H1N1 “Antras raundas“

Visi atsimename “ baisųjį“ Kiaulių gripą arba H1N1. Ši epidemija atrodė netikėtinai pavojinga, nes  visa žiniasklaida(nupirkta), daktarai (papirkti), politikai (priversti) ir net Pasaulio Sveikatos Organizacija kėlė pavojų.  Mat atrodė, kad prasidėjo gripo epidemija ir visiems grėsė pavojus sveikatai ar net gyvybei.  Jau greitai vaistinėse ir poliklinikose atsirado gripo vakcinos ir buvo pradėta propagandos kampanija, kad šios vakcinos yra vienintelis išsigelbėjimas. Buvo net raginama daktarams skiepytis čia vakcina, kad parodytu žmonės pavyzdį. Visos valstybės, įskaitant Lietuvą, puolė pirkti didžiules vakcinos atsargas. Tačiau po laiko pasirodė, kad visa tai buvo tik farmacijos kompanijų dešinės rankos  “ vidurinis pirštas“, kairėje laikant maišą su daugelių avelių pinigais.  Kita vertus jau 2009 buvo įrodyta, kad ši epidemija buvo  farmacijos milžinų išpūstas burbulas. Tik mažai daliai visuomenės spėjus nusipirkti H1N1 vakcinas, valstybės  ir antibiotikų platintojai liko su didelėmis nebenaudojamų vakcinų atsargomis. Atrodo  žmonės susiprato anksčiau nei tikėtasi ir tik nedideliai daliai buvo išplautos smegenys. Tie “skalptagalviai“ iki šios laukia pavojaus ir pirmam trimitui sugrojus bėgs į vaistines. Na, farmacininkai jau turi progą.

Nenusisekus pirmam vakcinos pardavimo raundui, skelbiamas antras. Farmacininkai jau net rankas pradėjo trinti, nes gripo “ekspertai“ Didžiojoje Britanijoje perspėja apie artėjančią naują gripo epidemiją baigiantis moksleivių žiemos atostogoms.

Žmonių, atsisakančiu priimti H1N1 vakciną dėl jos sukeliamų sveikatos sutrikimų, skaičius Europoje nuolat auga, reikia ruoštis kai tai bus išnaudota sukelti paniką visuomenėje. Tai būtu lengva padaryti, nes motyvuojant nevartojančių vakciną žmonių skaičiumi galima tai paversti naujos epidemijos šaltiniu. Sukelta nauja baimė  priverstu žmones pirkti ir susileisti neurologinius sutrikimus, konvulsijas ir galima mirtį sukeliančias vakcinas, kurios savo sudėtyje turi pavojingą kiekį gyvsidabrio.

Dar 2009 metais Europos tarybos susirinkimas patvirtino, kad pirma H1N1 (kiaulių gripo) epidemija buvo tik  farmacijos milžinų sukelta apgavystė. Viskas prasidėjo kada PSO (WHO) panoro perkelti kelis pirmus susirgimus  Meksikoje iš “nedidelės grėsmės“ į epidemijos lygmenį “Tai buvo švelniausias gripas pastaruoju metu ir žmonės buvo žymiai protingesni negu daugelis vyriausybių. Todėl mes turėjome išsiaiškinti kas yra ne taip su Pasaulio Sveikatos Organizacija (WHO)- kodėl jie iškėlė epidemijos pavojų, “ paklausė Europos komisijos sveikatos komiteto  tarybos narys Wolfgang Wodarg. Tyrimas parodė, kad net specialios interesų grupės spaudė ir grasino vyriausybėms. Nebuvo ir mokslinių tyrimų, kurie paremtų vakcinos efektyvumą. Nors apie apgavystę ir Lietuvos televizija pranešė. Mažai, bet žodį pasakė ir tai dar buvo ginama farmacijos kompanijų pozicija motyvuojant tuo, kad tikroji epidemija dar neprasidėjo. O ko dar tikėtis iš tradicinės žiniasklaidos-propagandos įrankis.

Todėl į ateinančius 2011 metų sezoninio gripo epidemijos pavojus reikia reaguoti atsargiai ir su įtarumu, nes jau 2009 sveikatos organizacijos tik laukė signalo pradėti veikti. Epidemija gali būti paskelbta bet kuriuo momentu, sveikatos organizacijoms užfiksavus susirgimus H1N1 (ypač vaikams), tariamai plintant naujai gripo rūšiai, į apyvartą atkeliavus “naujoms ir veiksmingesnėms“ vakcinoms ir nustačius siūlomą/prievartinę vakcinaciją kovojant su gripo plitimu.

Visi tyrimai parodė, kad sveikatos organizacijos veikė kartu su farmacijos kompanijomis. Tuo pačiu metu platinančios neveiksnias ir pavojingas eksperimentines vakcinas siekiant pelno. Todėl visi atkakliai stebėkime ateities įvykius.

Gripo ekspertai  Didžiojoje Britanijoje numato naują gripo epidemiją

Europos komisijos  tyrimas

Kiaulių gripo vakcinų pavojus

 1. Aš vapšė esu įsitikinusi,kad tą h1n1 virusą patys amerikiečiai ar kokie kitokie gaidžiai sukūrė,kad galėtų pasipelnyti ar sumažinti gyventojų skaičių pasaulyje.
  Ir aplamai,tos vakcinos. Velnias žino ar jos bent kiek apsaugotų tavo organizmą nuo viruso,o jau nekalbu kokią žalą gali padaryti.
  Epidemijos metu (2009m.) mano šeimos gydytoja labai atkakliai gundė mano mamą suleisti man šios vakcinos. Vakcina ne iš pigiųjų, o ir mano mama prieš jas nusistačiusi,tad ji nesutiko. Gydytoja buvo labai keistai susižavėjusi tomis vakcinomis,kad net neatsižvelgė į tai kad aš sergu ir man vakcinos leisti negalima. O ji atkakliai vardijo kas atsitiks susirgus ir bla bla. Bet nesusirgau jokiu kiauliu gripu.
  Na o jeigu bus antra banga ir vėl esą “vienintelis išsigelbėjimas“ bus vakcinos,tai patiklūs žmonės nukentės

   • docentas
   • 4 sausio, 2011

   Nu nekeliaujant į kitą temą, tai yra “globalistų sterilizacijos ir sunaikinimo planas“ bet čia reik atsargiai šnekėti.

   Esu įsitikinęs, kad H1N1 virusas yra dirbtinis. Šis virusas daugelio nepriklausomų ekspertų yra nebūdingas teritorijai ir metų laikui, kuriuo jis suaktyvėjo. (Įdomus dalykas: Laimo liga 60-aisiais, JAV nutekėjusiuose dokumentuose yra įrašyta kaip biologinis ginklas. Ankščiau su ją dirbo Naciai ir planavo skleisti per erkes. )

   Ši vakcina veikia taip, kad ji tik susilpnina tavo imuninę sistema ir “Taškas“.

   Gydytojai buvo tikrai raginami siūlyti vakcinas, nes čia kaip su išrašomaisiais vaistais. Visi žinome, kad jie gauna “procentus“ už siūlomą produkciją.

   Šis gripas, pagal savo pavojingumą, yra menkesnis negu paprastas gripas. Daugelis identifikuotų susirgusiu H1N1 žmonių vėliau pasirodė sergantys paprastu gripu.

  • Martynas
  • 4 sausio, 2011

  Aš galvoju, kad “Pasaulio Sveikatos Organizacija“ yra didžiųjų farmacininkų įrankis, lygiai taip pat kaip “Tarptautinis Valiutos Fondas“ didžiųjų bankininkų.

   • docentas
   • 4 sausio, 2011

   Jie tikrai yra jų įrankiai.

  • iBarbie
  • 4 sausio, 2011

  Išvis kas po velniais su mūsų pasauliu dedas.Žudom patys save…

   • docentas
   • 4 sausio, 2011

   Labiau mus kažkas žudo vardan pelno ir valdžios, o mes tai leidžiame.

   “Viskas ko reikia, kad blogis triumfuotu, tai geriems žmonėms nieko nedaryti.“-Edmund Burke

 2. Aš esu nusistačius prieš vakcinas. Jai lemta man susirgti tai tegu susergu.

   • docentas
   • 4 sausio, 2011

   Vakcinos yra tikrai naudingas medicinos išradimas. Blogis slypi jų šiuolaikiniame panaudojime siekiant įgyvendinti tam tikrus tikslus ar gauti pelną.

   “Patys geriausi ir efektyviausi vaistai yra jūsų pačių organizme“-Robert Peel. 1788-1850 m

   Pagalbi svetainė: http://www.healthranger.org/healthtips.html

 1. 4 sausio, 2011

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: