laukas, kuris yra generuojamas Žemės branduolio. Jeigu tos pačios jėgos pritaikomos branduolio judėjimui, pagal Dženibekovo efektą, yra galimas Žemės branduolio apsivertimas (lėtas ir palaipsninis, taip sąlygojant Žemės kūną).
   Tai indikuotu ir patvirtintu teoriją, kad Antarktida seniau buvo su lyg Žemės ekvatoriumi (prieš paskutinį polių apsivertimą ).
   Tema atvira debatams. 🙂
   Dėkui už info

 4. Ir aš savo trigrašį įkišiu. O gal tas magnetinių polių apsikeitimas yra tik sifilis paleistas į eterį, kad būtų savotiškas pasiteisinimas dėl įvyksiančių kataklizmų? Sakau turėdamas omenyje HAARP. Ką manot?

   • docentas
   • 24 vasario, 2011

   HAARP yra yra įdomi- kaip ji yra paslaptinga. Nors žmonės, prisidėję prie HAARP projekto, dar ankstyvosiomis jo kūrimo dienomis ir finansavimas skiriamas šiam projektui tikrai palaiko “kaltininkas HAARP“ teoriją, tai nesukeltu globalius pokyčius, kuriuos gali sukelti polių pasikeitimas.

   Aišku lokalūs incidentai – tikrai galimai sukelti HAARP . Polių pasikeitimas turėtu globalius poveikius planetai.

   Vienintelis sifilis paleistas į eterį yra “žmogaus sukeltas klimato atšilimas“. Tačiau čia atvirkščiai: sukuriama/priskiriama CO2 problema, kad pateisinti veiksmus.

   Apie polių pasikeitimą (galimas ir įmanomas, bet nenuspėjamas) yra mažai kalbamą. Retai kada išgirsi kalbant apart 2012 majų apokalipsės ar pasaulinio potvynio.

   Majų pranašystė:
   Racionalūs žmonės tai suvokia ne kaip pasaulio pabaigą ( masės paranoją ), o kaip kažką nenumatyto ir natūralaus. Mano manymu: Majų kalendoriaus pabaiga žymi ne pasaulio pabaigą, o naujo astronominio ciklo pabaigą- kas yra įprasta senovės kultūroms. Mūsų planeta tik pereis į naują astronominį ciklą, kaip analogiškai būna Jaučio ar Arklio metai ir t.t.

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: